Ürgüp Otelleri

Ürgüp, Nevşehir iline bağlı, Kapadokya'nın en hareketli, turistik anlamda en yoğun bölgesidir. Ürgüp, tarih boyunca önemli bir şehir olmuştur. Tarihte birçok isim almıştır.

Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları

Ürgüp, Nevşehir iline bağlı, Kapadokya'nın en hareketli, turistik anlamda en yoğun bölgesidir. Ürgüp, tarih boyunca önemli bir şehir olmuştur. Tarihte birçok isim almıştır.

Ürgüp Otelleri Ürgüp, Kapadokya'da Nevşehir'den 20 Km. mesafede, Nevşehir üzerinden Kapadokya'ya gelirken, Uçhisar, Göreme'den sonra gelen üçüncü turistik bölgedir. Ürgüp küçük bir ilçe tadında olan bir şehirdir. Peri bacalarının en güzel örneklerini Ürgüp'de görmek mümkündür. Şehir bir çanak içinde etrafı tepeler ile çevrilidir. Bu tepelerin Ürgüp merkezinden seyri oldukça keyiflidir.

Benim Ürgüp ile tanışmam 2005 yılında İç Anadolu seyahatim ile gerçekleşti. Kapadokya olarak genel bir ismi olan bölge içinde yer alan Nevşehir Ürgüp'de 3 günlük bir tatil geçirdik. 3 gün boyunca kaldığımız Kapadokya Ürgüp oteli başta olmak üzere her şey harikaydı. Bölgede yetişen üzümlerden yapılan şarap, peri bacalarına yaptığımız gezi, çevrede yürüyüş yolunda patikaları aşarak yaptığımız keşifler, balon ile yaptığımız kuşbakışı Kapadokya gezisi büyüleyiciydi. Bu tatilimiz sonunda biz her yıl bir kez kendimize bir bahane bularak Kapadokya Ürgüp'e gitmek ve Ürgüp otellerinde kalmak için fırsat kollar olduk. Bizim dışımızda belki 20 çifti Ürgüp'e ve Ürgüp otellerine yönlendirdik.

Nevşehir Ürgüp'de kalabileceğiniz Ürgüp otelleri çok çeşitli. Ben her gidişimde farklı bir hikâyesi ve yapısı olan Ürgüp otelinde kalmaya çalışıyorum. Şu ana kadar kaldığım tüm Nevşehir Ürgüp otellerinden memnun ayrıldım. Kalacağınız Ürgüp oteline rezervasyon yapmadan önce Ürgüp otellerinin hikâyesini ve özellikle Ürgüp otellerinin oda fotoğraflarını incelemenizi tavsiye ederim. Nevşehir Ürgüp otelleri, talebinize göre büyük, küçük, bahçeli, şehir merkezinde, şehir dışında daha sakin her beklentiye göre çeşitlilik arz eder.

Mevsim olarak ne zaman Ürgüp'e ve Ürgüp otellerine gittiğimi sorarsanız ben kışı tercih ediyorum. Tabi yaz döneminde de Ürgüp'e gitmişliğim var, yaz aylarında da çevre harika, bana kışın huzuru ile Ürgüp'ün gelin gibi karla kaplı hali birleşince büyük bir keyif veriyor. Kışın kaldığım Kapadokya Ürgüp otelinin odasında şömine varsa, odama bir şarap sipariş edip, odun ateşi ile ısınan odamın keyfini çıkartırım.

Hava çok soğuk değilse genelde manzaraya karşı terasları olan Nevşehir Ürgüp otellerinin terasından gün batımını hatta benim gibi erkenciyseniz gün doğumunu seyretmenizi tavsiye ederim.

Kapadokya Ürgüp rüya gibi tatil yapılacak bir yer. Özellikle balayı çiftlerine ya da balayı tadında bir tatil yapmak isteyen çiftelere önerebileceğim bir yer. Nevşehir Ürgüp'den ve Ürgüp otellerinden evinize geri döndüğünüzde her şeyin yaşadığınız yerde ne kadar mekanik olduğunu bir kez daha görmeniz üzücü olsa gerek. Ürgüp Otellerini, Ürgüp sayfasında inceleyebilirsiniz.

Kapadokya ve Ürgüp'te, yılın 12 ayı Japonya, Avustralya ve İtalya gibi ülkelerden kalkıp gelen turistlere rastlarsınız.

Rakamlara göre, ülkemize gelen turistlerin yüzde 50'si bu yöreyi ziyaret etmeden ülkeden ayrılmıyor. Yıldızlı otellerden özel belgeli otellere, pansiyonlara kadar yüzlerce Nevşehir Ürgüp tesisinin yatak kapasitesi talebi rahatlıkla karşılıyor.

Nevşehir Ürgüp otellerinde, herkese ve her keseye göre tesis mutlaka var. 2016 yılında da Ürgüp otellerine yenileri eklendi, yeni hikâyeleri ile birçok Ürgüp oteli hizmet vermek üzere kapılarını açtı. Geçen yıllar ve değişen tesislerle birlikte 2016 Ürgüp otel fiyatlarında da kimi değişiklikler gözlendi.

Türkiye'nin birçok yerinde görülemeyecek kalitede tesislerin bulunduğu Nevşehir Ürgüp, kendini sürekli yenilemeye devam ediyor. Yeraltına, mağaralara, dağlara oyulmuş geniş tüneller içinde yer alan Ürgüp otelleri ve restoranları büyük talep görüyor. Nevşehir Ürgüp 2016 otel fiyatları da bu sene fazlaca çeşitlilik sunuyor. Her kesime hitap etmeyi başaran Nevşehir Ürgüp otellerinde, rezervasyonsuz gitmeniz halinde yer bulursanız çok şanslı sayılırsınız.

Kayalara oyularak ya da yöreye özgü tüf taşından yapılan Nevşehir Ürgüp otellerindeki taş işçiliği ise göz dolduruyor. Sadece bina dışında değil, oda duvarlarında, tavanlarda ve banyolarda hatta kimisinde yataklarda bile bulunuyor özel taş işçiliği. Birbirinden her yönü ile ayrılan tesislerde 2016 Nevşehir Ürgüp otel fiyatları da bir hayli farklı oluyor. Gitmeden önce yüzlerce otel arasından iyi bir araştırma yapmakta ve rezervasyon için telefona uzanmakta fayda var.

Ürgüp otelleri için misafir tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Rahatlıkla güvenebileceğiniz bir yer

Çok güzel bir yer, herkese tavsiye ederim. Çalışanları konusunda olsun, fiyat konusunda, temizlik konusunda rahatlıkla güvenebileceğiniz bir yer. Özellikle kalmanızı tavsiye ederim, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

İlgi, alaka, güler yüz

Her yönüyle memnun kalabileceğiniz tek yer. İlgi, alaka, güler yüz, uygun fiyat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Güvenli ve rahat

İlk basta iki arkadaş gitmiştik şubat ayında. Biraz soğuktu ama bize ellerinden geleni yaptılar, geçen hafta tekrar dört arkadaş gittik ve memnun kaldık, Ekrem abi sıcakkanlı birisi. Bu fiyata güvenli ve rahat bir pansiyon bulmak biraz zor. Üstelik Ortahisar kesinlikle Nevşehir'de kalınabilecek en güzel, sakin yerlerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlginiz ve düşünceniz için çok teşekkürler, Crazy Horse ailesi.

4 Mayıs 2016, Çarsamba 12:10
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Çalışanlar çok sıcak

İnanılmaz, Crazy Horse Pension ismiyle bizi büyüledi. Biz önce Göreme'de kalmıştık ama burası daha sade ve temiz. Çayımız 24 saat, kendimiz aldık, çok geniş terasta iki kale manzarası ve sabah da balonlar üstünüzden geçiyor. Çalışanlar çok sıcak, içten. Yorum yazmadan geçemedim. Biz 8 bayan geldik ve burada bizim gibi aile ve bayan müşterileri gördüğümüz an daha da çok memnun kaldık. Alkol kullanımına izin vermiyorlar ve erkek müşteri kabul etmiyorlar. Bu çok güzel, aile ve bizler gibi bayanların gönül rahatlığıyla kalabilecekleri bir yer. Bizim en güzel tatilimiz burada oldu. Anılar oteli Crazy Horse Pension'a sonsuz şükranlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Tertemiz ve yeni

Çarşıya yürüme mesafesinde ama sessiz bir yerde. Tamamen soyutlamış gürültüden ve kalabalıktan. Otel tertemiz ve yeni. Personel sürekli güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Cappadocia
Ramada Cappadocia

-

Duşa kabinde su sızıyordu

Odada 4 yastıktan 2 tanesinde kırmızı lekeler vardı. Kullanım için yeterli olduğundan konuyu resepsiyona sabah bildirdim. Sanırım duşa kabinde su sızıyordu. Duş sonrası banyoda su mevcuttu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Cappadocia Palace
Hotel Cappadocia Palace

-

Odalar çok otantik düzenlenmiş

Ürgüp merkeze çok yakın, ayrıca odalar çok otantik düzenlenmiş. Tarihi kokuyu içinize çekiyorsunuz resmen. Otel sahiplerinin tur firması da varmış. Sağ olsunlar bizi kazıklanmaktan kurtardılar. Her şeyi onlardan aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turkish Cave House
Turkish Cave House

-

Çok ferah bir alanda

Ortahisar'da çok ferah bir alanda olan bu oteli, iş yerimdeki bir arkadaşım tavsiye etmişti. Ortahisar çok bilinen bir yer değil, genelde Göreme veya Ürgüp biliniyor ama burası da çok güzelmiş. Kapadokya Ortahisar Kalesi'ne çıkmak keyifliydi. Kadir Bey güzel bir ev sahipliği yaptı bize sağ olsun.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli misafirimiz; öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz ve değerli zamanınızı ayırıp bizi değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi tanımış ve otelimizde misafir edebilmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz, sizleri tekrar ağırlayabilmek umudu ile güzel günler dileriz. Saygılarımızla.

2 Mayıs 2016, Pazartesi 11:55
Sunak Cave Boutique Hotel
Sunak Cave Boutique Hotel

-

Standartları karşılayan bir otel

Ailece kalınabilecek ender butik otellerden, gerçekten butik otel ama. Butik olmak için zorlu süreçler varmış, biz de Hasan Bey'den öğrendik. Her önüne gelen kendisine butik diyor ama burası bütün standartları karşılayan bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Courtyard Cave Hotel
Courtyard Cave Hotel

-

Manzaraya karşı şarap içmek

Sevmediğimiz hiçbir şey yoktu ama sevdiğimiz birçok şey. Ama buranın en güzel yanı avluda manzaraya karşı şarap içmekti.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Hizmet kalitesi süper ötesi

Hizmet kalitesi süper ötesiydi. Otel zaten çok lüks. Normalde bu otele paramız yetmezdi ama sezon dışı olduğu için bu ücretten alabildik. Her şey şahaneydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Odalar geniş, ferah, sıcacık

Tek kelimeyle olağanüstü! Türk hamamlı odalar özellikle tavsiyemdir. Feyzullah Bey'in ilgisi ve jestleri için ayrıca teşekkür ederiz. Odalar geniş, ferah, sıcacık ve tertemiz, kahvaltısı müthiş. Akşam restoranda osbar ve pastırmalı humus yiyiniz, gerçekten çok başarılılar. Hava güzelse terasta oturup sessizlikte bir şeyler içebilirsiniz. Her yerde huzur ve rahatlık kokusu var. Gezdiğim, konakladığım onca otel arasında en ayrıcalıklı, en özel olanı MDC Cave Hotel oldu. 4 gün 4 farklı otelde konakladık ve 5. gün MDC Cave Hotel'e geri döndük. Çünkü fazlasıyla memnun kaldık. Şiddetle tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elif Stone House
Elif Stone House

-

Tercihim kesinlikle yine

Hafta sonunda yaptığım 2 günlük Kapadokya kaçamağımı unutulmaz kılan Elif Stone House personeline ve Nurhan Hanım'a çok teşekkür ederim... Bir sonraki ziyaretimde tercihim kesinlikle yine Elif Stone House olacak...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bir sonraki seyahatinizde yeniden görüşmek dileğiyle.

29 Nisan 2016, Cuma 10:53
Hotel Cappadocia Palace
Hotel Cappadocia Palace

-

Merkezi bir otel

Yasin Bey bizi çok güzel karşıladı. Merkezi bir otel. Her yere yürüme mesafesinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Yol üstü bir yer

Yorumlar kesinlikle düzmece, yol üstü bir yer, gürültüden uyuyamıyorsunuz. Temizlik bence vasat. Kahvaltı inanılmaz sığ.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler.

30 Nisan 2016, Cumartesi 02:53
Turkish Cave House
Turkish Cave House

-

Mükemmel hizmet

İtiraf etmek gerekirse Ortahisar'ı ilk kez duymuştum. Biraz araştırma yapınca birkaç otel buldum ama fiyatları inanılmaz uçuktu. Sonrasında bu oteli bulduk. Fiyatlarına göre bence mükemmel hizmet veriliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli misafirimiz; öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz ve değerli zamanınızı ayırıp bizi değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi tanımış ve otelimizde misafir edebilmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz, sizleri tekrar ağırlayabilmek umudu ile güzel günler dileriz. Saygılarımızla.

27 Nisan 2016, Çarsamba 12:06
Monte Cappa Cave House
Monte Cappa Cave House

-

Bozulmamış otantiklik

Aslında kaybolduk. :) Evet, adresi bulamayıp buralara geldik ve tabelasını gördük. Diğer bölgelere göre bozulmamış otantiklikte bir yer burası. Bu otel de aynı çizgide. Bizi karşılayan kişi inanılmaz konukseverdi. Eşimle güzel iki gün geçirdik. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunak Cave Boutique Hotel
Sunak Cave Boutique Hotel

-

Ortam çok nezih ve kaliteli

Ürgüp'e girerken hemen yol üstünde ama bir o kadar da gizemli bir yanı var. Odalar hiç dejenere edilmeden restore edilmiş. Ortam çok nezih ve kaliteli, klas müşteriler var. Eşimle rahatsız olmadan bir tatil geçirdik. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Courtyard Cave Hotel
Courtyard Cave Hotel

-

Kaldık ve doyamadık

Dört arkadaş kaldık ve doyamadık. Murat Bey bizi çok iyi ağırladı ama asıl bölge tanıtımında ve yönlendirmelerinde mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Konum olarak çok merkezi

Konum olarak çok merkezi ama bir o kadar da sessiz ve ferah bir yerde. Otopark sorunu yok. Geniş bir alana kurulmuş. Personel çok iyi karşıladı bizi. Kahvaltı gayet doyurucu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Odalar geniş ve ferah

Kahvaltı ve personel gayet iyi. Odalar geniş ve ferah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Odamız inanılmaz otantik

Odamız inanılmaz otantik ve lükstü. Binlerce yıllık zaman tünelindeymişiz gibiydi. Ama buranın en önemli özelliği ferah avlusu, geniş bir alanda oluşu. Araba ile gelenler için devasa bir parkının olması bence. Ayrıca personel çok güler yüzlü ve yardımseverdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turkish Cave House
Turkish Cave House

-

Odalar tertemiz

Buranın öne çıkan özelliği Kadir Bey, ilgi, alakası ve hoş sohbeti enfesti. Müthiş naif bir insan. Odalar tertemiz ve çok otantik. Bölgedeki aktivitelerde güzel yönlendirme yaptılar. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli misafirimiz; öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz ve değerli zamanınızı ayırıp bizi değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi tanımış ve otelimizde misafir edebilmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz, sizleri tekrar ağırlayabilmek umudu ile güzel günler dileriz. Saygılarımızla.

26 Nisan 2016, Salı 13:51
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Personelin iyi niyetli yaklaşımları

Odalar Kapadokya formatına uygun dizayn edilmiş. Ama bence öne çıkan özellik personelin iyi niyetli yaklaşımlarıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Kaliteli ve temiz

Bölgedeki diğer otellerin aksine çok ferah bir alanda. Arabanızla gayet rahatça gidebiliyorsunuz. Park sorunu yok. Kocaman bir bahçesi var. Otel çok güzel bir şekilde tasarlanmış, kaliteli ve temiz bir otel. Kahvaltı bence çok çeşitliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MDC Cave Hotel
MDC Cave Hotel

-

Otelin konumu

Otelin konumu. Personelin tutum ve davranışları, ayrıca ilgi ve alakası mükemmel seviyede. Ziyaretimizin birinci gününden beşinci gününe kadar harika bir tatil geçirdik. Resepsiyondan Zülal Hanım ve Feyzullah Bey'e, restoran bölümünden ise Mehmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Konforu ve yemekleri muhteşem (mantar dolma şiddetle tavsiye edilir). Ürgüp'deyseniz konaklayacağınız yer MDC Cave Hotel olmalı...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elif Stone House
Elif Stone House

-

Kaldığım en güzel otellerden

Her şey çok güzeldi, kaldığım en güzel otellerden biri diyebilirim, göstermiş olduğunuz güler yüz için ayrıca çok ama çok teşekkür ederim. Ürgüp'ü tekrar ziyaret etme şansım olursa kesinlikle sizi tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bir sonraki seyahatinizde yeniden görüşmeyi dileğiyle.

26 Nisan 2016, Salı 10:37
Monte Cappa Cave House
Monte Cappa Cave House

-

Kahvaltısı mükemmel

Şehrin gürültüsünden uzakta, kafa dinlemek için güzel bir otel. Odaların temizliği ve kahvaltısı mükemmel. Görülmesi değer bir yer. İşletme sahibinin güler yüzü için de ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Cappa Cave House
Monte Cappa Cave House

-

Büyüleyici ve temiz

Hafta sonu kafa dinlemek için kaçamak yaptığım bir yer. Büyüleyici ve temiz odalarıyla beni çok etkileyen, herkesin görmesi gereken güzel bir otel.(eşsiz kahvaltısını da unutmamak lazım). İşletme sahibinin güler yüzüne de ayrıca teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Odalar buz gibi

Yorumlara aldandık gittik ama tam bir hayal kırıklığı oldu. Odalar buz gibi, banyo temiz değildi. Odalar temizlenmeden bize verilmişti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kusura bakmayın yoğunluktan dolayı sizinle ilgilenemedik. Belki siz de oldukça titizsiniz. Başka bir zaman görüşmek üzere.

26 Nisan 2016, Salı 14:33
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Odalarda jakuzi keyfi

Sıcakkanlı, içten, maddi çıkar gözetmeyen, butik otel tarzında, kendinizi evinizde hissedeceğiniz ve Kapadokya'nın eşsiz ruhunu ve otantikliğini hissedebileceğiniz, odalarda jakuzi keyfi, en önemlisi Ekrem Bey'in sıcaklığı, yardımseverliği kısa bir hafta sonu ayırıp kendinize bir iyilik yapın. Kesinlikle pişman olamayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Geçirdiğim en güzel tatildi

Şu ana kadar geçirdiğim en güzel tatildi. Ekrem Bey'e katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum, kendinizi evinizde ve ailenizle gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Böyle insanları bulmak zor, bulmuşken tavsiye edelim dedik. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler. Crazyhorse ailesi.

26 Nisan 2016, Salı 14:31
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Temiz değil

Yorumlara ve puana aldandık. Bence hepsi uydurma. Burası çok kötü bir otel. Fiyat düşüktü, önce şüphelendik ama yorumlara bakınca bir şans verelim dedik. Ama kabus gibiydi. Otel sahibi olan kişi, sürekli konuşan ve anılarını anlatan birisi. Odalar ter kokuyor ve temiz değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Cappa Cave House
Monte Cappa Cave House

-

Kafa dinlemek için ideal

İş stresinden bunalmış bir halde, tatile çıkma planları yaparken. Ayder planları yapmaya başladım ama sonra Facebook'ta Neredekal.com'un reklamını gördüm ve direkt olarak bu otele geldim. Fotoğraflara baktım, yorumları inceledim. Ve her şeyin aynen söyledikleri gibi olduğunu gördüm. İki gün kaldım ve resmen yenilendim. Sessiz ve kafa dinlemek için ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turkish Cave House
Turkish Cave House

-

Konumu ve ferahlığı

Geçen sene burada kalmıştık, o zaman başka bir işletmeci varmış sanırım. Pek memnun kalmamıştık ama Kadir Bey tesisi devralmış ve çok güzel bir yere dönüşmüş. Konumu ve ferahlığı gayet güzel olan otelde, iç dizaynlarda iyileştirmeler olmuş. Ayrıca personel olarak daha iyi seçim yapılmış. Kahvaltı geçen seneye göre çok daha fazla çeşitle sunuluyor. Bundan sonra buradan başka bir yere gitmeyiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli misafirimiz; öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz ve değerli zamanınızı ayırıp bizi değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi tanımış ve otelimizde misafir edebilmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz, sizleri tekrar ağırlayabilmek umudu ile güzel günler dileriz. Saygılarımızla.

25 Nisan 2016, Pazartesi 23:54
Sunak Cave Boutique Hotel
Sunak Cave Boutique Hotel

-

Merkezde oluşu

Merkezde oluşu ve bütün sitelerdeki olumlu yorumlara bakarak buraya gittik ve pişman olmadık. Aynen yorumlardaki gibiydi. Ücretsiz edilen ikram edilen şeyler, bizi mest etti resmen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Courtyard Cave Hotel
Courtyard Cave Hotel

-

Bir harika

Ürgüp gibi harikalar diyarında bu otel de bir harika. İçeceğinizi alıp verandada manzarayı izleyebilirsiniz. Kalan müşteriler çok kaliteli ve sizi rahatsız edecek saçma tipler yok.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Tam bir aile ortamı

Süper bir yer. Tam bir aile ortamı. Tekrar gelmeyi düşündüğüm yer ve tavsiye ediyorum. Harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Gayet temiz ve merkezi

Gayet temiz ve merkezi bir yerdi. Fiyatı da çok uygundu. Eğer yolum oralara düşerse tekrar orada kalmayı düşünüyorum. Tavsiye edilir. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler. Crazy Horse Pension

22 Nisan 2016, Cuma 01:25
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Oda çok kirliydi

Tüm herkese merhabalar. Lütfen söyleyeceklerimi herkes dikkate alsın. Bu otelde bir düzmece var, buradaki yorumlar tamamen düzmece. Resepsiyon denilen yer iki insanın yan yana gelemediği ahır gibi, kir içinde ve leş gibi sigara kokan bir yer. Odaları tahmin edersiniz artık... Ben bayan arkadaşımla gittim, pişman oldum. O kadar çok yapıştı ki bu insan bize, nereye düştük biz dedik ve maalesef ki bir gece konaklayıp çıktık. Sohbetleri hep geçmişine dair, biz çok rahatsız olduk. Oda çok kirliydi. Aldanmayın lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elif Stone House
Elif Stone House

-

Kalınabilecek ender yerlerden

Harika! Kapadokya'da kalınabilecek ender yerlerden bir tanesi. Personeli özellikle çok samimi, güler yüzlü, tatilimizi değerli kıldıkları için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bir sonraki seyahatinizde yeniden görüşmek dileğiyle. Saygılarımızla.

26 Nisan 2016, Salı 10:38
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Temiz bir yer

Tatil yöresinde öyle hem uygun hem temiz bir yer derseniz başka bir yer düşünmeyin bile. Çok memnun kalacaksınız. 25 liranın fazlasını otel sahibi fazlasıyla harcıyor zaten. Ayrıca otel sahibi Ekrem Bey çok samimi bir insan. Bence kalınabilecek Nevşehir'deki en iyi seçim. Her şey için tekrar teşekkürler Ekrem abi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlgili anlayışınız, duyarlı güzel yorumlarınız için teşekkürler.

18 Nisan 2016, Pazartesi 18:27
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Odamız çok şirindi

İlk olarak Ekrem Bey'in güler yüzlülüğüne teşekkür ediyorum. Kendisi her aradığımızda bize sabırla cevap verdi ve dolmuş bizi yarı yolda bıraktığında gelip bizi yarı yoldan aldı. :) Otel gayet güzeldi, konumu çok iyiydi. Odamız çok şirindi, hiç geri dönmeyi istemedik. Otel dolmuş durağına yakın, ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Herkese tavsiye ediyorum. Çok memnun kalacaksınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler. Crazyhorse Ailesi.

18 Nisan 2016, Pazartesi 18:29
Elif Stone House
Elif Stone House

-

Güzel ve temiz

Kapadokya'da kalınacak güzel ve temiz, ayrıca personel çok samimi, güler yüzlüydü. Kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar gitmek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elif Stone House
Elif Stone House

-

Bu fiyata bir oda

Uzun süredir tatillerimi internetten alıyorum. Fakat bu konuda pek başarılı değildim, ta ki Elif Stone House'da kalana kadar. :)Yıllarca verdiğim paranın değerinde bir yerde kalmadığım için organizasyon konusunda biraz yeteneksiz, şanssız olduğumu, hatta maalesef saf olduğumu düşünüp durdum. :( İlk defa bir oteli kandırdığımı düşünüyorum. :)))) Bu güler yüze, temizliğe ve bu fiyata bir oda… Evet, bence boşluklarına geldi ya da beni sevdiler, yoksa başka açıklaması olamaz... Her şey mükemmeldi, çok teşekkürler...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle güzel yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yakın zamanda sizi ve güzel kız kardeşinizi tekrar otelimizde ağırlamak isteriz. Saygılarımızla.

15 Nisan 2016, Cuma 18:45
Crazy Horse Pension
Crazy Horse Pension

-

Uygun fiyat

Bizim 3. gidişimiz olacak. Otel hem uygun fiyat hem de rahat bir ortam var. Otel çalışanları ve Ekrem Bey çok sıcakkanlı aynı zaman da ilgili. Rahat, tam kafa dinlenecek yer. İnsan kendini evinde hissediyor. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler.

18 Nisan 2016, Pazartesi 18:29
Elif Stone House
Elif Stone House

-

Kesinlikle tavsiye ederim

Öncelikle Kapadokya'ya gidecek olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Teşekkür ederiz, yeniden görüşmeyi umut ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bir sonraki seyahatinizde yeniden görüşmek dileğiyle.

26 Nisan 2016, Salı 10:39
Turkish Cave House
Turkish Cave House

-

Odaların temizliği

Ortahisar'daki başka bir otelde kalıyorduk ama oranın berbat oluşu sebebi ile bir gece bile kalmadan çıkış yaptık. İnternette araştırırken burayı bulduk, aradık ve sağ olsun Kadir Bey bize yardımcı oldu, aslında bir gece konaklayacaktık ama 3 gün kaldık. İlgi, alaka ve odaların temizliği gayet yeterli.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli misafirimiz; öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz ve değerli zamanınızı ayırıp bizi değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi tanımış ve otelimizde misafir edebilmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz, sizleri tekrar ağırlayabilmek umudu ile güzel günler dileriz. Saygılarımızla.

13 Nisan 2016, Çarsamba 11:11
Courtyard Cave Hotel
Courtyard Cave Hotel

-

Odaların temizliği

Ürgüp merkezde oluşu, avlusundaki enfes Ürgüp manzarası, kahvaltının güzelliği, odaların temizliği ve otantikliği bence buranın öne çıkan yönleri. Ayrıca otel sahibi çok ilgiliydi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abraş Cave Butik Otel
Abraş Cave Butik Otel

-

Sıcak ve güzel

İnanılmaz sıcak ve güzel bir yerdi. Ayhan Bey çok yardımseverdi, bir ev sahipliği yaptı sağ olsun. Tavsiye ederim ama benim gibi kışın gidin derim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Ürgüp

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ürgüp Otelleri

Toplam 122 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 24 54
Kapadokya'ya özgü taş evlerde keyifli bir konaklama ve bölgenin zengin coğrafyasını, kültürünü yakından tanıyabileceğiniz bir tatil için Crazy Horse Pension sizleri bekliyor...

Oda kahvaltı olarak konuklarına hizmet veren Crazy Horse Pension'da dilerseniz yöreye özgü lezzetlerin sunulduğu mutfaktan akşam yemeklerinizi alabilirsiniz. Tesiste, tek ve çift kişilik odaların yanı sıra aile odaları da bulunuyor. Tüm odalarda uydu bağlantılı TV, ücretsiz wi-fi ve özel banyo bulunuyor.

Crazy Horse Pension Kapadokya'da merkezi bir konaklama yapmak isteyenler için de en ideal konaklama mekanı. Ortahisar'ın merkezinde bulunan tesis Ürgüp'e yalnızca 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

Crazy Horse Pension olarak turlar düzenliyoruz. Sadece ay ışığında, doğanın gizeminde Kapadokya'nın en görkemli Kızılçukur mevkisinde 3 saatlik doğa yürüyüşleri düzenliyoruz, dönüşte sıcak şarap ikramlarımız oluyor.

Parkur 9 kilometre olup, istenildiğinde 6 kilometreye düşürülebilir. En az 4 kişi olması gereklidir. Crazy Horse isminin sahibi atımız Zeyna bize bu turda eşlik edecektir, içecek ve kamera yükümüzü Zeyna taşıyacaktır ve buradan doğa sevgisi olan bütün arkadaşlarımıza duyurmak isteriz.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Restaurant
 • Sauna
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Toplantı Odası
 • TV Odası
 • Türk Hamamı
 • Uyandırma Servisi
 • Ücretsiz Gazete
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Amfi Tiyatro
 • Araç Kiralama
 • Bahçe
 • Bar Cafe
 • Barbekü
 • Bebek Bakıcısı
 • Berber Kuaför
 • Business Center
 • Çamaşırhane
 • Dağ Manzarası
 • Doktor
 • Eczane
 • Ek Yatak
 • Emanet Kasa
 • Engelli Odası
 • Hayvan Serbest
 • Havaalanı Servisi
 • Internet
 • Jakuzi
 • Jeneratör
 • Konferans Salonu
 • Kuru Temizleme
 • Market
 • Masaj
 • Oda Servisi
Oda Özellikleri
 • Banyo
 • Çalışma Masası
 • Çay Kahve Makinesi
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Mini Bar
 • Oda Temizlik
 • Televizyon
 • Tuvalet
 • Uydu Yayını
Aktiviteler
 • Banana
 • Basketbol
 • Bilardo
 • Binicilik
 • Bisiklet
 • Bowling
 • Canlı Müzik
 • Çocuk Havuzu
 • Disko
 • Futbol
 • Jet Ski
 • Olimpik Havuz
 • Oyun Salonu
 • Sağlık Kulübü
 • Sinema
 • Tenis
 • Voleybol

Tesis için 236 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Rahatlıkla güvenebileceğiniz bir yer
Rahatlıkla güvenebileceğiniz bir yer

Çok güzel bir yer, herkese tavsiye ederim. Çalışanları konusunda olsun, fiyat konusunda, temizlik konusunda rahatlıkla güvenebileceğiniz bir yer. Özellikle kalmanızı tavsiye ederim, pişman olmazsınız.

Alime Uzunboy - 4 Mayıs 2016, Çarsamba 12:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İlgi, alaka, güler yüz
İlgi, alaka, güler yüz

Her yönüyle memnun kalabileceğiniz tek yer. İlgi, alaka, güler yüz, uygun fiyat.

Derya - 4 Mayıs 2016, Çarsamba 12:06

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8 Güvenli ve rahat
Güvenli ve rahat

İlk basta iki arkadaş gitmiştik şubat ayında. Biraz soğuktu ama bize ellerinden geleni yaptılar, geçen hafta tekrar dört arkadaş gittik ve memnun kaldık, Ekrem abi sıcakkanlı birisi. Bu fiyata güvenli ve rahat bir pansiyon bulmak biraz zor. Üstelik Ortahisar kesinlikle Nevşehir'de kalınabilecek en güzel, sakin yerlerden biri.

Sümeyye Kızıltunçden - 4 Mayıs 2016, Çarsamba 02:05

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4 Çalışanlar çok sıcak
Çalışanlar çok sıcak

İnanılmaz, Crazy Horse Pension ismiyle bizi büyüledi. Biz önce Göreme'de kalmıştık ama burası daha sade ve temiz. Çayımız 24 saat, kendimiz aldık, çok geniş terasta iki kale manzarası ve sabah da balonlar üstünüzden geçiyor. Çalışanlar çok sıcak, içten. Yorum yazmadan geçemedim. Biz 8 bayan geldik ve burada bizim gibi aile ve bayan müşterileri gördüğümüz an daha da çok memnun kaldık. Alkol kullanımına izin vermiyorlar ve erkek müşteri kabul etmiyorlar. Bu çok güzel, aile ve bizler gibi bayanların gönül rahatlığıyla kalabilecekleri bir yer. Bizim en güzel tatilimiz burada oldu. Anılar oteli Crazy Horse Pension'a sonsuz şükranlar.

Hatice - 3 Mayıs 2016, Salı 14:06

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5 Yol üstü bir yer
Yol üstü bir yer

Yorumlar kesinlikle düzmece, yol üstü bir yer, gürültüden uyuyamıyorsunuz. Temizlik bence vasat. Kahvaltı inanılmaz sığ.

Firuze - 26 Nisan 2016, Salı 21:38

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
4 Odalar buz gibi
Odalar buz gibi

Yorumlara aldandık gittik ama tam bir hayal kırıklığı oldu. Odalar buz gibi, banyo temiz değildi. Odalar temizlenmeden bize verilmişti.

Hakan - 24 Nisan 2016, Pazar 21:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Odalarda jakuzi keyfi
Odalarda jakuzi keyfi

Sıcakkanlı, içten, maddi çıkar gözetmeyen, butik otel tarzında, kendinizi evinizde hissedeceğiniz ve Kapadokya'nın eşsiz ruhunu ve otantikliğini hissedebileceğiniz, odalarda jakuzi keyfi, en önemlisi Ekrem Bey'in sıcaklığı, yardımseverliği kısa bir hafta sonu ayırıp kendinize bir iyilik yapın. Kesinlikle pişman olamayacaksınız.

Aslı Uludağ - 24 Nisan 2016, Pazar 16:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Geçirdiğim en güzel tatildi
Geçirdiğim en güzel tatildi

Şu ana kadar geçirdiğim en güzel tatildi. Ekrem Bey'e katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum, kendinizi evinizde ve ailenizle gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Böyle insanları bulmak zor, bulmuşken tavsiye edelim dedik. :))

Emine Alkan - 24 Nisan 2016, Pazar 16:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
1 Temiz değil
Temiz değil

Yorumlara ve puana aldandık. Bence hepsi uydurma. Burası çok kötü bir otel. Fiyat düşüktü, önce şüphelendik ama yorumlara bakınca bir şans verelim dedik. Ama kabus gibiydi. Otel sahibi olan kişi, sürekli konuşan ve anılarını anlatan birisi. Odalar ter kokuyor ve temiz değil.

Mehmet - 23 Nisan 2016, Cumartesi 22:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tam bir aile ortamı
Tam bir aile ortamı

Süper bir yer. Tam bir aile ortamı. Tekrar gelmeyi düşündüğüm yer ve tavsiye ediyorum. Harika.

berna tekyol - 23 Nisan 2016, Cumartesi 00:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8 Gayet temiz ve merkezi
Gayet temiz ve merkezi

Gayet temiz ve merkezi bir yerdi. Fiyatı da çok uygundu. Eğer yolum oralara düşerse tekrar orada kalmayı düşünüyorum. Tavsiye edilir. :)

Ezgi AYDIN - 21 Nisan 2016, Perşembe 01:09

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
1 Oda çok kirliydi
Oda çok kirliydi

Tüm herkese merhabalar. Lütfen söyleyeceklerimi herkes dikkate alsın. Bu otelde bir düzmece var, buradaki yorumlar tamamen düzmece. Resepsiyon denilen yer iki insanın yan yana gelemediği ahır gibi, kir içinde ve leş gibi sigara kokan bir yer. Odaları tahmin edersiniz artık... Ben bayan arkadaşımla gittim, pişman oldum. O kadar çok yapıştı ki bu insan bize, nereye düştük biz dedik ve maalesef ki bir gece konaklayıp çıktık. Sohbetleri hep geçmişine dair, biz çok rahatsız olduk. Oda çok kirliydi. Aldanmayın lütfen.

furkan develi - 18 Nisan 2016, Pazartesi 20:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Temiz bir yer
Temiz bir yer

Tatil yöresinde öyle hem uygun hem temiz bir yer derseniz başka bir yer düşünmeyin bile. Çok memnun kalacaksınız. 25 liranın fazlasını otel sahibi fazlasıyla harcıyor zaten. Ayrıca otel sahibi Ekrem Bey çok samimi bir insan. Bence kalınabilecek Nevşehir'deki en iyi seçim. Her şey için tekrar teşekkürler Ekrem abi.

ali sucu - 18 Nisan 2016, Pazartesi 00:00

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
9 Odamız çok şirindi
Odamız çok şirindi

İlk olarak Ekrem Bey'in güler yüzlülüğüne teşekkür ediyorum. Kendisi her aradığımızda bize sabırla cevap verdi ve dolmuş bizi yarı yolda bıraktığında gelip bizi yarı yoldan aldı. :) Otel gayet güzeldi, konumu çok iyiydi. Odamız çok şirindi, hiç geri dönmeyi istemedik. Otel dolmuş durağına yakın, ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Herkese tavsiye ediyorum. Çok memnun kalacaksınız. :)

Büşra Çoban - 16 Nisan 2016, Cumartesi 11:23

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Uygun fiyat
Uygun fiyat

Bizim 3. gidişimiz olacak. Otel hem uygun fiyat hem de rahat bir ortam var. Otel çalışanları ve Ekrem Bey çok sıcakkanlı aynı zaman da ilgili. Rahat, tam kafa dinlenecek yer. İnsan kendini evinde hissediyor. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

Ahmet Yağmur - 15 Nisan 2016, Cuma 00:11

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3 Berrin Çakıcı tarafından...
Berrin Çakıcı tarafından...

Nereden başlasam bilemiyorum, böyle bir otel bu kadar yüksek puanı nasıl alabiliyor? Fiyat olarak bu sitede yazan fiyattan kalacağımızı sanırken, bizden fazladan para istendi, buradaki fiyatı söylediğimiz zaman suçu bu siteye attı ama senelerdir, online tatil sitelerini kullanan bir kişi olduğum için bu gerekçenin saçma olduğunu anında anladım ama karşıdaki kişinin tavırlarından dolayı sesimizi çıkarmayıp, bir gece kalıp, kaçarcasına otelden çıktık.

Berrin Çakıcı - 12 Nisan 2016, Salı 21:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Odaları gayet geniş
Odaları gayet geniş

Crazy Horse Pension'da defalarca kez kaldık ve Ekrem Bey'in müthiş güler yüzü, sıcak tavırları ile sağlandı bu. Odaları gayet geniş, ısı bakımından gayet sıcak ve konforlu bir yer. Kötü yorumlara aldanıp gelmekten vazgeçmeyin. Gelin, görün derim ben. İyi ki varsın Crazy Horse Pension!

Onur kebeli - 12 Nisan 2016, Salı 11:28

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3 Her şey sıkıntılıydı
Her şey sıkıntılıydı

Yorumlara aldanıp gittik ama her şey sıkıntılıydı. Odalarda ter kokusu vardı. Müşterilere davranışlar bence çok kabaydı, bize karşı bir sorun olmadı ama başka müşterilerle çok kaba ve sert tartışmalar yaşandı. 1 gün zor dayandık, taksici ile konuştuğumuzda zaten bu otelin sıkıntılı bir yer olduğunu öğrendik.

Mehmet - 11 Nisan 2016, Pazartesi 23:05

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gördüğüm en güzel kaya otellerden
Gördüğüm en güzel kaya otellerden

Güzel atlar diyarı Kapadokya'da gördüğüm en güzel kaya otellerden biriydi... Aile ortamı sıcak bir yuva gibiydi. Gerçekten ben çok memnun kaldım, özellikle Ekrem Bey'in müşterilere karşı olan tutumu, yaklaşımı aile ortamını destekler niteliğindeydi... Mağara otel olduğundan dolayı soğuk havada oda daha sıcak iken, sıcak havada ise serin olmasıyla memnuniyetlik seviyesi de arttırdı. Tekrardan teşekkürler Crazy Hours Pension, Ekrem Bey...

Fatma Sezer - 7 Nisan 2016, Perşembe 11:41

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gördüklerim arasında en iyilerinden
Gördüklerim arasında en iyilerinden

11 senedir Türkiye'yi gezerim köylerine kadar, Crazy Horse Pension'u webten keşfettim, şu kadar söyliyeyim size, gerek odalar gerek hizmet gerekse samimiyet bu kadar süper olur, sabah kahvaltısı ve otel sahibinin alakası, 5 yıldızın üstünde, hizmet, samimiyet ile buluşunca bu kadar olur, eşim ve ben süper bir tatil yaptık. Crazy Horse Pension çalışanlarına çok teşekkür ederim ve herkese bir kere burayı deneyin diyebilirim.

Serhat İNCEOĞLU - 4 Nisan 2016, Pazartesi 16:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
1 Odalar çok soğuktu
Odalar çok soğuktu

Biz eşimle site üzerinden geldik, bir gün konakladık, kahvaltı yoktu, odalar çok soğuktu ve en ilginci telefonda görüştüğümüz fiyatla Ekrem Bey'in talep ettiği fiyat çok farklıydı. Oda soğuk olduğu için değişim talep ettik fakat kabul etmedi, bizi otelden kovdu, otel için 0 puan veriyorum fakat 0 yok, mecburen 1 puan verdim.

yasemin yıldız - 1 Nisan 2016, Cuma 21:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rüyalardaki gibi tatil
Rüyalardaki gibi tatil

3 günlük gittik ve 1 hafta kaldık. Eşimle ben rüyalardaki gibi bir tatil geçirdik. Ekrem Bey'e sonsuz teşekkürler. Bizimle çok ilgilendi. Otelde çok güzel yerleşmesi var. Sabah odadan balonların uçuşunu görmek çok güzel. Odalar temiz. Bu fiyata böyle bir otel mümkün değil. Sadece gidip görmeniz yeterli.

Leylaa - 1 Nisan 2016, Cuma 20:00

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
1 Isınma problemi mevcut
Isınma problemi mevcut

Otelde ısınma problemi mevcut. Aydınlatma kötü. Sabah kahvaltı için kalktığımızda ortada ne kahvaltı ne de personel vardı. Gittiğimize kesinlikle değmedi. :( Önermiyorum.

ceylan - 27 Mart 2016, Pazar 16:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey çok güzeldi
Her şey çok güzeldi

Öncelikle Ekrem Bey'e ve çalışan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum, otelinizde 2 gün bulundum ve çok çok memnun kaldım. Sıcakkanlılığınız, içtenliğinizden dolayı ayrılmak bile istemedim. Her şey çok güzeldi. Otelin otantik yapısından, temizliğinden ve herkesin insancıl oluşundan dolayı hepinize öneriyorum. Emin olun hiç pişman olmazsınız.

Sevgi göktan - 6 Mart 2016, Pazar 16:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İnanılmaz temiz
İnanılmaz temiz

Ekrem Bey inanılmaz kibar, cana yakın, muhabbeti hoş bir işletmeci. 2 günlük tatilimizde işletme sahibi-müşteri ilişkisini geçtik, abi-kardeş muhabbetlerine başlamıştık ki günler yetmedi. İnanılmaz temiz, güzel, fotoğraflarda görüldüğü gibi odalar da. Tarih kokulu bir tatil için mutlaka Ekrem abimizin ve sıcakkanlı çalışanlarının sahibi olduğu Crazy Horse Pension'u tercih etmelisiniz. 10 kez gitsem 11. kez gitmek için tekrar tekrar plan yaparım. Kesinlikle ve kesinlikle tereddüt etmeden, bir saniye düşünmeden tavsiye edebileceğim bir aile ortamı. Ekrem abi çok çok teşekkürler, en kısa zamanda tekrar güler yüzünle görüşmek üzere. Sezgin Soytorun.

Sezgin Soytorun - 1 Mart 2016, Salı 19:01

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Anlayışlı ve nazik tavırlar
Anlayışlı ve nazik tavırlar

Günümüzün en büyük sorunlarından birisi özellikle tatil için internette araştırma yaptığımızda acaba fotoğraflar gerçek mi, acaba gerçekten odalar bu fiyata mı, acaba söylenen servislerin tamamı var mı, vb. gibi endişelerimizdir. Otelden bugün akşamüzeri ayrıldım. Kaldığım oda fotoğrafını gördüğüm bir odaydı. Ve bölgeye bakıldığında ciddi derecede ekonomikti. Crazy Horse Pension personeline ve Ekrem Bey'e anlayışlı ve nazik tavırları için sonsuz teşekkürler...

Oğulcan Cemgil ÖTÜN - 28 Şubat 2016, Pazar 23:19

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şeyiyle bir numara
Her şeyiyle bir numara

Nevşehir Ortahisar'daki otellerin bir tanesi. Özellikle de sahibi Ekrem kardeşim, ben İstanbullu Esat. Kahvaltı salonu, kahvaltısı, oda fiyatları, her şeyiyle bir numara. Gidecek olan arkadaşlara öneririm. Çok beğendim. Kendilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

esat ersöz - 26 Şubat 2016, Cuma 20:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rüya gibi bir Kapadokya tatili
Rüya gibi bir Kapadokya tatili

Ekrem Bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Rüya gibi bir Kapadokya tatili istiyorsan sen de Crazy Horse Pension'da kalmalısın.

Ayşe ünal - 25 Şubat 2016, Perşembe 13:02

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Ekrem Bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İdris - 14 Şubat 2016, Pazar 15:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mistik tatil deneyimi
Mistik tatil deneyimi

En iyi yaptığım tatil. Ekrem Bey ve ekibi unutulmaz bir mistik tatil deneyimi yaşattı. Sıcak bir aile ortamı. Mutlaka bir kez olsun gidilmesi ve deneyimlenmesi gerekir.

Emine - 3 Şubat 2016, Çarsamba 13:30

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok güzel bir mekan
Çok güzel bir mekan

Kapadokya'nın en büyük peri bacasının manzarası karşısında çok güzel bir mekan. Ayrıca on numara bir sahibi var. Eline sağlık Ekrem Bey.

mustafa uluçay - 1 Şubat 2016, Pazartesi 00:17

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hayal bile edemezdim
Hayal bile edemezdim

Kapadokya'ya ilk gelişimdi. Bir balayı bir mekanda, bir kasabada bu kadar enfes olabileceğini hayal bile edemezdim. Teşekkürler Ekrem Bey, teşekkürler Ortahisar halkı, teşekkürler tarih kokan o hotel.

Mustafa - 1 Şubat 2016, Pazartesi 00:11

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Konum merkezde
Konum merkezde

Kapadokya'ya yolumuz düştü. İnternet sayfasından araştırıp geldiğimiz Crazy Horse Pension bizi çok mutlu etti. Konum merkezde olup, bulmak çok kolay oldu. Terasta, o karda Türk kahvesi, bize yol haritası veren Süleyman amca, Melek Hanım'a çok teşekkürler. Otel sahibi Ekrem Bey ve eşi İlahe Hanım çok romantik bir akşamda bize kırmızı şarap ikram ettiler. Burası akıllarda kalacak, hafızalardan silinmeyecek bir otel bizim için. Crazy Horse Pension herkese tavsiyem olsun.

ecaterina Aydoğdu - 23 Ocak 2016, Cumartesi 15:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Güvenli bir pansiyon
Güvenli bir pansiyon

Geldiğimizden beri bize yardımcı olan Ekrem Bey'e bizi en güzel şekilde ağırladığı için teşekkür ederiz. Çok güzel zamanlarımız oldu. Kesinlikle gidip görmeniz gereken ve içiniz rahat ederek kalabileceğiniz güvenli bir pansiyon. :)

Eren doğan - 20 Ocak 2016, Çarsamba 10:34

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Samimi bir ortam
Samimi bir ortam

Çok samimi bir ortam. İlgi çok fazla. Teşekkür ederim Crayz Horse Pensiyon ailesi.

Kevser müezzino - 2 Ocak 2016, Cumartesi 15:55

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Aile sıcaklığını sağlıyor
Aile sıcaklığını sağlıyor

Ekrem abi otelin sahibi, güler yüzlü, hoş muhabbetli ve misafirperverliği ile müşteri ilişkisi değil de, aile sıcaklığını sağlıyor ve öğrenciler için halinden anlayan bir patron. :) Her şey için sağ olasın koca yürekli Ekrem Bey! :D

onur kebeli - 14 Aralık 2015, Pazartesi 12:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Bir daha gidesi geliyor
Bir daha gidesi geliyor

Herkese selam olsun. İlk defa o bölgeye gittim, sanki 40 yıllık dost evinde kalmışım. Teşekkürler, bir, burayı görmeden yorum yapmayın, hele hele Ekrem kardeşi tanımadan gelmeyin. Kardeş diyorum çünkü kardeş gibidir. Öyle oluyor insan, bir daha gidesi geliyor, zaman geçmek bilmiyor. Herkese iyi tatiller.

Ferhat bulut - 29 Kasım 2015, Pazar 11:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya’da kalabileceğiniz en güzel yer
Kapadokya’da kalabileceğiniz en güzel yer

Bence Kapadokya'da kalabileceğiniz en güzel yer. Kapadokya Peri Bacaları'nı, tarihi hissedebileceğiniz bir yer. Ben orada 600 yıllık eski, antik bir odada kaldım. 50 cm kalınlığında, belki daha kalın, ses almayan, tamamen metropolden uzak, tam anlamıyla huzuru bulabileceğiniz bir yer. Uyuduğunuzda şuna emin olun, en derin uykunuzu yaşayacağınız, sesten, gürültüden uzak, temiz hava, daha ne diyeyim? At çiftlikleri, Peri Bacaları, samimi insanları, şunu anlatabilirim, gittiğimde hastaydım, biraz ağırlaştı durumum, kız arkadaşımın baskıları sonucu Ürgüp Devlet Hastanesi'ne gitmek için taksiye bindik, hastaneye gittik. 20-25 TL civarı bir para tuttu. Taksici bizden ben hasta olduğum ve turist olduğum için para almadı. İstanbul'da ölseniz cebinizde para yoksa götürmezler hastaneye. Özellikle Ekrem abi, oranın sahibi, tanıyabileceğiniz nadir, iyi, adam gibi adam. Mutlaka gidin. Ürgüp, Göreme Türk gecelerine gidin. Deveye binmeyin, attan inmeyin. Balona binmeyin, uçak parasına uçuruyorlar. Mutlaka uçakla gidin. Otobüse para verseniz binmeyin, şimdiden iyi tatiller.

mehmet caglar - 20 Kasım 2015, Cuma 15:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sıcak, samimi, mütevazı
Sıcak, samimi, mütevazı

Nevşehir'i ilk ziyaretimizde misafirliğimizi sizinle yaptığımız için çok memnunuz. Sıcak, samimi, mütevazı ve ucuz... Pansiyon sahibi genç ve çalışkan kardeşim Ekrem Bey'e ve bizi gezdiren, aileden biri gibi davranan Hasan abimize çok teşekkür ediyoruz. İnşallah tekrar görüşmek dileği ile... Misafirleriniz ve bereketiniz daim olsun.

Nihal Koçoğlu - 10 Kasım 2015, Salı 18:15

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel vakit geçirdik
Mükemmel vakit geçirdik

Nevşehir'e ilk defa gelmemize rağmen iyi ki de bu pansiyona gelmişim dedim. Gerçekten kendi yeriniz gibi hissediyorsunuz. Çalışanların güler yüzlülüğü, samimiyeti insanı gerçekten mutlu ediyor. 5 gece kaldık, mükemmel vakit geçirdik. Kesinlikle Nevşehir'e yolunuz düşerse uğramadan, bu nefis doğayı, hele de sabah kahvaltısını, sıcak çayını içmeden gitmeyiniz.

Mert yakar.Seda yakar - 7 Kasım 2015, Cumartesi 09:33

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Nevşehir'de kalacağınız ilk yer
Nevşehir'de kalacağınız ilk yer

Ekrem Bey'in güler yüzlülüğü ve mükemmel kahvaltısını muhakkak keşfetmelisiniz, çok sıcak ve samimi bir ortam. Nevşehir'e gelip de sakın kalmadan gitmeyin. Her şey için teşekkürler Ekrem Bey.

Ruhan metin Kıran - 29 Ekim 2015, Perşembe 12:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kesinlikle tavsiye ederim
Kesinlikle tavsiye ederim

Kapadokya'da kalmak istiyorsanız harika bir manzarası olan Ortahisar'da kalmalısınız. Samimi, temiz, sessiz bir yerde kalmak istiyorsanız, Crazy Horse Pension'da kalmalısınız. Kapadokya Ultra Trail yarışına katılan koşucular olarak bize sabahın 5'inde kalkıp hazırladığı kahvaltı ve ayrıca Ürgüp'e kadar bizi bırakıp start saatine yetiştirdiği için Ekrem kardeşimize ayrıca teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim, Ortahisar'dan ve Crazy Horse Pension'dan çok memnun kalacaksınız.

Umut İmren - 27 Ekim 2015, Salı 10:46

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok beğendik
Çok beğendik

Çok beğendik. Her şey çok güzeldi.

Gülistan Divlim - 24 Ekim 2015, Cumartesi 15:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hizmetten çok memnun kaldık
Hizmetten çok memnun kaldık

Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederim.

emine ayna - 24 Ekim 2015, Cumartesi 15:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel bir hizmet
Mükemmel bir hizmet

Crazy Horse Pension'da Ekrem Bey sayesinde tahminlerimizin de üstünde bir tatilimiz oldu. Mükemmel bir hizmet. Hastalandığımızda bizlerle ilgilenip, hastaneye götürüp, yanımızda bekleyip bizlerle ilgilenmeniz ve müşterilere karşı güler yüzünüzden dolayı herkese çok teşekkür ederiz. Oluşturduğunuz ortamdan dolayı kendimizi evimizdeki gibi rahat hissettik. Tam bir yaşanılacak ve tatil yapılacak bir yer. Herkese tavsiye ederim. Mükemmel bir pansiyon. Nevşehir'e bir daha gelecek olursak aklımıza ilk gelecek yer Crazy Horse Pension. Ekrem Bey'e çok teşekkür ederiz ve bol kazanç dileriz.

ahmet aydın - 18 Ekim 2015, Pazar 21:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 10 numara ekip
10 numara ekip

Çok güzel bir ortam, Ekrem arkadaşımız ve çalışanları 10 numara, herkese tavsiye ederim.

Oktay bagci - 12 Ekim 2015, Pazartesi 10:42

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Evimde gibi hissettim
Evimde gibi hissettim

Ekrem Bey ve diğer çalışanlara ne kadar teşekkür etsek azdır, gerçekten evimde gibi hissettim. Dayısı arabayla bizzat ilgilendi. Her şey için teşekkürler...

Fatih Bulus - 11 Ekim 2015, Pazar 23:26

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Masal gibi bir tatil
Masal gibi bir tatil

Unutulmaz anlar, güzel dostluklar, samimiyet, doğal bir ortam, muhteşem bir doğa gezisi ve masal gibi bir tatilin bence tek adresi Crazy Horse Pension. Ekrem Bey, sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Sizin gibi güzel insanları tanımak günümüz ortamında mutluluk verici bir ayrıcalık. İyi ki varsınız. Masallar diyarı Kapadokya'ya tatil için tekrar geldiğimde yeniden görüşebilmek dileğiyle... Her şey için çok teşekkür ederim.

Kemal Mkaya - 28 Eylül 2015, Pazartesi 19:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Odalar mükemmel
Odalar mükemmel

Canlarım diye başlamak istiyorum. İlk başta mükemmel dostlukları, candanlıkları, samimiyetle ilgileri için kendilerine çok teşekkür ederiz. Görmeden yorumlarla geldik, iyi ki de gelmişiz. Odalar mükemmel. İlgi mükemmel. Betül'üm, Ekrem, Hülya muhteşemler... Sizi çok seviyoruz. Güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız 5 yıldızlı otel yerine buraya gelmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Betül, Ekrem, Hülya, Crayz Horse Pension.

elif ramazan kara - 21 Eylül 2015, Pazartesi 16:44

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Evinizdeki kadar güvenilir hissedeceksiniz
Evinizdeki kadar güvenilir hissedeceksiniz

‘Tatil' dediğimizde ilk aklımıza gelmesini istediğimiz kelimeler arasında ‘huzur' , ‘uygunluk' ve en önemlisi ‘rahatlık' vardır. Size bunları cömertçe sunan bir tesis Crazy Horse Pension ve sahibi Ekrem Bey. Buradan ayrıldığınızda teşekkür kelimesinin ne kadar hafif kalacağını siz de anlayacaksınız. Biz çok memnun kaldık ve bu arada iki bayan olarak tatilimizi burada geçirdik, özellikle hanımefendilere söylüyorum, kendinizi gerçekten de evinizdeki kadar güvenilir hissedeceksiniz. Ben de buradaki yorumları ilk okuduğumda ‘sanki biraz abartıyorlar mı?' dedim ama tüm cesaretimi toplayıp gittiğim de inanın daha fazlası ile karşılaştım. Hiç bilmediğiniz bir yerde başınızı rahatça yastığa koyabiliyorsanız işte aradığınız huzurlu tatil ordadır, biz bulduk, sizlerin de bulma temennisiyle... Teşekkürler Crazy Horse Pension ve Ekrem Bey. Tekrar görüşmek dileğiyle...

ŞEYMA GÖĞER - 21 Eylül 2015, Pazartesi 15:58

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kendimi evimde gibi hissettim
Kendimi evimde gibi hissettim

Ekrem Bey'e ve çalışanlarına gösterdikleri samimiyet ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim... Konaklama süresince kendimi evimde gibi hissettim, Nevşehir'e gelmek isteyenlere Crazy Horse Pension'u tüm gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Hilal - 21 Eylül 2015, Pazartesi 09:10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Evimizde gibiydik
Evimizde gibiydik

Evimizde gibiydik... Arkadaşımla üç gün kaldık. Ekrem Bey gezi planından olsun, ulaşım konusunda yardımlarından olsun ve konaklamamızdaki rahatımızdan olsun her konuda çok ilgiliydi... Kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. :) Ayrıca çok güzel ve samimi bir ortamdı, çok rahat ettik. Tekrar gelirsek tercih edeceğimiz tek yerdir.

Asli erdogmus - 13 Eylül 2015, Pazar 11:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey tek kelimeyle harikaydı
Her şey tek kelimeyle harikaydı

Her şey tek kelimeyle harikaydı. Ekrem Bey ve diğer bayanlar çok ilgiliydi. Memnun kaldık ve şiddetle tavsiye ederiz. :)

Merve Mısırlıgil - 11 Eylül 2015, Cuma 23:07

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Arkadaşımızda konaklıyormuşuz gibi hissettik
Arkadaşımızda konaklıyormuşuz gibi hissettik

İki gün kaldığımız bu otelde Ekrem Bey'in ilgi ve alakası sayesinde kendimizi otelde değil de arkadaşımızda konaklıyormuşuz gibi hissettik. Öyle ki, bizi kendi arabasıyla tüm Nevşehir'i hiçbir ücret almadan muhteşem bir tur yaşattı.

Yusuf Kanık - 6 Eylül 2015, Pazar 12:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Herkes çok ilgili
Herkes çok ilgili

Ailem ile birlikte 3 gece kaldığımız bu pansiyonda herkes o kadar ilgili o kadar candandı ki pansiyon sahibi olan Ekrem Bey'e çok teşekkür ederiz. Çalışanlarına özellikle de renkli kişiliğiyle Hülya Hanım'a canı gönülden teşekkür ederiz. Hem çok gezdik hem de sayelerinde çok fazla eğlendik. Kesinlikle mükemmel bir yer, gönül rahatlığıyla ailecek kalınabilecek samimi bir mekan. Fiyat anlamında da en uygun ve en temiz ve kaliteli kalınabilinecek bir mekan. Tavsiye ederim. :)

damla nur küçük - 30 Ağustos 2015, Pazar 10:26

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Pişman olduk
Pişman olduk

Olumlu yorumlara kanarak, bizim yaptığımız hataya düşüp, oraya gidip kalarak pişman olmayın. Bir daha mı, tövbe olsun.

zafer g. - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 01:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili
Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili

Bir iş seyahatim için gittiğim bu otelde yaklaşık 20 gün kaldım. Her şeye şahit oldum. Öncelikle Ürgüp'te kalınabilecek tek pansiyon olduğunu söyleyeyim. Mükemmel bir aile ortamı var. Burada tek gelen erkekler alınmıyor ya da gelen bayanların sonradan çağırdığı erkekler de alınmıyor. Her otelin bir kuralı vardır. Buradaki kural da aile ortamının bozulmaması. Bu kötü yana çekilmemeli. Ayrıca odalar yeterince temiz, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Seyahatim boyunca beni bu derece memnun ettikleri için Ekrem Bey'e sonsuz teşekkürler.

Betül - 27 Ağustos 2015, Perşembe 17:41

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sayılı mekanlardan
Sayılı mekanlardan

Gerçekten tam olarak 'aile ortamı' sözünün karşılığını yaşattılar. Bence Nevşehir'de o tarihi, sıcak hissi yaşayabileceğiniz sayılı mekanlardan. İlk geldiğim günden beri her konuda yardımcı oldular. Orada geçirdiğim her güzel gün için çok teşekkür ederim, şiddetle tavsiye ederim. :)

Mihrican Altunbıçak - 25 Ağustos 2015, Salı 11:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Fiyatı çok uygun
Fiyatı çok uygun

Eşimle günübirlik tatil amaçlı olarak gitmiş olduğumuz Ürgüp'te diğer otel tabir edilen yerler 1 gece oda fiyatı olarak 500,00 TL-300,00 TL isterken, gece 3'de bize kapısını açan, suit odada dinlenmemizi ve 1 gece de olsa geçmiş tarihi bize yaşatan, sabah kahvaltısında birlikte olduğumuz sonra da yolcu eden Ekrem Bey'e sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Hasan Işın - 21 Ağustos 2015, Cuma 08:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6 Merkezi konumda
Merkezi konumda

Ulaşım olarak çok merkezi konumda, odaları da çok şirin ancak biraz daha temiz olabilir. İyi çalışmalar.

elif - 19 Ağustos 2015, Çarsamba 14:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Pek hijyenik değil
Pek hijyenik değil

Buradaki yorumlara bakarak gittim. O kadar da övülecek kadar güzel olmadığını gördüm. Temizlik bakımından oldukça vasat, odada tuhaf bir nem kokusu var. Havlular, çarşaflar kullanılmaz. Bizden öncekinin havluları dolaba doldurulmuştu. Açık büfe kahvaltı denilmiş ama pek hijyenik değil, her tarafta sinekler. Tabi ne kadar ekmek o kadar köfte, fiyat olarak uygun ama öyle büyük beklentiler ile gitmeyin. Ben daha gider miyim, kesinlikle hayır. Fiyatının uygunluğu cezbetmişti. Ucuz etin yahnisi atasözünü doğrulamış olduk.

Serdar Altunbaş - 19 Ağustos 2015, Çarsamba 14:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Yeni bir evimiz oldu
Yeni bir evimiz oldu

Görmüş olduğumuz pansiyonlar içinde en sıcak, en temiz yer. Hele ki Ekrem Bey'in ilgileri ve yapmış olduklarını unutmaya imkan yok. Kapadokya'da yeni bir evimiz oldu. Gidenlerin rahatlıkla tatil yapabileceği sıcak bir mekan. Ekrem Bey'in gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah tekrar görüşmek dileğiyle. :)

Muhammet Karduz - 17 Ağustos 2015, Pazartesi 16:15

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Otelin asıl binasına alınmadılar
Otelin asıl binasına alınmadılar

Biz yandık siz yanmayın. Öncelikle sizi ilk geceden alıyorlar yer yok diye karşıdaki kendilerine ait olan diğer otele götürüyorlar ve orada sanki aynı yerde kalıyormuşsunuz gibi hissettiriyorlar. Teknolojiden uzakta bir gece geçiriyorsunuz. Diğer tüm müşteriler taş odalarda televizyon ve internet keyfi sürerken. Temizlik anlamına gelirsek herhalde bu arkadaşlar kendilerini halen 1800'lü yıllarda sanıyorlar. Masanın üstünde bir önceki günün yemek artığı durur mu? Gelelim otelden çıkış yapmaya. Her şeyi bir kenara bırakıyorsun tatilin keyfini çıkarmak için gezmeye çıkıyorsun ve öğleden sonra geliyorsun gezmeden. Bakıyorsun çantanı hazırlamışlar. Titiz insanlar sonuçta. Teşekkürler bunun için ama gün boyu gezmekten terlemişken ve bir duş alıp üzerini değiştirip yola koyulmak isterken, orada biraz beklemen gerekiyor çünkü saat 12:00 geçtiği için imkansız bir şey. 5 yıldızlı otelde kalıyorsun çünkü standartları var. Üzeriniz kirli ve kokmuş bir şekilde arkanıza bakıp gitmekten başka seçeneğiniz yok. Çünkü 1 gecelik parasını ödemiş ve sadece yatmakla yetinmiş olacaksınız. Hiçbir şeye yanmam bir de kuzenim öve öve bitirememiş bu pansiyonu.

Emre mehirli - 14 Ağustos 2015, Cuma 15:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok memnun ayrıldım
Çok memnun ayrıldım

Kaldığım süre içerisinde çalışanlara ve mekan sahibine teşşekürler. Çok memnun kaldım. İnşallah bir daha ki seneye evimiz orası olur.

Hakan - 14 Ağustos 2015, Cuma 13:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hizmetten memnun kaldık
Hizmetten memnun kaldık

Ben ve sevgilim gerçekten orayı çok sevdik. Hizmetten memnun kaldık. Çalışanlar ve Ekrem Bey'e teşekkürler. Küçük Kerem'i (kedi) çok özledik. :)

Sinan Mahmutoğlu - 12 Ağustos 2015, Çarsamba 16:30

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çalışanlara sonsuz teşekkürler
Çalışanlara sonsuz teşekkürler

Yüzümüzün gülerek ayrılmasına sebep olan işletme sahibi Ekrem Bey'e ve çalışanlara sonsuz teşekkürler. Tekrar görüşmek ümidiyle hoşça kalın.

Cansu bektas - 6 Ağustos 2015, Perşembe 16:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok güzel mekan
Çok güzel mekan

Çok güzel bir mekan, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

özlem tunç - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 00:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya’da bir evim oldu
Kapadokya’da bir evim oldu

Ramazan Bayramı'nın iki günü için yer ayırttım oteli, görmeden, tamamen yorumların yönlendirmesiyle seçmiştim ama Ekrem'le (Ekrem diyorum çünkü kardeşimsin artık) ve yardımcısı Nesibe Hanım'la karşılaştıktan 10 dakika sonra, ‘tamam, bundan sonra benim Kapadokya'da bir evim oldu' dedim, tatilde ev sıcaklığı, rahatlığı isteyenler mutlaka burada kalmalı, Ekrem'in misafirlerine olan sıcak ilgisi sizde kardeşinizin evinde kalıyormuşsunuz hissi uyandırıyor, o derece rahatsınız yani.

uğur göçer - 20 Temmuz 2015, Pazartesi 11:30

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rahat edebileceğiniz bir pansiyon
Rahat edebileceğiniz bir pansiyon

İki gece 3 yaşında 2 çocuğumuzla konakladık. Biz jakuzili mağara odada kaldık ve oda çok güzeldi. Otel sahibi Ekrem Bey'e ve özellikle Hülya ablaya çok teşekkür ederiz. Hülya abla çocukların kahvaltısını kendi elleriyle yedirdi. :) 3- 5 tane mağara odası vardı, yukarıda teras, aşağıda küçük bahçesi var. Mütevazı, samimi kişilerin işlettiği, ailenizle rahat edebileceğiniz bir pansiyon. Ayrıca tam karşısında yine onlara ait normal odalı apartlar da var, tercihinize göre. Biz memnun ayrıldık, tavsiye ederim. Robin, Ronya, Kenan, Sabriye. :)

Kenan akbulut - 14 Temmuz 2015, Salı 20:14

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Müthiş bir ağırlama
Müthiş bir ağırlama

Göreme'nin en güzel oteli, müthiş güler yüzlü bir personel ve müthiş bir ağırlama. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Giderseniz pişman olmayacaksınız. İlayda Lüle ve Gülsüm Lüle.

Gulsum lule - 24 Haziran 2015, Çarsamba 09:46

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya'nın yıldızı
Kapadokya'nın yıldızı

Bugüne kadar kaldığımız hiçbir otel veya pansiyonda bu kadar keyif almadık. Bildiğiniz taş ve mağara ev. Tertemiz odalar, taze hazırlanmış bir kahvaltı, güler yüzlü servis. İnanılmaz yardımsever ve güler yüzlü insanlarla karşılaştık. Bize hazırlamış olduğu tur çizelgesi ve balon gezisinde çok yardımcı oldu. Ortahisar'dan tüm turistik mekanlara ulaşımı çok kolay sağlayabilirsiniz.(Araba kiralamak daha avantajlı olabilir.) Pansiyon sahibi Ekrem Bey ve yardımcısı Hülya Hanım'a sonsuz teşekkürler.

ibrahim serkan tekin - 6 Haziran 2015, Cumartesi 11:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şeyleri çok güzeldi
Her şeyleri çok güzeldi

Sıcak ve huzurlu bir ortamda güzel bir tatildi. İlk otele girdiğimiz andan itibaren bize çok sıcak davrandılar, başta Ekrem Bey olmak üzere Neşe Hanım'a ve diğer bayan arkadaşa çok teşekkür ederiz... Bize güzel bir tatil yaşattılar. Her şeyleri çok güzeldi...<3

Merve yesil - 27 Mayıs 2015, Çarsamba 13:25

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kaliteli pansiyonun adı Crazy Horse
Kaliteli pansiyonun adı Crazy Horse

Güzel ve şirin bir ilçenin mütevazı pansiyonu olan Crazy Horse Pension çalışanlarına ve özellikle Ekrem Bey'e teşekkür ederiz. Eğer Ürgüp'e yolunuz düşerse bu pansiyonda konaklamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Kemal baki gümüşoluk - 13 Mayıs 2015, Çarsamba 23:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 En güzel yer
En güzel yer

Gidilmesi gereken en güzel pansiyon. Güler yüzlülüğü, ilgileri, yardımsever olması gerçekten mükemmel bir yer.

Dogan Can - 9 Mayıs 2015, Cumartesi 13:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir tatildi, 19-20.04.2015 tarihli
Harika bir tatildi, 19-20.04.2015 tarihli

Crazy Horse Pension harika bir mekan, herkese öneririm. Çok temiz, sıcakkanlı personel, sahibi Ekrem Bey çok iyi, Hülya Hanım çok hamarat, çok temiz. Yani Kapadokya'ya 30 defa tatile gitsem, 30'unda da Crazy Horse Pension'da konaklarım. Çok teşekkürler, kalın sağlıcakla.

zeynel çinkaya - 23 Nisan 2015, Perşembe 13:47

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Anlatmakla bitmez
Anlatmakla bitmez

Hafta sonu macerası diye çıktık yola arkadaşımla. Alt tarafı 2 gün kalacağım diye nerede kalacağım hakkında çok da araştırma yapma gereğinde bulunmadım. Arkadaşım yeterince yaptığını düşünüp ona güvenerek yola çıktım. Havaalanından indiğimizde güleç yüzlü bir işletme sahibi karşıladı bizi (Ekrem Bey). Daha sonra pansiyona gittiğimizde odamızın güzelliğini gördükten sonra o güzel mimari yapıdan çıkmak istemedik. İlk odamızın her karesini çekmekle başladık. Odamız gerçekten çok otantikti. Jakuzi bile vardı ve ücret diğer pansiyonlara göre hem ucuz, hem de çok güzeldi, hem de kahvaltı dahildi. Pansiyon anlatmakla bitmez. Belki de bu pansiyonu bize bu kadar sevdiren çalışanların sıcaklığıydı. O kadar otele gittim böyle hizmet, böyle bir yer görmedim ben. Evimde gibiydim. Yukarısı evimizin salonu, aşağısı yatak odası gibiydi. Ayrıca Ekrem Bey'in her konuda bize yol göstermesi, 2 günümüzü dolu dolu yaşamamıza neden oldu. Her dakikam ayrı bir güzeldi. Ekrem Bey'i tanımasaydık ne yapacağımızı bilemeden, şehrin en güzel yerlerini görmeden ayrılacaktık. Bizim şansımızdı bu pansiyona gelmemiz... İnanın abartı değil, daha yeni gelmemize rağmen yeniden gitme planı yapacak kadar çok sevdik. #crazyhorsepension candır.

Şeyda Erden - 14 Nisan 2015, Salı 19:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İyi ki yolum Crazy Horse Pension'a düştü
İyi ki yolum Crazy Horse Pension'a düştü

Bir cumartesi sabahı yollarımız kesişti Crazy Horse Pension ve Ekrem Bey'le ve iyi ki kesişti. Gitmeden önce yorumların hepsinin iyi olması biraz soru işareti oluşturmuştu ama Crazy Horse Pension'a gittiğimde yazılanların abartı olmadığını yaşayıp gördüm. Şahane 2 gün geçirdim Ekrem Bey'in ilgisi ve yardımları sayesinde. Bize verilen odayı da es geçemeyeceğim. Otantik bir odada konaklama zevki yaşattığınız için de ayrıca çok teşekkürler. İstanbul gibi büyük şehirden gelip Ekrem Bey gibi insanı vasıfları çok yüksek olan birini tanımak, sohbet etmek, gezmek bizim için şanstı. Crazy Horse Pension sahibi ve çalışanları (Neşe, Hülya) her şey için çok teşekkürler.

ZUHAL ULAŞ - 13 Nisan 2015, Pazartesi 11:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sadece gidin ve burayı tecrübe edin
Sadece gidin ve burayı tecrübe edin

Sıfır beklenti ile tamamen tesadüfen tanıştık bu şirin pansiyon ile. Bir Cumartesi sabahı hava limanında bizim gibi iki gezgin sayesinde Crazy Horse Pension'dan haberdar olduk. Hava limanında bizi güler yüzlü ve mütevazı otel sahibi karşıladı. Misafirlerini karşılar gibi sıcak ve içten bir karşılamanın ardından çok şirin bir kasabada bulunan şirin, 2 katlı bir pansiyona ayak bastık. Hemen kahvaltımızı yaptık ve pansiyon çalışanlarından Hülya ve Neşe abla ile kendimizi sıcak bir sohbetin içinde bulduk. Bir tur programına katılmadığınızdan nereleri gezeceğimiz ile ilgili küçük bir araştırma yapmıştık. Otel sahibi aynı zamanda işletmecisi olan Ekrem Bey, bizim elimizdeki fotoğraf makinesinden anlamış olmalı ki hemen 2 gün içerisinde nereleri görmemiz ile ilgili bize bir rota çıkardı, üstüne bir de rehberliğimizi yaptı. Enerjisi, duyarlılığı ve milliyetperverliği ile ilk izlenimimizde hiç yanılmamış olduğumuzu kısa sürede anladık. Odalardaki her detay özenle seçilmiş, her yer tertemiz, oda fiyatları da oldukça makul. Standart odaya yerleştik ve hava soğuk olmasına rağmen taş odamız sıcacıktı. İkinci gece müsaitlikleri olduklarını söyleyip, bizi balayı odasına aldılar ve otantik bir süitte jakuzi keyfi bile yaptık. Akşam geç saate kadar terasta sohbet, muhabbet ve kahve keyfi yaptık. Bir müşteri değil sanki uzak bir şehirden onu ziyarete gelmiş misafirleri gibiydik ilk günden son güne kadar. Kahvaltı oda fiyatına dahildi ve her şey organikti. Nevşehir'in Kapadokya Peri Bacaları ve kalıntıları dışında Crazy HorsePension ve dünya tatlısı işletmecisi ile zihinlerimizde kalacağı gerçeği ile İstanbul'a yüzümüzdeki tebessüm ile döndük.

Sara Demirel - 12 Nisan 2015, Pazar 17:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel demek az kalıyor
Mükemmel demek az kalıyor

Muhteşem, mükemmel demek inanın az kalıyor. Yorumları okuduğumda abartı olduğunu düşünmüştüm ama azmış bile. Kendim de bir otelci olarak ne böyle bir hizmet, ne de böyle bir samimiyet gördüm. Ekrem Bey, bir otel sahibi ki kendi aracıyla gezdirip, kendi elleriyle kahve yapıp, çay saatine börek yaptırıp tatlı alan bir insan. Eminim bir çoğumuzun akrabası bile bu şekilde misafir ağırlamıyordur günümüzde. Ayrıca konaklama fiyatları da inanılmaz uygun. Kapadokya'da kesinlikle başka bir yerde kalmayın derim.

Melike Ucbasaran - 12 Nisan 2015, Pazar 17:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Aile ortamı
Aile ortamı

Otele daha yeni giriş yaptım, böyle bir karşılama daha yok. Güler yüz, sempati, aile ortamı. Otelin yeri merkezi ve manzarası mükemmel.

Yasin Atasever - 12 Nisan 2015, Pazar 09:09

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Burası bir harika
Burası bir harika

Burası bir harika. Çalışanların güler yüzü, sıcakkanlılığı ve eğlenceli bir sürü vakit… 5 gün ne yapacağım diye düşünürken her günüm dolu dolu geçmesine rağmen daha yapmak istediğim bir sürü şey var. Keşke daha çok vaktim olsa dediğim en güzel tatilimdi. Ve Ekrem amca… :) İyi ki tanıdım dediğim nadir birisin. Bundan sonraki tüm fırsatlarımı burada değerlendireceğim galiba. :)

Semra Güneş - 10 Nisan 2015, Cuma 16:07

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir kaçamak
Harika bir kaçamak

Ekrem Bey ve pansiyon çalışanlarına bize çok güzel bir hafta sonu tatili sundukları için tekrar teşekkür ederiz. Tekrardan Kapadokya'ya gelsek yine aynı pansiyonda kalmayı tercih ederiz. :D

Ali mucak - 6 Nisan 2015, Pazartesi 09:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey için çok teşekkürler
Her şey için çok teşekkürler

Üç güzel gün, keyifli, güzel geçti. Her şey için çok teşekkürler. Ekrem abi yine başka bir zamanda buluşmak dileğiyle.

haluk melek - 29 Mart 2015, Pazar 14:14

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ev huzuru
Ev huzuru

Balayı çifti olarak katıldık. Tek kelimeyle mükemmel bir tatildi. Evimizi aratmadı desek yeridir. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

volkan cin - 24 Mart 2015, Salı 11:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel yıldönümü
Mükemmel yıldönümü

Yıldönümümüz için en uygun yerin Crazy Horse Pension olduğunu biliyorduk ve Ekrem abi bizi şaşırtmayarak çok doğru bir karar verdiğimizi fark ettirdi. Her şeyi o planladı, bize yalnızca uygulamak kaldı. Öylesine özel bir günü bize unutulmaz kıldı. Teşekkür ederiz Ekrem abi, teşekkürler Crazy Horse Pension...

Ceren Salih - 11 Mart 2015, Çarsamba 18:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Değişmez adresim
Değişmez adresim

Üçüncü yılım, her zaman gelirim, her ay iş için Kapadokya tarafına gelirim. Değişmez adresim Crazy Horse Pension. Her geldiğimde beni bile şaşırtan değişiklikler ve sürprizlerle dolu Ekrem Bey'e teşekkürler.

mete dursun - 1 Mart 2015, Pazar 12:10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Bu fiyata bu kadarını beklemiyorduk
Bu fiyata bu kadarını beklemiyorduk

Rüya gibi bir tatildi. Bu kadarına pes doğrusu. Bu fiyata bu kadarını beklemiyorduk. İlk başta fiyatı görünce tereddüt ettik fakat Ekrem Bey ve ekibi bizi çok güzel misafir ettiler. Teşekkürler.

tarik kaya ve gizem - 1 Mart 2015, Pazar 12:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey mükemmeldi
Her şey mükemmeldi

Her şey mükemmeldi. Teşekkürler Ekrem abi. Kapadokya'da ki tek adresimiz Crazy Horse Pension artık. Sıcak ortam ve kafadar sahibi her şey için teşekkürler. En kısa sürede tekrar oradayız. :))))

Rıdvan Kılıç - 24 Şubat 2015, Salı 01:00

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Huzurlu bir tatil
Huzurlu bir tatil

Tek bir kelime ile muhteşem, sakin, huzurlu, samimi bir ortam. Çok beğendik. Siz de burayı seçin demek istiyorum. Teşekkürler Ekrem Bey...

Vusala Musayeva - 8 Şubat 2015, Pazar 23:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Bana Kapadokya'yı sevdirdi
Bana Kapadokya'yı sevdirdi

Ekrem Bey, siz bana Kapadokya'yı sevdirdiniz. Her şey çok mükemmel idi. Siz Kapadokya'ya hiçbir şey düşünmeden sadece Crazy Horse Pansion deyip gelin. Personel çok iyi, güler yüzlü ve yardımcı. Ekrem Bey'in. Sıcak karşılaması beni evimdeymişim gibi hissettirdi, çok teşekkür ederim. Pansiyon çok gazel bir yerde yerleşmiş. Manzarası süper. Odalardan konuşmaya gerek yok. Süper dizayn var. Rahat. Bir sonraki seyahatimde sizin için geleceğim. Çok özledim sizi.

leyla645 - 8 Şubat 2015, Pazar 00:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sevgi, dost, sohbet
Sevgi, dost, sohbet

İstanbul'dan uçağa bindiğimizde hep bir tedirginlik vardı; nasıl yerler, pansiyon nasıl, rahat mı, ailecek kalınacak yer mi? Gittik, gördük, bir hafta kaldık. Büyük şehirlerde insanların monoton, samimiyetsiz yaşadığı günümüzde, sevgi, dost, sohbet ve bir işletmeci olarak müşterisinin cebindeki paranın hesabını yapmayan mükemmel bir işletmeci kardeşim Ekrem'e çok teşekkür ederim. Eğer yolunuz Nevşehir'e/Ürgüp'e/Kapadokya'ya düşerse uğramadan giden Kapadokya'yı ve o muhteşem kaya evleri gördüm demesin.

ali kula - 2 Şubat 2015, Pazartesi 10:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hayatımın en güzel tatili
Hayatımın en güzel tatili

Aradan geçen 7 aya rağmen hala aklım, kalbim Kapadokya'da, daha doğrusu Crazy Horse Pension ve Ekrem Bey'de kaldı. Şu an İstanbul'da olduğum ve o güzel günlerden uzak olduğum için canım yanıyor. Hayatımın en güzel tatilini yaşatan, gerek yardımları, gerek misafirperverliği, insanları müşterisi olarak değil ailesi olarak gören Ekrem Bey'e tekrar tekrar teşekkürler. Kapadokya'ya yolu düşen herkes, filmlerdeki o masalsı Kapadokya havasını yaşamak istiyorlarsa eğer Crazy Horse Pension'a ve Ekrem Bey'in güzel sohbetini mutlaka tatmalıdırlar.

Hilal Poyraz - 27 Ocak 2015, Salı 22:17

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İlk kez Kapadokya için Crazy Horse Pension’u seçin
İlk kez Kapadokya için Crazy Horse Pension’u seçin

26 Aralık 2014 akşamı Ankara'dan Kapadokya'ya gitmeye karar verdik. İnternetten Crazy Horse Pension'u arayıp yerimizi ayırttık ve hop 27 Aralık oradayız, Ekrem'in yerindeyiz. Telefonda bize yardımcı oldu, otelinde ağırladı, gezi krokisi hazırladı. Hava soğuktur falan dedik ama bizi ikna etti ve sayesinde ilk kez geldiğimiz Kapadokya'dan mutlu ayrıldık. Teşekkürler Ekrem Bey, yine geleceğiz ama bu defa çok kalabalık. :-)

Yalçın Pınar - 10 Ocak 2015, Cumartesi 15:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8 Bir pansiyondan daha fazlası
Bir pansiyondan daha fazlası

Bir pansiyondan daha fazlası... Güler yüzlü insanlarla dolu, çok hoş, sıcak, samimi bir mekan. Sahibi Ekrem Bey'e (abimize:)) bize bir dost, arkadaş gibi yaklaşımından dolayı ve şehri gezmemizde yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar gideceğim. :)

kübra kaya - 8 Ocak 2015, Perşembe 03:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Huzurlu, temiz, sakin
Huzurlu, temiz, sakin

Bir tatilde olabilecek bütün beklentileri karşılayabilecek kapasite ve rahatlığı bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Huzurlu, temiz, sakin, eğlenceli ve otel sahibi Ekrem abimiz... Cansın. Türkiye'ye yolumuz düştüğünde uğramadan geçemeyeceğiz. (Tavlada iyi değilseniz Ekrem abiye rakip olmayın. ;))

nebahat GÜDÜL - 7 Ocak 2015, Çarsamba 01:53

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Dostluğun tek adresi :)
Dostluğun tek adresi :)

Geçenlerde doğum günü partisi için geldiğimiz pansiyonunuzda her şey mükemmeldi. Her şey için çok teşekkür ederim Ekrem Bey. Pansiyonunuz Ürgüp bölgesinde mükemmel bir pansiyon. Pansiyon denmez hatta yıldızlı otellere taş çıkartır. Arkadaşlarla doğum günü partilerimiz ve diğer bazda olan partilerimizin tek adresi pansiyonunuzdur artık. :) Yeni mekanımız. Tekrar her şey için teşekkürler. Mutlu kalın. :)

sevde - 6 Ocak 2015, Salı 18:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ak tesadüfleri sever :)
Ak tesadüfleri sever :)

Merhabalar; nişanlımla yolculukta internette kalabileceğimiz güvenli bir yer ararken tesadüfen Crazy Horse Pension'a denk geldik. Yorumları okuduk, açıkçası öncelikle abartı bulduk ama yorumlardan etkilenip geldik. Gördük ki bu yorumlar azmış bile. :) Bir kez gelenin bir'le sınırlı kalmayacağı garantisini verebilirim ki biz çok gezen ve konaklayan çiftiz. 2.-3. kez gelip konakladığımız tek pansiyon (adı pansiyon onlarca otele beş çeker ) bir bayan olarak hijyene çok önem verenlerin tercih etmesi gereken tek yer. Balayı için aklımızda Dubai vardı ama buradaki samimi ortam, isteklerimize hitap etmesi bakımından düşüncemiz tamimiyle değişti. Başta Ekrem Bey olmak üzere tüm çalışanlara dürüst, samimi yaklaşımlarından dolayı çok çok teşekkür ederiz. Bu arada ilk kez bir sayfaya yorum yazdım. Bu memnuniyeti sizlerle paylaşmak istedim çünkü. İyi ki varsın, iyi ki tanıdık seni Crazy Horse Pension. :)

Gamze Kayapınar - 6 Ocak 2015, Salı 18:30

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Nostalji & Crazy Horse Pension & aşk
Nostalji & Crazy Horse Pension & aşk

Kapadokya'ya yaklaşık olarak 20 kez gezi (öğrenci gezisi, öğretmen gezisi) düzenledim. Her defasında farklı mekanlar ve farklı insanlar tanıdım. Crazy Horse Pension'a takılana dek Kapadokya'nın güzelliğini hiç hissedememişim bunu fark ettim. Nostalji, gizem, huzuru iliklerinize kadar hissedeceğiniz, evinizdeki huzuru, güveni, ilgiyi ve sıcaklığı fazlasıyla tadacağınız nezih, güvenli, samimi ve kesenize en uygun aile otelidir. Bir öğretmen olarak öğretmen evini değil de burayı tercih etmemin haklı gururunu bir kez daha yaşadım. Konya'ya sınava gitmek için dahi gidiş-geliş yapmayı göze alıp, kalacak yer olarak Crazy Horse Pension'u tercih ettim. Bir otelde arayacağınız tüm güzellikler (temiz oda, yatak, çarşaf, kahvaltı, 24 saat sıcak su, wifi, plazma tv, saç kurutma makinesine varana dek her türlü hijyenik ortam) mevcut. İkinci kalışım ama ilk fırsatta yine, yeni, yeniden Crazy Horse Pension. :) Tüm öğretmen arkadaşlarıma tavsiye ederim (öğretmen evinden uygun).

HAKAN TAŞÇI - 6 Ocak 2015, Salı 18:05

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hiç düşünmeyin, gidin
Hiç düşünmeyin, gidin

Crazy Horse Pension Ortahisar'ın gözbebeğidir. Nevşehir'e gelip de burayı görmeyen bence hata yapar. Hiçbir yerde görmediğiniz dostluğu ve ev sahipliğini burada göreceksiniz. Teşekkürler Crazy Horse Pension...

fuat&seren - 6 Ocak 2015, Salı 14:07

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sabah kahvaltıları muhteşem
Sabah kahvaltıları muhteşem

Eğer mükemmellik diye bir tanım varsa bu otelin yapımından sonra ortaya çıkmıştır, değil Ürgüp tüm Türkiye otelleri arasında çalışanı ve yapısıyla 1.'liğe layık olan bu otel, kapısından mutfağına her yerde tarihten izler taşımaktadır. Sadece bunlarla kalmamakla birlikte otelin sahibi Ekrem Bey'in (Ekrem abimiz, canımız) samimiyeti ve sıcakkanlılığı ve diğer çalışanlar olan Hatice ve Rabia ablalarımızın güler yüzlülüğü her şeyi daha da güzel kılıyor. Sabah kahvaltıları muhteşem olduğu gibi dilediğinizde mutfağa geçip istediğinizi hazırlayabiliyorsunuz, evinizdeki konforu rahatça sağlayabiliyorsunuz. Kısacası muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız gösterebileceğimiz tek adres burasıdır. Her şey için çok teşekkür ederiz Ekrem abi ve Hatice abla. Crazy Horse Pension artık bizim için bir otel değil sıcaklığını içimizde hissedebileceğimiz bir ev... Ellerinize sağlık. İyi ki sizi tanımışız.

Ceren&Salih - 5 Ocak 2015, Pazartesi 20:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gidilmeye değer
Gidilmeye değer

Crazy Horse Pension gidilmeye değer bir yer. Sıcacık bir aile ortamını gidince göreceksiniz...

merve-ahmet - 5 Ocak 2015, Pazartesi 15:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Cana yakın insanlar
Cana yakın insanlar

Crazy Horse Pension çalışanlarına ve başta Ekrem Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Her şey çok güzeldi. Temiz bir pansiyon ve her şey gayet hoş. Herkese iyi tatiller dilerim.

fatih-saadet - 5 Ocak 2015, Pazartesi 15:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Crazy Horse Pension mükemmel
Crazy Horse Pension mükemmel

Eşimle birlikte evlilik yıldönümümüz için geldiğimiz pansiyonunuzda her şey muhteşemdi. Beşikli odanızı hayranlıkta kullandık. :) Seneye geldiğimizde yine aynı odayı istiyoruz Ekrem Bey. :) Sabah kahvaltımız dört dörtlük, sıcak suyumuz ve her gün temizlik yapılan pansiyonunuzu takdir ediyoruz. :) Her şey gönlünüzce olun Crazy Horse Pension çalışanları.

sevde&mehmet - 4 Ocak 2015, Pazar 16:28

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Crazy Horse Pension aşktır :)
Crazy Horse Pension aşktır :)

Muhteşem bir tatil sunan pansiyonunuz ve sıcak samimiyetiniz için teşekkürler Ekrem Bey ve çalışanlarına. Yine geleceğiz. :) İlk geldiğimizde tereddüt içinde olarak gelmiştik ve artık kaç defa geldik sayamıyoruz. :) 7/24 sıcak su, hızlı internet ve istediğimiz zaman çay-kahve, vb. ikramlar bulunan muhteşem bir pansiyon. :) Şiddetle gelmenizi tavsiye ediyoruz. Başarılarınızın devamını bekliyoruz...

erdoğan - 4 Ocak 2015, Pazar 15:30

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Personnelles super sympathique
Personnelles super sympathique

On as rester a Crazy Horse Pension personnelles super sympathique, on as passer des bon moment et des super jours a kapadokya a revoirrrrr. (Si vous penser de passer quel que jours tranquille passer la bas.) Je vous conseil d'aller faire un tour par la. Vivement mois de juillet. Merci pour tout Ekrem Bey a bientôt. :)

Volkan güdül - 30 Aralık 2014, Salı 11:26

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tam bir Kapadokya oteli
Tam bir Kapadokya oteli

Şirin ve bakımlı, süper bir butik otel. Bakmayın pansiyon yazdığına. Akşam Kapadokya'da olduğunuzu iliklerinize kadar hissettirecek taş odada konaklıyorsunuz, sabah tahta masalarda ballarla, kaymaklarla kahvaltı yapıyorsunuz. Otel sahibi her müşterisini oteline değil, evine gelmiş gibi ağırlıyor. Ayrıca şehir hakkında her türlü bilgilendirmeyi yapıyor, balonunuzu ayarlıyor, araba kiralayacaksanız arabanızı ayarlıyor ve bu sayede çok ekonomik bir tatil geçiyorsunuz. Giderken size meşhur Ürgüp sürmesi hediye etmeden de göndermiyor. Biz iki kız arkadaş yapmıştık tatilimizi. Hala anlata anlata bitiremiyoruz. Teşekkürler Ekrem Bey.

ÖYKÜ K. - 30 Aralık 2014, Salı 10:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gayet nezih ortam
Gayet nezih ortam

Başta, sahibi adamın kralıdır; Ekrem abi. Otel temiz, gayet nezih ortam. Ben bu ay yaklaşık olarak 5 kere gittim, çok çok memnun kaldım. Önemle tavsiye ederim, eğer yolunuz düşüyorsa uğramadan geçmeyin. Kaya odaların iç dizaynı harika üstü... Ben bakanlık çalışanıyım, gayet memnun kaldım.

eren çimen - 29 Aralık 2014, Pazartesi 01:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel bir tatildi :)
Mükemmel bir tatildi :)

7 Kasım tarihinde arkadaşımla beraber Crazy Horse Pension'da 2 gece konakladık. Pansiyonun sahibi Ekrem Bey ulaşımımızdan gezi planımıza, balon turumuza kadar her konuda yardımcı oldu. Sayesinde konaklama, ulaşım ve balon turuyla ekonomik ve keyifli bir gezi yaptık. Odalar temiz ve güzeldi. Kapadokya'ya gitmeyi düşünüyorsanız konaklama için Crazy Horse Pension kesinlikle tavsiye edilir. :) Ayrıca bu güzel geziyi planlayan Q'ya da çok teşekkürler. Ekrem Bey gecikmiş yorumum için kusura bakmayın.

Gülçin Nacak - 22 Aralık 2014, Pazartesi 20:55

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel tatil
Mükemmel tatil

Otel gayet güzel. Taş evler mükemmeldi. Ekrem abiye selam. :D 5 yıldızlı otele gitseniz bu kadar hoşunuza gitmez.

çağlar turgut - 17 Aralık 2014, Çarsamba 11:17

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 10 numara 5 yıldız
10 numara 5 yıldız

10 numara 5 yıldız... Otel sahibi Ekrem Bey ise mükemmelin ötesinde bir işletmeci. Güler yüz, ilgi, alaka süper... Başka söze ne hacet... İyi tatiller.

ESRA GENÇOSMANOĞLU - 8 Aralık 2014, Pazartesi 11:59

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rüya gibi bir tatildi
Rüya gibi bir tatildi

Tek kelime ile mükemmel bir tatildi. Sanki rüyada gibiydik. Nişanlım ile birlikte 8 gün kaldık ve ayrılık zamanı geldiğinde evimizden ayrılıyor hissine kapıldık. Her şey o kadar mükemmeldi ki kelimeler yetmez anlatmaya, sadece gidip, görerek anlarsınız. Otel sahibi Ekrem Bey sanki bize kardeşi gibi davrandı ve kendimizi evimizde hissettirdi. Ayrıca bize ablalık yapan Hatice ablamıza da teşekkürü bir borç biliriz. Crazy Horse Pension artık bizim için bir otel değil, Ürgüp'deki bir evdir. Bize bu hissi yaşatan Ekrem abi ve Hatice ablaya çok çok teşekkür eder, en kısa zamanda tekrar sizinle buluşmayı temenni ederiz.

Sinem-Tayfun - 1 Aralık 2014, Pazartesi 20:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rahat ve sıcak bir ortam
Rahat ve sıcak bir ortam

Kapadokya'ya yolu düşen herkese tavsiye ederim. Özellikle çalışanlar güler yüzlü, kendi eviniz gibi rahat ve sıcak bir ortam.

Metin - 28 Kasım 2014, Cuma 15:46

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey harika
Her şey harika

Sözlümle birlikte muhteşem, dolu dolu 5 gün. Her şey harika, çalışanlar son derece güler yüzlü, saygılı, ilgili. Bütün organizasyon süper, her şey düşünülmüş. Sonsuz teşekkürler Ekrem Bey. Buradan gitmeyi düşünüp de yer beğenemeyenler ya da tereddütte kalanlar hiç düşünmeden gidin, pişman olmayacaksanız.

Hasan buse - 28 Kasım 2014, Cuma 13:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8 Keyifli bir hafta sonu
Keyifli bir hafta sonu

Eşimle 2 günlük tatilimizde bölgeyi hiç bilmeden gitmemize rağmen Ekrem Bey sağ olsun hayatımızı kolaylaştırdı. Bulunduğumuz noktadan aracıyla gelip bizi aldı ve 2 gün boyunca görülmesi gereken yerlere yine kendisi götürerek gönüllü rehberlik yaptı. Yöreye özgü taş evlerde konaklamak da ayrıca keyifliydi. Yardımseverliğiniz ve dostluğunuz için teşekkürler Ekrem Bey. Tatilimizi keyiflendirdiniz. Tekrar görüşmek üzere...

o.batur - 24 Kasım 2014, Pazartesi 17:15

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tatlı dil, güler yüz
Tatlı dil, güler yüz

Kendinizi rahat hissedeceğiniz 2. eviniz. Tatlı dil, güler yüz ve samimiyetiyle bizi ağırlayan otel sahibi Ekrem abiye ve ablalarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. Yazın görüşmek dileğiyle.

ALİ TUĞBA - 16 Kasım 2014, Pazar 17:26

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok güzel bir tatildi
Çok güzel bir tatildi

Gitmeden önce tüm yorumları okuduk ve gerçekten yorumlarda anlatılan sıcaklığı ve misafirperverliği gidince 5 gün boyunca bizzat yaşadık. :) Ekrem Bey'in yardımsever hali, nişanlımla bizi gideceğimiz yerlere bırakması, mutfaktaki Hatice ablacığımın ve Nimet ablamın güler yüzü sayesinde en keyifli kahvaltıları yaptık. :) Hatta gitmeden önce yapıp içtiğimiz Türk kahvesinin tadı damağımda kalacaktır. :) ayrılırken ayaklarım geri geri gitti, çok güzel bir tatildi. Tekrar görüşmek ümidiyle inşallah. ;)

tuğba bal - 16 Kasım 2014, Pazar 17:15

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Yardımseverlik, samimiyet, huzur, güven
Yardımseverlik, samimiyet, huzur, güven

Ürgüp civarında konaklayabileceğiniz en iyi otel bence. Çalışanları, sahibi, sıcakkanlı ve çok samimi. İster ailenizi, ister arkadaşınızı, ister toplu halde gidin, her türlü yardımı ve hizmeti görebileceğiniz bir yer.

Mehmet Güçlü - 14 Kasım 2014, Cuma 18:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok memnun kaldık
Çok memnun kaldık

Benim için gerçekten geçirilecek en güzel kış tatiliydi. Kış da denemez, gündüz eşsiz manzarası ve sıcaklığı, gece ise kaya odaların güzelliği ve sıcaklığı beni inanılmaz bağladı. Eşimle beraber çok memnun kaldık. Ekrem Bey'e çok teşekkür ederiz sıcakkanlılığı ve misafirperverliği için...

Duygu ülker - 9 Kasım 2014, Pazar 21:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok memnun kaldık
Çok memnun kaldık

Çok güzel bir pansiyon. Çok memnun kaldık. Sahibi Ekrem Bey gerçekten sıcakkanlı, güler yüzlü. Nevşehir'e gideceğiz, nerede kalacağız demeyin; ‘Crayz Horse Pension'. Fiyatı, kalitesi ve güler yüzlü personeli ile kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir mekan.

Gokhan yildirim - 8 Kasım 2014, Cumartesi 18:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 10 numara 5 yıldız bir pansiyon
10 numara 5 yıldız bir pansiyon

10 numara 5 yıldız bir pansiyon. Gidin, görün, kalın, keyfinize bakın. Sabah Rum müzikleriyle uyanıp temiz havayla kahvaltınızı yapın. Bu kadar ötesini, berisini düşünmeyin. İşletmecisi de o kadar iyi biri ki, havalimanına kadar gelip sizi alıyor. Güzel insanların olduğu güzel bir işletme.

Güntekin Suh - 6 Kasım 2014, Perşembe 21:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Biz çok memnun kaldık
Biz çok memnun kaldık

Ekrem Bey'in büyük çabaları ile yapmış olduğu, taştan odaların sizi geçmişe götürüp yüzünüzde tatlı bir tebessüm bıraktığı bir yer. Mutlaka kalmanız gerekli. Biz çok memnun kaldık. Şiddetle tavsiye edilir. ;)

cem sefa agri - 6 Kasım 2014, Perşembe 21:50

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Özel bir yer
Özel bir yer

Özel günleriniz için gerçekten özel bir yer. Ben o yüzden geldim gayet de memnun kaldım. Sahibi Erkan Bey de adamın dibi.

Mert Umur Yavuz - 3 Kasım 2014, Pazartesi 15:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Elinizi kalbinize koyarak yazın, 1 numara
Elinizi kalbinize koyarak yazın, 1 numara

Biz neredekal.com sayesinde Crazy Horse Pension'u bulduk, güzel yorumlar okuduk ve bazılarının yazdıklarını kendimiz 3 gece konaklayarak gördük. Gerçekten çok güzel, verdiğiniz paraya bakarsanız hizmet daha fazla. Elimizi kalbimize koyarak özellikle bunu yazmak istedik. Sahibi ve çalışanlar gerçekten süper. Mesafeli, güvenilir insanlar. Hiçbir yerde otel parasını ön ödeme almadan yapmıyorlar. Biz çıkarken ödedik, bu kadar rahat.

cafer sakınan - 29 Ekim 2014, Çarsamba 15:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir tatildi
Harika bir tatildi

Harika bir tatildi. Hiç bir şey bilmeden telefonda Ekrem Bey ile görüşerek gittik ve kendisi bizimle çok ilgilendi. Gezip göreceğimiz yerler hakkında rehberlik görevi üstlenerek bize çok yardımcı oldu. Kaldığımız yere gelince, odalardaki otantik ortam görülmeye değer ve çalışanların sıcakkanlı ve sevecen tavırları kendi evimizi aratmadı. Herkese tavsiye edebilirim. Tekrardan başta Ekrem Bey olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.

NİYAZİ ÇETİN - 27 Ekim 2014, Pazartesi 11:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kesinlikle tavsiye ediyorum :)
Kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Crazy Horse Pension sayesinde Ürgüp aşığı olduk. 1 haftalık tatilimizin tamamını Ürgüp'te geçirdiğimiz için çok memnunuz. Ekrem Bey ve pansiyon çalışanları sayesinde bir aile ortamı yaşadık. Hizmet, odaların temizliği ve ambiyansı, çalışanların sıcaklığı ve samimiyeti sayesinde unutamayacağımız bir tatil yaşadık. Her şey için çok teşekkür ederiz Crazy Horse Pension ve çalışanları. :)

Gülay - 27 Ekim 2014, Pazartesi 11:37

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sıcak, samimi ve güzel bir ortam
Sıcak, samimi ve güzel bir ortam

Sıcak, samimi ve güzel bir ortam istiyorsanız kesinlikle tercihiniz Crazy Horse Pension olmalı. Ekrem Bey sayesinde gezip görmemiz gereken her yeri rahatlıkla gezdik. İlgi ve alaka iyi olmakla beraber güvenilir, sıcak bir aile ortamını yaşadık. Taş odalarda kaldık ve hijyen konusunda herhangi bir sıkıntımız olmadı. Ürgüp 1 kez değil bir kaç kez gelinebilecek bir şehir ve Crazy Horse Pension da her zaman tercihimdir.

angel_dilek - 26 Ekim 2014, Pazar 20:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Samimiyet, doğallık ve güzel bir gezi
Samimiyet, doğallık ve güzel bir gezi

Ürgüp gezimizi 3 arkadaş 2 günlük olarak planlamıştık. 2/3 gün gezip görebileceğimiz Ürgüp gezimizin 1 hafta uzaması Crazy Horse Pension'dan memnun kalmamızdan kaynaklıdır. Yorumlarda yazdığı gibi odalar kirli değildir. İlgi, alaka olmasaydı 1 hafta zorlanmadan her yeri gezemezdik. Crazy Horse Pension'u hem kalitesiyle hem de çalışanların ilgi, alakasıyla kesinlikle tavsiye ediyorum. Ekrem Bey ve çalışan diğer personellere çok teşekkür ediyorum. Samimiyet, doğallık ve güzel bir gezi istiyorsanız kesinlikle Crazy Horse Pension diyorum.

Dilek Enci - 25 Ekim 2014, Cumartesi 17:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tatili tatil yapan yer :))
Tatili tatil yapan yer :))

Yorumların hepsini tek tek okuyup öyle gittik ve hepsi tamamen doğru. Ekrem abinin sıcak ve samimi oluşu ve çalışanlarının ilgisi, hepsi mükemmeldi. Orada 3 gün geçirdik ama bize çok kısa geldi. Eğer yolumuz bir daha oraya düşerse kesinlikle ilk olarak gideceğimiz yer Crazy Horse Pension. Kesinlikle tatilimize renk kattı. Her şey için çok teşekkür ederiz, umarım tekrar görüşürüz. :))

Şebnem Karakuş - 17 Ekim 2014, Cuma 14:04

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Oda kirli, çarşaflar kirli
Oda kirli, çarşaflar kirli

Burada yazan yorumlara bakarak burayı tercih ettik. Her şey berbattı. Oda kirli, çarşaflar kirli, her şey berbattı. Yorumlar kesinlikle buraya gidenlerden yazılmış olamaz.

Berna - 15 Ekim 2014, Çarsamba 22:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey çok güzeldi
Her şey çok güzeldi

Her şey çok güzeldi. Kaldığımız 3 gün içinde Ekrem abi ve çalışanlarının bizimle ilgilenmesi, samimi ve içten davranışları bizi evimizde hissettirdi. Bu güzel tatil için teşekkür ederim.

Büşra Karakaya - 13 Ekim 2014, Pazartesi 20:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kesinlikle gitmelisiniz
Kesinlikle gitmelisiniz

Harika bir şehirde, harika insanlarla birlikte muhteşem 2 gün geçirdik. Pansiyon sahibi Ekrem Bey ve diğer çalışanların ilgisi gerçekten hepimizi çok mahcup etti. Kesinlikle gidip görülmesi gereken samimi bir yer. Geri dönmeyi hiçbirimiz istemedik gerçekten, bundan sonra sık sık tatil için gideceğimiz bir evimiz var artık. :)

Nazlıcan-Kamil - 12 Ekim 2014, Pazar 20:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel misafirperverlik
Mükemmel misafirperverlik

Güzel mekan, güzel insanlar, güzel doğa, gezilip görülmesi gereken bir tarih ve mükemmel misafirperverlik. Ekrem ve Birgül kardeşim her şey gönlünüzce olsun. Bizim artık Ortahisar'da bir evimiz var ama sizin de Adana'da bir eviniz var. Her şey için teşekkürler.

yusuf kenan - 12 Ekim 2014, Pazar 09:43

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Oda çok kirliydi
Oda çok kirliydi

Maalesef otel çok kötüydü. Kaldığımız oda çok kirliydi. Odadaki çarşaflar bile tüy içindeydi. Bu kadar iyi yorum nasıl yazılıyor inanamıyorum. Bir daha mı, asla!

serkan ceylan - 11 Ekim 2014, Cumartesi 23:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Kesinlikle tavsiye etmiyorum
Kesinlikle tavsiye etmiyorum

2 aile gittik, baştan bize o taş evlerde kalacağımızı söylediler sonra normal bir apartman dairesine geçtik. Çarşaflar bile değişmemiş, yerler kir içinde, kahvaltısı bir o kadar kötü. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İyi olan yorumların kalanlar tarafından yazıldığına inanmıyorum.

tunay - 11 Ekim 2014, Cumartesi 14:11

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey çok güzeldi
Her şey çok güzeldi

Samimi, içten üç gün geçirdik. Her şey çok güzeldi. Ekrem abi ve çalışanları bize evimizi aratmadılar. Her şey için çok teşekkürler.

Özlem Özbek - 11 Ekim 2014, Cumartesi 12:59

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sıcak ve samimi bir tatildi
Sıcak ve samimi bir tatildi

Ekrem Bey ve Birgül abla eşliğinde 2 gecelik ama bir o kadar güzel bir tatildi. Yalnız gittim ama orada hiç yalnız kalmadım. Eğlendik, bir sürü yer gezdik. Herkes gidip görmeli. Her şey doğal ve ortam çok güzel. Teşekkürler. :)

ŞEFİKA - 9 Ekim 2014, Perşembe 09:15

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tavsiye ediyorum gitmelisiniz
Tavsiye ediyorum gitmelisiniz

Harika bir gündü. Kaldığımız yer kadar insanları da harikaydı. Ekrem abi ve diğer çalışanların samimiyeti ve ilgisi hiçbir şeye değişilmez. Hepsine çok teşekkür ederiz ilgi için. Bence gidip kalınası bir yer. Tavsiye ediyorum gitmelisiniz. :) Ben tekrar gitmeyi düşünüyorum.

atacan emlük - 7 Ekim 2014, Salı 21:41

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Crazy Horse Pension diyorum ve susuyorum
Crazy Horse Pension diyorum ve susuyorum

Muhteşem bir tatil, doğa harikası bir şehir ve aile sıcaklığında bir tatil yapmak istiyorsanız Kapadokya'ya gelin ve Crazy Horse Pension'u tercih edin. Şiddetle tavsiye ediyorum. Ekrem abi ve Birgül ablayla tanışma, sohbet etme şansını umarım siz de yakalarsınız. Çok çok çok teşekkür ederim ikinize de. Tekrar görüşmek isterim.

canan aykut - 6 Ekim 2014, Pazartesi 12:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer
Mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer

Muhteşem şehrin muhteşem insanları bu güzel tatil için çok teşekkür ederim. Geldiğim ilk günden gidene kadar her şey için çok yardımcı oldular. Maneviyatı hayatlarının ilk felsefesi kabul etmiş Ekrem abim ve Birgül ablama sonsuz teşekkür ederim... İlk fırsatta tekrar görüşmek dileğiyle...

Tarık Aykut - 6 Ekim 2014, Pazartesi 12:00

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel
Mükemmel

Kurban Bayramı'nın birinci günü kalmıştık. Pansiyon değil sanki evimizdi, çok çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.

Akın pekgöz - 5 Ekim 2014, Pazar 23:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Şiddetle tavsiye ederim
Şiddetle tavsiye ederim

Crazy Horse Pension gerçekten harika bir yer ve harika bir pansiyon. O kadar güzel yerler ki herkesin gelip görmesi ve kesinlikle Crazy Horse Pension'da kalınması gerekir, şiddetle tavsiye ederim. Ekrem Bey'in, Birgül Hanım'ın sıcakkanlılığı, aile gibi davranmaları çok güzeldi. İnşallah kankamla yeniden gitmek istiyorum. :) :)

Dilek BIYIK - 4 Ekim 2014, Cumartesi 23:06

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8 Güzel geçen 3 gün
Güzel geçen 3 gün

Kapadokya'nın tam orta bölgesinde güzel bir pansiyon. Odalar gayet rahat. Hatta o bölgede bulunan en güzel mekanlardan biri diyebilirim. Buradan yorumları okuyan arkadaşlar hiç düşünmesinler, kesinlikle gitmekte tereddüt etmesinler. :)

FİLİZ YILMAZ - 4 Ekim 2014, Cumartesi 17:57

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gerçekten süper bir mekan
Gerçekten süper bir mekan

Gerçekten süper bir mekan. Doya doya geçirdiğimiz bir gündü. Aynı zamanda sahibi mükemmel bir insandı. Kahvaltı, tatlılar, ikramlar, çok samimi ve içtendi. İnşallah yine gideceğiz. :)

Ozan Erdem Türkmen - 27 Eylül 2014, Cumartesi 21:50

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Kesinlikle tavsiye etmiyorum
Kesinlikle tavsiye etmiyorum

Hayatımda böyle şey görmedim. Kaldığım için pişmanım, kesinlikle tavsiye etmiyorum. O yorumların hiç biri gerçek değil arkadaşlar. Ben iki günlüğüne gittim. Bence bırakın kalmayı önünden bile geçmeyin.

okkes - 26 Eylül 2014, Cuma 01:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir tatil için teşekkür ederim
Harika bir tatil için teşekkür ederim

Pension sahibine, Ekrem'e ve Birgül'e muhteşem tatil için teşekkür ederim. Hiç öyle bir şeyi beklemiyordum fakat o sıcakkanlı insanlar arasında kendi evimde gibi hissettim. Harika doğum günü kutlaması da oldu ve yeni arkadaşları buldum. Yabancı olmama rağmen Crazy Horse Pension'da yabancı olmadım. Bir dahaki seferde kesinlikle aynı yerde kalacağım ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Ekrem ve Birgül, İstanbul'dan size selamlar ve teşekkürler!

Elena - 19 Eylül 2014, Cuma 16:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Keyifli bir tatil
Keyifli bir tatil

Önceden başka bir otele rezervasyon yaptırdık. Gece yoldayken rezervasyondan vazgeçtik. Otel şehre uzaktı ve tekrar kalacak bir yer aramaya başladık. Crazy Horse Pension yorumlarını okuduk ve tamam burada kalmalıyız dedik. 5 günümüz bu mükemmel insanlarla geçti ve geri dönmeyi düşünmedik bile, hatta ayrılırken ağlaştık. Güzel hoş sohbetli ve keyifli bir tatil istiyorsanız işte tam da yeri burası. Her şey için tekrar teşekkürler Ekrem abi ve Birgül abla.

Nazan Uğuz - 13 Eylül 2014, Cumartesi 22:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Otelin rahatlığı harikaydı
Otelin rahatlığı harikaydı

Arkadaşımla 5 günlüğüne tatile çıkmak istedik ve Nevşehir'i seçtik. Yolda aradığımız Crazy Horse Pension'u iyi ki aramış ve iyi ki oraya gitmişiz. Ekrem abinin güler yüzlülüğü, Birgül ablanın anne gibi sahiplenmesi, Murat abinin abi gibi davranması gerçekten çok samimiydi. Yıllardır tanışıyor gibiydik. Otel sahibi Ekrem abiye ne kadar teşekkür etsem az. Sayesinde unutulmaz bir hafta geçirdik. Bugün eve dönmeme rağmen şimdiden özledim orayı ve hiç gelmek istemedim İstanbul'a. İyi ki tanımışım, iyi ki gelmişiz o otele. Otelin rahatlığı, kahvaltısı, insanlarla ilgilenişi harikaydı. Yine gidecek olsam yine hiç düşünmeden Crazy Horse Pension'u seçerim. Her şey için teşekkürler, sizi çok seviyorum.

Esra küçük - 13 Eylül 2014, Cumartesi 14:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Everything 10 numbers
Everything 10 numbers

Everything 10 numbers. Interesting rock rooms are really crazy. I came with my sister. It was a nice weekend and were informed on trips. There is a history here. We visited the mysterious secret garden hidden in the valleys. Crazy Horse Pension, I would recommend it to anyone.

sevgi - 2 Eylül 2014, Salı 10:17

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Muhteşem
Muhteşem

Bu muhteşem pansiyon ve bu kadar harika bir insan olan Ekrem Bey için neler yazılır bilmiyorum ama gittiğim ve kaldığım birçok 5 yıldızlı hotel de bulamadığım sıcaklığı, aile ortamı için Ekrem'e ve kıymetli eşi Birgül'e bize göstermiş oldukları yakın alaka ve sıcak dostluğa ben ve eşim adına çok çok teşekkür ederim. İnşallah tekrar görüşmek dileği ile.

Ender Erisen - 1 Eylül 2014, Pazartesi 18:57

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kendi evimizden farkı yoktu
Kendi evimizden farkı yoktu

Ramazan Bayramı tatilimizi Crazy Horse Pension'da geçirdik. Ama misafirlikten ziyade kendi evimize gelmiş gibiydik. Ayrılmak bile zor geldi. Bu tatilimizde Nevşehir'de bir evimiz oldu. Onu anladım.

tahsin sercan - 31 Ağustos 2014, Pazar 17:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Bahçesinde elmalar, mutfağında giz
Bahçesinde elmalar, mutfağında giz

Yan bakışlı camekan kızı. Gizin en konuşkan sesi Birgül, Birgül'den kalanlar. Turkuaz elmacık kemiklerinde Ekrem ve daha çok Ekrem! Kerem sahibi delikanlı kardeşim. Otantiksin çerçevede, bin bir çeşit kokusunda baharatın tadı var. Sen varsın Ekrem, sen varsın kirpiği dantelalı kız, Birgül! Yüreğimi astım gördünüz mü? Bir duvarınızın tavanına en yakın yerinde basmakalıp desenli yüreğimi. Siz! Hey! Hiç gülmeye gelmiyorsunuz. Seviveriyorsunuz hemen, ısınıveriyorsunuz, bağlayıveriyorsunuz anında kendinize. Önce müşteri olmak size, sonra bir ahbapvari dönüşüm, en sonunda dost mu dost olmak. İnanılmazsınız. :)

Emine Derya Saraçoğlu - 28 Ağustos 2014, Perşembe 22:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rüyanın içindeydik
Rüyanın içindeydik

Rüyanın içindeydik. İşim gereği dünyayı gezen biri olarak hep aklımda Kapadokya'ya gitmek vardı. Bir tatilin olmazsa olmazı olan konaklama Crazy Horse Pension'da büyülü bir havaya büründü bizim için. Ekrem Bey ve sevgili eşi size müşteri gözü ile değil ailenin bir ferdi olarak yaklaşıyorlar ve sizde o huzurla geçiriyorsunuz tatilinizi. ;) Yöresel kahvaltınızı neşeli, hoş sohbetler ve eşsiz müzik ziyafeti ile yapıyor, "biz bugün etrafı gezeceğiz, atlayın arabaya sizi de gezdirelim" diyen bir ev sahibi ile taze demlenmiş çay tadında geçiriyorsunuz günlerinizi. Çok ama çok keyifliydi. Unutulmaz bir tatil için Crazy Horse Pension en güzel anınız olacak. :)

Elbi Yankı - 28 Ağustos 2014, Perşembe 22:10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2 Yorumlar beni yanılttı
Yorumlar beni yanılttı

Şu yapılan yorumlara inanıp Mayıs ayından rezervasyon yaptırdım ama bana verilen odanın resmini çekip de bir gösterebilsem keşke. Neymiş odalar doluymuş. Mayısta yaptırmak yetmiyormuş sanırım. Bu yorumları kim yaptı bilmiyorum ama beni bu yorumlar yanılttı ama sağ olsunlar tatilimi berbat ettiler. Samimiyet, dürüstlük bunu yazanlar kimden bahsediyorlar? Benden tavsiye, yorumları dikkate almayın.

aydın dermencioğlu - 23 Ağustos 2014, Cumartesi 14:46

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel
Mükemmel

Son yorum da benden gelsin. 4 günlük harika bir tatildi. Yazılanların fazlası var, eksiği yok. Ekrem Bey'e sonsuz teşekkürler. Aile gibi olduk. Hiç daha önce böyle bir samimiyet, içtenlik, ticari kaygı olmadan yaklaşım görmemiştim. Kahvaltılarımızı birlikte yaptık. Mutfağımızda istediğimiz zaman çayımızı, kahvemizi yaptık. Birlikte gezdiki Kızıl Vadi'de gün batımını izledik. Daha önce istediğim ama fiyatını yüksek bulduğum balon turuna katıldık, kesinlikle çok değer. Bu arada şuan ki maskot “'dandik”' isimli pamuk beyaz tavşan odanızdaysa çığlık atmayın. :) Ne yer diye de sormayın yediğiniz her şeye ortak olur. Uzun lafın kısası bir hiç düşünmeyin lütfen gidin.

Ayşe b - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 11:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 5 yıldızlı konaklama
5 yıldızlı konaklama

Tatile mi gittim ailemin yanına mı bilmem. Güvenli, huzurlu, temiz, samimi. Sabah odaları teker teker dolaşıp kahvaltı hazır diyen Fatma Hanım'a, rehberliği ile bizi aydınlatan ve samimi misafirperverliği ile tatilimize neşe katan Ekrem Bey'e sonsuz teşekkürler...

fatma - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 16:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tolle Übernachtung!
Tolle Übernachtung!

Wir waren auf der Durchreise und haben als Familie eine Übernachtung im Crazy Horse Pension genossen. Der Inhaber Ekrem Bey und die Mitarbeiter sind sehr, sehr zuvorkommend und hilfsbereit. Die Pension ist viel mit Details dekoriert, welche von der Umgebung üblichen Gegenständen. Einfach Klasse! Die Gegend ist sowieso atemberaubend schön. Einfach nochmal eine Reise wert, auf jeden Fall bei uns steht es auf der nächsten Urlaubsliste ganz oben und dann aber für mehr als einen Tag und die Pension ebenso. Insider-Tipps gibt's noch obendrein vom Chef persönlich.

Imad, Almanya - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 15:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya denince konaklamada doğru adrs
Kapadokya denince konaklamada doğru adrs

Yıllardan beri gelip gittiğim hem iş gezilerimde hem de ailece konaklamalarımda tercih ettiğim ve açıkçası artık aileden kabul ettiğimiz Ekrem'e teşekkürler. Bu çizgini ve sıcaklığını yıllardan beri koruduğun için teşekkürler.

Mete Dursun - 6 Ağustos 2014, Çarsamba 02:53

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir gezi ve konaklama
Harika bir gezi ve konaklama

Ailece Nevşehir gezisinde güzel oteller varken, durumları hoşumuza gitmedi. İnternetten baktığımız bu gizemli taş odalı Crazy Horse Pension hoşumuza gitti, burada konakladık ve mütevazi işletmecisi ve personelinin sıcak ve samimi konukseverliği burada konakladığımıza değdi. Doğru bir karar oldu. Teşekkür ederiz.

Sani yarar - 4 Ağustos 2014, Pazartesi 00:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kendi evinizde nasıl hissetmek istersin?
Kendi evinizde nasıl hissetmek istersin?

Ekrem Bey aileme ve bana o kadar sıcak, çıkar ilişkisinde bulunmadan sadece bizim memnuniyetimiz için uğraştı ve aklımızda müthiş bir iz bıraktı ve şunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki kendi kazanacağı paradan çok bizi düşündü. İkram dondurmalar, çay servisi cabası. Yani bu ücrete bu hizmet muazzam. Eğer tatilin keyfini çıkarmak istiyorsanız kesinlikle Crazy Horse. İsmi çılgın at manasında basit bir kelime değil bu ismin felsefesini Ekrem Bey' den dinleyin derim ;)

Mesut Bora - 3 Ağustos 2014, Pazar 21:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Memnun kaldım
Memnun kaldım

İlgisinden dolayı Ekrem Bey'e çok teşekkür ederim. Bir işletme sahibinde olması gereken tüm özelliklere sahip. Karakteristik yapısıyla tatilimiz boyunca yardımcı olmayı ihmal etmedi.

ali halici - 2 Ağustos 2014, Cumartesi 18:09

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ortahisar'ın en iyi pansiyonu
Ortahisar'ın en iyi pansiyonu

Nevşehir'in doğasını yansıtan mükemmel hız verilen temizliği ile aile ortamı ile kalınacak bence tek pansiyon. Ayrıca verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir pansiyon. Adi gibi Ortahisar'da Peribacaları'na ve diğer gezilecek yerlere çok yakın olması da beni daha çok cezbetti tavsiye ederim.

mustafa yıldırım - 1 Ağustos 2014, Cuma 22:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hayatımın en güzel tatiliydi
Hayatımın en güzel tatiliydi

Hayatımda yaşadığım en güzel tatil diyebilirim. Önce üç arkadaş Nevşehir'e gitmeye karar verdik sonra konaklama kısmı için araştırmaya başladık. Yapılan yorumları okumadan içime sinmişti Crazy Horse Pansiyon. Ani bir kararla aradık ve Ekrem Bey'le tüm detayları konuştuk. İçim rahatlamıştı çünkü sıcakkanlılığı sesinden anlaşılıyordu. Soluğu Crazy Horse Pansiyon'da aldık. Ekrem Abi'nin ve Gülizar Abla'nın bizi ne kadar mükemmel ağırladığını anlatmaya yetecek kelime bulamıyorum. Bildiğim şey şu ki ikisi de mükemmel insanlar ve yarattıkları ortam insanın evi kadar rahat. Son olarak hatırladığım migrenim tuttuğunda benim için migren ilacı alıp geldikleriydi. İkisini de çok sevdim ve şimdiden özledim. Umarım yüzlerinden tebessüm hiç eksik olmaz. Sizde eğer huzurlu ve rahat bir tatil yapmak istiyorsanız kesinlikle Crazy Horse Pansiyon'u seçin.

müge erkan - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 19:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sıcakkanlı ve samimi
Sıcakkanlı ve samimi

Çok güzel ve sıcak bir aile ortamı. Belki deniz, kum yok ama daha da fazlası var. Geçirdiğimiz en güzel ve sıcak tatil ortamıydı. Teşekkürler, Crazy Horse Pension.

ORÇİN İKİDİŞLİ - 12 Temmuz 2014, Cumartesi 12:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Samimi, rahat, konforlu
Samimi, rahat, konforlu

Ürgüp'te kalabileceğiniz en samimi, rahat, konforlu bir pansiyon. Ailecek çok memnun kaldık teşekkürler, Crazy Horse Pension.

Sevcan gültekin - 3 Temmuz 2014, Perşembe 19:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tekrar geleceğiz
Tekrar geleceğiz

Plansız bit tatil olmasına rağmen sanki kendi evime gelmiş gibi ağırlanmamız başta olmak üzere bizlere her konuda yardımcı olan Ekrem kardeşime çok teşekkür ederim. Yarım kalan gezimizi tamamlamak için tekrar geleceğiz. Güzel keyifli bir tatil için Crazy Horse Pension diyorum. Pişman olmazsınız. Ekrem kardeşime tekrardan çok teşekkürler aileden biri gibiydi.

çevre sağlıkcıĺar - 21 Haziran 2014, Cumartesi 17:17

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harikadan da ötede :))
Harikadan da ötede :))

Crazy Horse Pension sahibi Ekrem Bey'in sıcakkanlılığı ve misafirlerine karşı göstermiş olduğu ilgi ve alaka tartışılmaz boyutta. Burada kaldığım süre hayatımda geçirdiğim en güzel günlerinde baş sırayı çekmektedir. Temizlik hizmet sunum her şeyi harika. Herkesin tercih etmesini şiddetle tavsiye ediyorum. Bir sonraki Ürgüp ziyaretimde ilk gideceğim yer oldu. Tek tercihim... Ekrem Bey'e de bu güler yüzünden dolayı çok teşekkür ediyorum her zaman şans ondan yana olsun...

Büşra Toksöz - 17 Haziran 2014, Salı 10:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Herkese sonsuz tavsiyem
Herkese sonsuz tavsiyem

Eski bir turizmci olarak kolay kolay hiçbir şeyi beğenmeyen ben Neredekal.com sayfasında Crazy Horse Pension ile tanıştığımda yorumların etkisi ile inanmayarak da olsa burada kalmaya karar verdik. Üç bayan olarak geçirdiğim 4 günlük tatil boyunca en büyük korkum hiçbir şeyi beğenmez annemin huzursuzluk çıkarması ve arkadaşımın yaptığım organizasyonu beğenmemesi durumuydu. Ekrem Bey'i tanıdıktan sonra korkularımın hepsini arka cebime aldım ve kendimi Kapadokya'ya teslim ettim diyebilirim... :) Ekrem Bey'in samimiyeti, ilgi ve alakası, yardımseverliği, otelin kendine özgü aile ortamı, kahvaltıları, merkezin tam ortasında olması, Ekrem Bey sayesinde Kapadokya'nın her milimini gezmiş olmamız, odaların temizliği ve rahatlığı, fiyatların diğer hizmetsiz ve konforsuz otellere oranda çok fazla "uygun" olması... Ve daha kim bilir unuttuğum neler var. Ömrümde geçirdiğim en harika tatildi. Benim mızmız ve hiçbir şeyi beğenmez annem bile döneli üç gün olmasına rağmen hala Crazy Horse Pension'ı ve Ekrem Bey'i dilinden düşüremiyor... :) Umduklarımın çok çok üzerindeydi... Evimdeymişim gibi hissettirdiği için sonsuz teşekkür ediyorum Ekrem Bey'e. Ve bu yorumu okuyan herkese sonsuz tavsiyemdir. Aklınızda Kapadokya tatili varsa (ki kesin olmalı, böylesine büyüleyici bir yer daha olamaz) tek kelime Crazy Horse Pension diyorum. Beklentilerinizin çok üzerinde çıkacağına emin olabilirsiniz...

Hilal Poyraz - 16 Haziran 2014, Pazartesi 10:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Samimiyet tarif edilemez düzeyde
Samimiyet tarif edilemez düzeyde

Şans eseri konakladığım bu mekanda bu kadar keyif alıp kendi evimdeymiş gibi hissedeceğim aklıma gelmezdi açıkçası. Kesinlikle rahat, sıcak, keyifli ve işletme sahibi Ekrem Bey'in samimiyeti tarif edilemez düzeyde idi. Keşke daha uzun vaktimiz olsaydı da tadını tam anlamı ile çıkarabilseydik dedirten bir tatil oldu. Şiddetle tavsiye edilir. Fiyat - performans on numara. :)))

Atiye Öztürk - 14 Haziran 2014, Cumartesi 02:20

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ev sıcaklığı
Ev sıcaklığı

Hani çok sevdiğiniz bir şarkıyı herkes bilsin istemezsiniz ya. İşte Crazy Horse Pension da böyle bir hissiyat oluşturuyor bünyede. En güzel sohbetler, en güzel müzik, en güzel işletmeci ve çalışanlarını içinde barındıran güzide mekan. Her şey mükemmeldi.

adile dogan - 13 Haziran 2014, Cuma 08:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika iki gündü
Harika iki gündü

Uzun zamandan beri güler yüzle karşılandığım tek pension diyebilirim. Temizlik, hizmet, kahvaltı, manzara her şey çok güzel. Tam anlamıyla yorumlara yakışan güzel bir mekan. Çalışanlara ve işletmecisine teşekkürler ve tebrikler. Huzur bulacağınız, çok eğleneceğiniz, hizmet kalitesi ile gönlünüzde taht kuracak, muhteşem bir yer Crazy Horse Pension. İşletmecileri o kadar iyi ve yardımsever ki size kendinizi aileden biri gibi hissettiriyorlar, bir şeye ihtiyacınız olduğunda da hemen ilgileniyorlar.

işbilir ailesi - 13 Haziran 2014, Cuma 08:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 3'ü bir arada
3'ü bir arada

Kesinlikle 3'ü bir arada. Her şeyden önce öyle güzel bir düzen kurmuş ki bu çift şaşkınlık ve büyük bir hayranlıkla ayrıldık. Ekrem Bey, Gülizar Hanım, bahçesinin sıcaklığıyla ve güzelliğiyle bizi karşılayan Crazy Horse Pension'da her şey mükemmeldi. Bu kadar yorum az bile. Ailemle gittik kısmetse nişanlımla tekrar bu güzel çifti ziyarete gideceğiz. 4 numaralı odayı istiyoruz. :) Ayrıca Ekrem Bey'in Gülizar Hanım'a takılması, onu kızdırmasını izlemek ayrı bir keyif. Valla arkadaşlar biz çok keyif aldık, kesinlikle kalınası bir yer. Buraya ne yazarsak yazalım hiçbir anlamı yok, gidin ve bu sıcaklığı yasayın. :)

serkan yamac - 11 Haziran 2014, Çarsamba 17:47

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çiçeği burnunda balayı çiftiyiz
Çiçeği burnunda balayı çiftiyiz

Evlenmeden önce çok araştırma yaptık. Nevşehir Kapadokya benim en büyük hayalimdi. Eşim bir gün bana www.neredekal.com adresini atıp, Crazy Horse Pension'a bakar mısın deyince Kapadokya merkezinde şirin ve otantik bir yer olduğunu görünce çok hoşuma gitti. Fakat Kapadokya'yı hiç bilmeyen birileri olarak nasıl gezeriz, neler yapabiliriz, acaba rahat edebilir miyiz diye endişelerimiz oldu. Ekrem Bey ve Gülizar Hanım'ın bize eşlik edebileceği hiç aklımıza gelmezdi. Bir an olsun sıkılmamıza, kasılmamıza fırsat vermediler. 5 yıldızlı otellerin veremediği sıcak aile ortamı yaratıp bizi kendilerinden biri gibi görüp rahatımız için kahvaltısından tut da anlaşmada olmadığı halde akşam yaptıkları sürpriz yemeklerle hoş sohbetleriyle neşemize neşe kattılar. Evliliğimizin ilk günlerinde balayımızı ballandıran Crazy Horse Pension Ailesi'ne sonsuz teşekkürler. Biz sizleri çok sevdik. En kısa zamanda görüşmek ve unutulmamak dileğiyle.

Kamil DİKİCİ - 6 Haziran 2014, Cuma 13:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 1 numara mı desem, zaten bir numara
1 numara mı desem, zaten bir numara

Planımızda 1 günlük bir tatildi ama oradaki ortam çok güzeldi, bizim gibi çiftler vardı, kaynaştık. Ekrem Bey aramıza Japon yapıştırıcı sürdü sanki ayrılamadık. Otel altındaki mağara odada isteğe bağlı müzik dinlemek ve başka misafirlerin bizi mangal daveti, akşamlarda eğlence merkezi bizleri çok büyüledi. Gerçekten kız arkadaşım hiçbir yerde bu kadar mutlu olmamıştık, otel sahibi o kadar doğal ki olduğu gibi Ankara ile Kapadokya şivesinin arasında kalmış konuşmaları ve sohbetleri bizi çok etkiledi. Görmüş geçirmişin hali başka, bizim gibi çiftlerin örnek alacağı tek kişi Ekrem Bey. Unutmayın biz onun konuşmaları sonrası aşkın sevginin ne demek olduğunu, abimizin sohbetlerinden sonra anladık. Adam sanki bizi anlattı, helal olsun bizim adresimiz belli artık Crazy Horse Pension. Saygılar sevenlere.

veli olgun - 4 Haziran 2014, Çarsamba 21:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ekrem Abi tarihten bir parça sanki
Ekrem Abi tarihten bir parça sanki

Ürgüp'e gitmeden önce yorumlarını okumuştum ancak görsem de inanmam diyordum, gittik ve gördük harika gerçekten... Ekrem Abi ve Gülizar Hanım mükemmel iki insan. Crazy Horse Pension mükemmel bir pansiyon, hele Body adında bir köpek var hayatımda ilk defa gördüm, uykucu bir köpek. :))) Ekrem abi ayrıca tarihten bir parça sanki. Çok teşekkürler Ekrem Abi, Gülizar Hanım... Ekrem Abi puroları (captain black) unutmadım en kısa zamanda göndereceğim. ;) Hakan & Merve

Hakan Çırtlık - 3 Haziran 2014, Salı 20:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rüya gibi bir tatil
Rüya gibi bir tatil

Mükemmel bir yer Ürgüp'e gidip peri bacalarına nasıl gidilmemezlik yapılmazsa aynı şekil Crazy Horse Pension'a da gidilmemezlik yapılmamalı. Her şey için çok çok teşekkür ederiz, her yerde bulamayacağımız huzuru, keyfi ve eğlenceyi bize sundukları için.

emine özdemir - 2 Haziran 2014, Pazartesi 21:00

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Muhteşem bir tatil
Muhteşem bir tatil

Gülizar Hanım ve Ekrem Bey sizlere çok teşekkür ediyoruz, muhteşem bir tatil yaptık sayenizde. Kesinlikle Kapadokya'da kalınması gereken yer burası, şu da eksik olmuş diyemiyoruz, her şey fazlasıyla süperdi. :)) Hakan&Merve

merve çırtlık - 2 Haziran 2014, Pazartesi 20:07

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Yorumlardan daha fazlası var
Yorumlardan daha fazlası var

Aile dostlarım ile hafta sonunu geçirmek için Ege'den yola çıktık, kalınabilecek yer ararken Neredekal.com sayesinde Crazy Horse Pension'daki yorumlar dikkatimizi çekti. İlk başta tabiki inanamadık yapılan yorumlara. Benim yorumumu okuyanlara sesleniyorum, kesinlikle ve kesinlikle kendini evinizdeki rahatlığı huzuru bulacaksınız. Az paraya çok hizmet yapan Ekrem Bey ve Gülizar Hanım'a çok teşekkür ediyoruz ve kesinlikle tekrar çok daha kalabalık bir aile ekibiyle geleceğimiz günü iple çekiyoruz. Teşekkürler Crazy Horse Pension ve Neredekal.com harikasınız.

Okan M - 2 Haziran 2014, Pazartesi 18:42

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kaldığınız her saniye ayrı keyif
Kaldığınız her saniye ayrı keyif

Ekrem Bey kesinlikle sıradanlığın çok çok üstüne çıkmayı başarmış bir kişiliğe sahip. Kaldığınız her saniyeyi ayrı bir keyifle geçirebilirsiniz. Kendinizi evinizden daha rahat hissedebilirsiniz ve Ekrem Bey sayesinde imkanınız kısıtlıyken bile bütün gezilebilecek yerleri gezebilirsiniz. Çok teşekkür ederim Ekrem Abi geçirmemi sağladığın mükemmel iki gün için... :)

Halil Aydın - 2 Haziran 2014, Pazartesi 14:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Güzel ve huzurlu bir yer
Güzel ve huzurlu bir yer

Mükemmel bir 2 geceydi. İnsanın kendi evinde gibi rahat hissedebileceği nadir yerlerden. Ve vakit buldukça gidebileceğim yer olan Crazy Horse Pension. Ekrem Bey'in sıcak sohbetiyle, otantik odalarıyla ve harika kahvaltısıyla muhteşem bir tatil sunuyor. Her şey için teşekkürler...

Demet Afşar - 2 Haziran 2014, Pazartesi 13:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Otantik aşk
Otantik aşk

Kesinlikle mükemmel bir tatil oldu, Ekrem Bey'in sıcakkanlılığı, muhteşem misafirperverliğiyle otantik tarzları, özel muameleleri çok iyinin de ötesinde bir şey oldu. Kesinlikle defalarca gidebileceğim ve gitmekten bıkmayacağım bir yer, kesinlikle tavsiye ederim, Gülizar Abla kahvaltını asla unutmayacağım zaten. :))

rumet çiçek - 28 Mayıs 2014, Çarsamba 20:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şeyi ile dört dörtlük insan
Her şeyi ile dört dörtlük insan

Crazy Horse Pension artık ikinci evim oldu. Odalar muhteşem, temizlik ilgi alaka muhteşem, gelelim otel sahibi Ekrem Bey'e, o artık Ekrem Abim oldu. Sohbeti muhabbeti, her şeyi ile dört dörtlük bir insan, her şeyimiz ile ilgilendi, Nevşehir'i gezdirdi, tuttu kolumuzdan eğlenceye götürdü, evimde bulduğum huzuru Crazy Horse Pension ve sahibi Ekrem abimle 5 kat fazlasını yaşadım, ayrılırken bile gözlerim doldu. İlk fırsatta tekrar Ekrem Abimin yanına tekrar gideceğim, Gülizar Hanım artık Gülizar Ablamız oldu, hazırladığı kahvaltı muhteşemdi, parmaklarımızı yedik, bana bu tatili yaşatan Crazy Horse Pension ve Ekrem abime çok çok teşekkür ederim. Tüm Türkiye'ye değil, tüm dünyaya tavsiye ediyorum.

emrah ozturk - 28 Mayıs 2014, Çarsamba 20:37

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Umduğumdan da güzel tatil geçirdim
Umduğumdan da güzel tatil geçirdim

Samimi + sıcak ve otantik ortam sevenlerin kaçırmamasını şiddetle tavsiye ederim. Harika ve dolu dolu 48 saat geçirdim, yakınlığı + içtenliği ve yardımseverliğiniz için çoook çok teşekkürler Ekrem Bey.

Meral - 27 Mayıs 2014, Salı 13:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Yine olsun yine giderim :)
Yine olsun yine giderim :)

Otel gibi değil de daha ziyade evinizdesiniz. Odalar temiz ve otantik... Hepsinden ziyade Ekrem Bey'in misafirperverliği ve o muhteşem sabah kahvaltıları. Hiçbir yeri araştırmadan gittik, Ekrem Bey'in tüm tavsiyelerine uyduk ve sonuç mükemmel bir tatil. ;)

Serdar BOZER - 23 Mayıs 2014, Cuma 10:46

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Rüya gibi tatil
Rüya gibi tatil

Öncelikle otel sahibi Ekrem Bey'e çok teşekkür ederim. İki gün rüya gibi bir tatil keyfi yaşadık, otantik doğaüstü odasıyla temiz ve titizliğiyle her şey çok güzeldi. Her şey için teşekkür ederiz, tekrar görüşmek dileğiyle, hoşcakalın Crazy Horse Pension.

melih kuştul - 23 Mayıs 2014, Cuma 00:04

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir tatil
Harika bir tatil

7-8-9 Mayıs tarihlerinde 3 aile 3 gece kaldık. Bu pansiyonu internetten görüp beğenmiştik. Otantik oluşu, o yörenin mimarisine uygun oluşu çok hoşumuza gitmişti. Gittiğimizde daha da güzel bir yapıyla karşılaştık. Her şey doğayla bu kadar uyumlu, bu kadar güzel olabilirdi. Özellikle de yer sahibi Ekrem Bey'in ve arkadaşı Gülizar Hanım'ın güler yüzleri, ilgileri, sıcak davranışları yeri bir kat daha güzelleştiriyor. Ürgüp'e bir kez daha gitmek istersek yerimiz kesinlikle Crazy Horse Pension olacaktır. Kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz. Nermin-Gültekin

NERMİN MUTLU - 20 Mayıs 2014, Salı 21:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ekrem abi candır :)
Ekrem abi candır :)

2 gece kaldık ama evimde olduğum kadar rahattım. Misafirperver ve çok otantik bir ortamı var, otel sahibi ve misafir olarak değil de arkadaş gibi olabiliyorsunuz hemen. Kapadokya kaçamağı yapmak isteyenler tatile oraya gidecek olanlar hiç düşünmeden gidip kalsınlar burada. :) Bir de sucuklu yumurta yaptırın kendine özel bir baharatı var parmaklarını yemeyeni dövüyorlar. :)

Yasemin Üst - 15 Mayıs 2014, Perşembe 13:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Nostajik akşamlar bu otelde
Nostajik akşamlar bu otelde

Ürgüp, Göreme, peri bacalarımız, güneşimizin doğuşundaki dakikalar ve ve ve nefesimizin kesilen abidesi Crazy Horse Pension =) Ekrem'in yeri.

ceylan aydin - 12 Mayıs 2014, Pazartesi 22:29

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çiftlere ve ailelere tavsiye ederim
Çiftlere ve ailelere tavsiye ederim

Eşimle Ekrem Bey'in yanında çok güzel 3 gün geçirdik, kendisine teşekkür ederiz her şey için. Bizi gezdirdi, dolaştırdı. Çiftlere veya ailelere tavsiye ederim.

sibel celok - 11 Mayıs 2014, Pazar 23:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Aile sıcaklığında cana yakın insanlar
Aile sıcaklığında cana yakın insanlar

Bu hafta sonumuzu burada geçirdik, çok güzel bir ortam. Aile sıcaklığında çok cana yakın insanlar. Ekrem Abi her şey için çok teşekkürler, her şeyden çok memnun kaldık, her şey beklediğimizden daha güzeldi.

ömer - 11 Mayıs 2014, Pazar 21:25

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 10 numara
10 numara

Çok bir şey söylemeye gerek yok, biz kendi evimiz kadar huzur bulduk, işletme sahibi Ekrem kardeşimin tam anlamı ile bir işletmeci, gün boyu gezilerimiz ve üstüne gece eğlencemizde tuzu biberi oldu. Bence görülmesi kalınması gereken bir yer, tam anlamı ile 10 numara, her ne kadar Ekrem kardeşimizin vereceği şarabı orada unutmuş olsak da her şey süperdi. Vefat eden at için de son derece üzgün olduğumuzu belirtmek isterim.

ORHAN ÇELİK - 10 Mayıs 2014, Cumartesi 17:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tek kelimeyle harika
Tek kelimeyle harika

Geçen hafta sonu oradaydık... Tam bir aile ortamı var, kendi evimizde gibi hissettik kendimizi, herkese tavsiye edebilirim. Ekrem Bey'e de ilgi alakasından dolayı tekrar çok teşekkür ederim.

yasin - 6 Mayıs 2014, Salı 11:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Keyifli bir tatil...
Keyifli bir tatil...

23 Nisan'da 3 günlük tatilimizi Crazy Horse Pension'da geçirdik. Zaten doğal güzellikleriyle bizi büyüleyen Kapadokya'da bu pansiyon kesinlikle doğru seçim olmuş. Pansiyon çok şirin, odalar temiz ve kaya odalar çok otantik ve de fiyatı çok ekonomik. Ekrem Bey'in tavsiyeleriyle üç günü dolu dolu geçirdik. Oğullarım Ekrem Bey'in atına binmekten çok keyif aldılar. Tavsiye ederim.

Esin Erman ve ailesi - 5 Mayıs 2014, Pazartesi 00:11

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Very warm welcome, fantastic pension
Very warm welcome, fantastic pension

We were well welcome by the owner. There was a problem with the reservation but he help us for the first night and we had 2 very good night in a very comfortable bed. He also helped us for our journeys in the region, giving us very good advises. It is certainly a place to stay if you wish to plan a trip to cappadocia.

J-F Larcher - 4 Mayıs 2014, Pazar 20:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ekrem Bey'in ilgi ve samimiyeti
Ekrem Bey'in ilgi ve samimiyeti

Her şey harikaydı, çok memnun kaldık, atmosferiyle temizliğiyle sıcaklığıyla çok şirin bir yer. Bir de Ekrem Bey'in ilgisi, samimiyeti girince araya diyecek söz kalmıyor. Gidesim gelmedi böyle bir ortamdan tek kelimeyle muhteşem.

duygu murat - 4 Mayıs 2014, Pazar 11:30

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Yine görüşmek ümidiyle
Yine görüşmek ümidiyle

Gülizar Hanım ve Ekrem Bey her şey için çok teşekkür ederiz. Her şey mükemmeldi. Ayrıca bileklikler için çok teşekkürler. Açıkçası ilk başta fiyatın uygunluğu bizi Crazy Horse Pension'a çekti. (iyi ki de çekmiş) farkınız fiyatınız değilmiş. :))) Sizin gibi insanlarla tanışma olanağımız oldu. Fiyatınıza göre pansiyondan beklentilerimiz düşüktü. O fiyata o kaliteyi başka yerde bulmanız çok zor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Bize ve çocuklarıma karşı oldukça ilgili ve içtendiniz, bizim ufaklık Gülizar Ablası'yla atı severken o mutluluğunu izlemek benim için bulunmaz bar keyifti, her şey için teşekkürler. :)

dogan ailesi - 3 Mayıs 2014, Cumartesi 18:09

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Bir hafta kaldık doyamadık
Bir hafta kaldık doyamadık

Neredekal.com sayesinde bulduk. 2 kafadar yola çıktık. Çok memnun kaldık. Temizlik, hizmet süper. 2 geceliğine gelmiştik ama uzattıkça uzattık buranın bu gizli gizemi büyüsü gerçekten bizi çok şaşırttı, etkiledi. Ekrem Bey'i de çok zor durumda bıraktık, burada gerçekten oda bulmak çok zor, günün her günü dolup taşıyor öğretmen evi gibi insanlar hep saygılı ortam bir numara. Bu kalabalıkta Ekrem Bey'in herkese yol tarifi yardımları, gezi programları çok güzel. Buraya geldiğinizde hiçbir yere gitmek istemeyeceksiniz, çünkü bu yer kafa dinlemek için ve sevdiğinizle zaman geçirmeniz için tasarlanmış. İsterseniz otelin atı Zeyna birlikte gezersiniz ya da yürüyüş parkurlarına geçersiniz, otelin 2 dakikalık yanında otogar var, arabanız olmasa da sorun değil. Biz araştırdık gördük ücretsiz servisiniz var ve otel bulunduğu konum Kapadokya'nın merkezinde, her yeri gezmesi o kadar kolay, biz yorumlardan yola çıktık geldik, sizlere de faydamız olsun isteriz bu pansiyon gerçekten bir numara.

Kuzey - 2 Mayıs 2014, Cuma 11:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kesinlikle bir numara
Kesinlikle bir numara

Selam arkadaşlar, üç gündür kalıyorum, çok nezih bir aile yeri, bayıldım. Kapadokya'daki mekanım artık, ilgi için teşekkürler Ekrem Bey.

ÖMER ŞAHHİN - 1 Mayıs 2014, Perşembe 15:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Otel harika, gidin ve görün
Otel harika, gidin ve görün

Gerçekten süper otantik bir ortam ve ilgi alaka süper. Çok ilgileniyorlar, çok sağ olsunlar, herkese tavsiye ediyorum, gidin ve memnuniyeti görün Zeyna. :)

yıldız yıldız - 1 Mayıs 2014, Perşembe 15:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Zeyna'yla keyfli vakitler :)
Zeyna'yla keyfli vakitler :)

Otel süper ve Ekrem Bey'in çok güzel bir atı var, onunla da keyifli dakikalar geçirme fırsatı bulduk. Otel zaten harika, Ekrem Bey sağ olsun çok ilgilendi. :) Tekrar geleceğiz inşallah, herkese tavsiye ediyorum gözü kapalı. Çok teşekkürler, bize çok çok güzel bir tatil geçirmemizi sağladınız. Çok çok çok sağ olun.

ısmaıl bas - 1 Mayıs 2014, Perşembe 15:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İkinci evimiz
İkinci evimiz

Çok güzeldi, gerçekten harika bir zaman geçirdik. :) İşini profesyonelce yapan insanlar ve çok iyi insanlardı. Tekrar gitme kararı aldık, inşallah dostlarımızla tekrar geleceğiz. :) Süper bir yerdi. Evimizdeymiş gibi geçirdik, yabancılık hiç çekmedik çünkü Samsun'dan gelmiştik :) Her şey için çok ama çook teşekkür ederiz, tekrar görüşmek üzere . Not: Herkese canı gönülden tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız. :)

gizem samet horasan - 1 Mayıs 2014, Perşembe 11:55

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ekrem Bey çok teşekkürler
Ekrem Bey çok teşekkürler

Her şey harikaydı. Güler yüz, sınırsız hizmet, ilgi alaka.. Herkese tavsiye ediyorum.

BUKET AHMET - 30 Nisan 2014, Çarsamba 15:41

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ekrem abimiz bir numara
Ekrem abimiz bir numara

Valla Ekrem Abi'miz diyoruz, çünkü bize her konuda kol kanat gerdi. Sabah 5 buçukta otogara gelip bize hızır gibi yetişti. Nişanlımla ben çok memnun kaldık. İlgi alaka her şey 4/4'lük. Fiyatı çok uygun olduğu için çok fazla beklentimiz yoktu. O fiyata öyle bir kaya odada kalacağımız aklımıza bile gelmezdi. Kalitesi dizaynı tartışılmaz. Crazy Horse Pension bizim için bir pansiyon değil, Ortahisar'da evimiz diyebiliriz. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederim Ekrem Abi. Her şey kusursuzdu. Sizlerden ayrılmak da oldukça zordu. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

hakan asma - 30 Nisan 2014, Çarsamba 00:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok memnun kaldık
Çok memnun kaldık

Her şey harikaydi. Çok memnun kaldık. Bir daha gelmeyi kesinlikle düşünüyoruz..

zerrin toprak - 29 Nisan 2014, Salı 11:12

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sınırsız hizmet
Sınırsız hizmet

Sınırsız hizmet, güler yüzlü, samimi ilginiz için teşekkür ederim.

ebru kaya - 29 Nisan 2014, Salı 11:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Pardan daha değerli bir anlayış var
Pardan daha değerli bir anlayış var

Birkaç gün dinlenmek için gittiğim bu pansiyon bana beklentilerimin üzerinde bir keyif sundu. Hizmet ve sunuş bir yana güler yüz para odaklı olmayan bir işletmecilik anlayışı. Burayı tercih eden pişman olmayacaktır.

Hasan Bozkurtlar - 29 Nisan 2014, Salı 02:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya rüyası
Kapadokya rüyası

Kapadokya'ya ne zaman gelsek otelimiz değil kendi evimiz gibi rahat edebileceğimiz tek yer. Mükemmel olmuş, ilgi ve alakadan sıkılacaksınız. Sadece konaklama değil, balon, at turları, gün batımı vadi yürüyüşleri gibi pek çok aktiviteye kolayca ulaşma imkanı ve daha neler neler. Her şey için sonsuz teşekkürler Sayın Ekrem Küçüksivrikaya ve Crazy Horse Pension. :)

cüneyt gültepe - 28 Nisan 2014, Pazartesi 22:59

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok ilgi alakanızı gördüm
Çok ilgi alakanızı gördüm

Ben Samsun'dan geldim, çok memnun kaldım, çok ilgi alakanızı gördüm. İşlerini gerçekten iyi biliyorlar. Herkese tavsiye ediyorum, çok teşekkürler.

ısmaıl bas - 28 Nisan 2014, Pazartesi 17:25

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Resmen otelde değil evimizdeydik
Resmen otelde değil evimizdeydik

Ailece Samsun'dan gelmiştik bu otele. Böyle güzel bir otelle daha önce karşılaşmadık. Resmen otelde değil de evmizdeydik. İşini profesyonellikle yapan bir kurum. Herkese gözü kapalı tavsiye ediyorum. Tek kelimeyle çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler.

Samet Gizem Horasan Tunc - 28 Nisan 2014, Pazartesi 17:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Crazy Horse'tan şaşma!
Crazy Horse'tan şaşma!

Öncelikle bana unutamayacağım bir tatil yaşattıkları için Ekrem Bey ve Gülizar Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Crazy Horse Pension bünyesinde barındırdığı mistik havası sayesinde bölgede arayıp da bulamayacağınız tek pansiyon diyebilirim. Özellikle mağara odalar çok hoş. Hiçbir yere gitmeyin Crazy Horse'a gelin. :) Kesinlikle çok memnun ayrılacaksınız, şiddetle tavsiye ediyorum.

DERYA TUNÇ - 28 Nisan 2014, Pazartesi 14:59

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kaliteyi uzakta arama
Kaliteyi uzakta arama

Neredekal.com sitesinden yaptığım uzun araştırmalar sonucu balayı için Crazy Horse Pension'da kalmaya karar verdik. 23 Nisan'da 4 günlük giriş yapmama rağmen tatili 2 gün daha uzattık. Çünkü burada o kadar hoş bir ortam var ki insanın bırakası gelmiyor. Otel sahibi Ekrem Bey ve Gülizar Hanım'ın maksimum ilgisi, haddinden fazla temiz mağara odaları, zengin kahvaltı menüsü, akşamları çay kahve eşliğinde yapılan aile ortamını kesinlikle aratmayan hoş sohbetler, Ekrem Abi'nin bizi otogardan alması hızır gibi yanımıza yetişmesini asla unutmayacağım. At gezileri ve balon turları da cabası. Bu fiyata bu kaliteyi inanın 4-5 yıldızlı otellerde bile bulamazsınız. Başka yere bakmayın Crazy Horse'tan şaşmayın. :)

MEHMET FATİH TUNÇ - 28 Nisan 2014, Pazartesi 14:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya'da kaldığım en güzel yer
Kapadokya'da kaldığım en güzel yer

Kalite, hizmet, personel mükemmel. Kapadokya'da kaldığım en güzel yerdi, kesinlikle gitmediyseniz tavsiye ediyorum, mutlaka görmelisiniz.

Cem Aytaç - 27 Nisan 2014, Pazar 19:47

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Aile hayatına düşkün kişilere göre
Aile hayatına düşkün kişilere göre

Gerçekten harika bir otel, sadece otel değil bir aile ortamı. Ekrem Abi ve çalışanlar çok sıcakkanlı, doğru bir tercih yaptığımı gelip kaldığımda bir kez daha anladım. Mutlaka gelip görmeniz gereken bir yer, birkaç hafta sonra tekrar gelmeyi planlıyoruz, elini kolunu sallayan değil aile hayatına düşkün kişilerin tercih edeceği bir yer.

senol kapucu - 23 Nisan 2014, Çarsamba 22:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kesinlikle bir numara
Kesinlikle bir numara

Gerçekten çok güzel bir pansiyon. Bu sefer 2 hafta öncesinden yer ayırtmayı planlıyoruz. Çünkü yer bulmak oldukça zor. Ekrem Bey ve kız arkadaşı o kadar içten, sıcak insanlar ki bir sonraki gelişimiz tatil amaçlı değil, bu mükemmel insanları ziyaret amaçlı geleceğiz. Her şey için teşekkürler. Crazy Horse Pension kesinlikle bir numara.

rabiya gurbet - 22 Nisan 2014, Salı 11:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok keyifliydi
Çok keyifliydi

Odaları oldukça keyifle hazırlanmış, şu an hangisi olduğunu tam hatırlamasam da bir dahaki geldiğimde kalmak istediğim, pencere önünde oturma alanına sahip olan avluya bakan odada kalmak istiyorum. Bunun dışında tesisin en önemli özelliği sahibini müşteri değil de misafir gözüyle bakıp ağırlaması, hatta kendi eliyle yaptığı kahve ve baktığı fal. :) Dilerim baktığı fal da çıkar tabi, heyecanla bekliyorum. :) Misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz.

mehtap erayman - 21 Nisan 2014, Pazartesi 11:14

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Temiz odalar, harika kahvaltı
Temiz odalar, harika kahvaltı

Crazy Horse Pension'ı Neredekal.com da yapılan yorumlar aracılığıyla tercih ettik ve hiç pişman olmadık. Tam da anlatıldığı gibi maksimum ilgi, samimiyet, güler yüz. Odalar temiz, kahvaltı harika. Üstelik kasabanın sakinliği insanı rahatlatıyor. Gösterilen ilgi ve hizmet için çok teşekkür ederiz.

Abdullah Yırıkoğulları - 17 Nisan 2014, Perşembe 12:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Nerede değil kesinlikle buradakal
Nerede değil kesinlikle buradakal

Hiçbir yıldızlı otelde göremeyeceğiniz ilgi alaka ve samimiyet insanı başta şaşırtıyor sonra her şey o kadar doğal ve gerçek geliyor ki işte bu tarif edilemez bir keyif. Bence pansiyon bir kere harika, çok otantik mistik bir havası var ki odaların dizaynı ve dekoru da bu havaya uygun şekilde tasarlanmış. Biz çok ama çok beğendik. Kızımın doğum gününde gösterdiği özen için de Ekrem Bey'e ayrıca çok teşekkür ediyoruz. İşini severek ve özveriyle yapmasından dolayı da tebrik ediyoruz. Yine görüşmek ümidiyle...

nurcan ayvazoğlu - 14 Nisan 2014, Pazartesi 14:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sabah kahvaltısındaki ürün çeşitliliği
Sabah kahvaltısındaki ürün çeşitliliği

Gerçekten Ortahisar beldesinde gidilecek tek yer. Konumuyla yerleşimi ve o taş ev olmasıyla o hoş gündüz ve geceyi ayrı yaşıyosunuz. Temizlik ve ilgi alaka o kadar sıcak, içten ki tam bir aile ortamı sıcaklığı yaşatıyor. Sabah kahvaltısındaki ürün çeşitliliği ve tam bir serpme kahvaltı insanı güne dinamik başlatıyor, tüm çalışanlara ilgi ve alakaları için çok çok teşekkür ederiz. Ayrılasımız gelmiyor, bir dahaki tatili şimdiden iple çekeceğim. Herkese Crazy Horse Pension'da mutluluklar diliyorum. Ekrem Bey ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz Yaşar Ailesi.

Yılmaz yasar - 14 Nisan 2014, Pazartesi 14:01

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmelliğin sınırlarını zorluyor
Mükemmelliğin sınırlarını zorluyor

Ailecek memnun kaldığımız mükemmel bir ortam. Güler yüz ve hizmet kusursuz, kendimizi kendi evimizdeymiş gibi rahat ve huzurlu hissettik. Ayrıca Ekrem kardeşim her daim yanınızda ve inanılmayacak bir özveri ile işini severek yapan birisi. Kendisine teşekkür ediyorum ve artık Kapadokya'da bir evim var diyebiliyorum.

serkan ayvazoğlu - 14 Nisan 2014, Pazartesi 13:58

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kalınası bir otel
Kalınası bir otel

Crazy Horse Pension 'u internet aracılığıyla bulduk, açıkçası tercih sebebimiz öncelikle fiyatının uygunluğuydu ama nasıl bir yere gittiğimizi bilmemenin de tedirginliğini yaşıyorduk. Ta ki oraya gidip bahçe kapısından girene kadar. Ne mekân ne de Ekrem Bey hiç düşündüğümüz gibi değildi. :) Ekrem herkesin konuşup kelli felli zannettiğinin aksine gencecik işini çok severek yapan bir atom karıncaymış meğer. :)))) Onun dışında ortamın sıcaklığı, misafirperverlik ve güler yüz bizleri evimizde gibi hissettirdi. Bunu sizlerin de yaşamasını tavsiye ederim. Özenle hazırlanan kahvaltıdan da bahsetmeden geçmek istemem tabi... 2 günlük çok güzel bir tatildi, her şey için tekrar çok teşekkür ederiz. Ekrem en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. Harika bir otel, tertemiz. Çok memnun kaldık, arkadaşlarım ve ben ailece gidilebilecek süper bir otel. Ekrem Bey her şey için teşekkür ederim.

BETÜL KABAOSMAN - 14 Nisan 2014, Pazartesi 12:28

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Burayı hiçbir otele değişmem
Burayı hiçbir otele değişmem

Mutlaka konaklayın, kesinlikle memnun kalacaksınız ve evinizde gibi hissedeceksiniz. Fiyatları da çok uygun, hizmeti de çok kaliteli. Sahibi Ekrem Bey'e tekrar teşekkür ederiz. Bu hizmeti ve ilgiyi gördükten sonra, bu bölgede başka otelde kalamam kesinlikle tercihim burası. Gidin deneyin görün.

Abdullah ÇOBAN - 14 Nisan 2014, Pazartesi 11:13

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çayın ana bayisi :)
Çayın ana bayisi :)

Crazy Horse Pension harika bir yer, evinizde gibi hissedeceksiniz. Temiz, sıcak ve en önemlisi Ekrem Bey müşterileriyle yakından ilgili. 5 kişi gittik ve hepimiz çok memnun döndük, kesinlikle tavsiye ederim.

FATMA ÇOBAN - 14 Nisan 2014, Pazartesi 11:05

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Güzel konum, iyi kahvaltı ve yakın ilgi
Güzel konum, iyi kahvaltı ve yakın ilgi

Bir arkadaş tavsiyesi ile gittiğim bu güzel yerden çok memnun kaldım. Pansiyonun kapısından içeriye girdiğinizde kendinizi farklı bir dünyada hissediyorsunuz. Kayadan oyulmuş suit odalarda kalmak farklı bir keyifti. Crazy Horse Pension'un konumu, kahvaltısı, kaldığım odanın dizaynı gerçekten görünmeye değer. Odamız antik tarzda döşenmiş mobilya ve aksesuarları, taş duvarları ve banyoların dekorasyonu oldukça dikkat çekici. Şahsen ben çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.

gülizar işbilir - 14 Nisan 2014, Pazartesi 01:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Güzel bir mekan
Güzel bir mekan

Güzel bir mekan, her şeyden çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Mustafa Akture - 14 Nisan 2014, Pazartesi 01:11

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Görülmesi gereken bir yer
Görülmesi gereken bir yer

Mükemmel bir doğa, insana huzur veriyor. Bir de bunu kaldığınız mekân da tamamlarsa deymeyin keyfinize... Hafta sonu için geldiğimiz bu mekanı herkese tavsiye ediyorum, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeline teşekkür ederiz.

Nagehan Aktüre - 14 Nisan 2014, Pazartesi 01:01

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok memnun kaldık
Çok memnun kaldık

Gerçekten her şey mükemmeldi. Ekrem Bey ve nişanlısı bizi çok güzel karşıladılar. İkinizi de tanımak büyük zevkti. Sıcak bir aile ortamı var, oldukça rahat ve seviyeli bir pansiyon. Mutlaka tavsiye ederim.

tuba sengun - 13 Nisan 2014, Pazar 14:01

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Huzur için Crazy Horse Pension
Huzur için Crazy Horse Pension

Bu güzel beldenin kendi kadar güzel ve huzurlu bir pansiyonu Crazy Horse Pension. İçeri girer girmez samimi bir karşılama ve harika bir dekor size merhaba diyor. :) Sessizlik ve huzurun tadını doyasıya çıkarabileceğiniz ve uygun fiyata kaliteli hizmet alabileceğiniz bir pansiyon. Ekrem Bey'e de ayrıca teşekkür ederiz. Kanımca; artık her zaman ziyaret edebileceğimiz bir arkadaşımız daha oldu... Her şey için teşekkürler... HAKAN&NAGEHAN GİRAY

NAGEHAN ALPASLAN - 11 Nisan 2014, Cuma 12:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Dinlenmek için harika bir ortam
Dinlenmek için harika bir ortam

Güleryüzlü, temiz, sakin bir ortam, muhteşem koy kahvaltısı... Dinlenmek için harika bir ortam... Süpersiniz harikasınız. Her şey için teşekkürler. Ekrem Bey ve güler yüzlü ekibi. Suat Özdal (Mersin) kalınması gereken bir yer. Crazy Horse Pension Ortahisar Ürgüp

Suat özdal - 11 Nisan 2014, Cuma 11:00

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Türk kahve falı için teşekkürler ederim
Türk kahve falı için teşekkürler ederim

Bu fiyata gerçekten böyle kaya odada kalabileceğimiz aklımıza gelmezdi. Odamızda olması gereken her şey mevcuttu. Çok şaşırdık. Biraz Crazy Horse Pension'da yer bulmakta zorlanırsınız çünkü sahibi Ekrem Bey gerçekten süper biri. Bizlere bayram günlerinde bile aynı fiyatta olması güven verdi ve her tavsiyesinde fayda gördük. Gezilerde ve alış verişlerde sizlere en uygun fiyatları olan insanları önerecektir. Her konuda ondan yardım almanızı tavsiye ederim, tatilinizde paranız cebinizde kalacaktır. Bu güzel Kapadokya'nın gizemini keşfetmek için özellikle Crazy Horse Pension'ı sizlere tavsiye ediyorum. Çünkü bu servis işi özellikle çok güzel. Sizleri otogardan alıp tekrar gitmek istediğiniz yere bırakıyor, bu imkânlar başka yerde olmayacak, mutfak ortak, 24 saat çay kahve, ek ücret yok, gidin görün bana teşekkürler edeceksiniz, emin olun bütün herkese buradan saygılar.

Tarık KAYA - 9 Nisan 2014, Çarsamba 01:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya'da muhteşem tatilin adresi
Kapadokya'da muhteşem tatilin adresi

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz sımsıcak bir ortam arıyorsanız kesinlikle tercihiniz Crazy Horse Pension olmalı. Güler yüzlü ve güvenilir hizmetten çok memnun kaldık. Bütün arkadaşlarımıza tavsiye edeceğimiz harika bir yer.

Işıl-Gülçin Aydoğan - 8 Nisan 2014, Salı 13:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kapadokya'da gideceğim tek yer
Kapadokya'da gideceğim tek yer

Bu güne kadar kaldığım en güzel pansiyon diyebilirim. Crazy Horse Pension hem rahat hem çok otantik. Ekrem Bey'e çok teşekkür ediyorum. Ürgüp, Kapadokya, Avanos vs. gezilip görülmesi gereken hemen her yeri gezmemize yardımcı oldu. Kahvaltısı mükemmel. :) Kesinlikle öneririm ve Ekrem Bey'in kahve falını. :) Ziyaret edilmesi gereken yerlerden. İkinci kez kaldım ama bundan sonra gideceğim tek yer diyebilirim. Tekrar tekrar teşekkür ederim Ekrem Bey

Canan meydan - 7 Nisan 2014, Pazartesi 19:07

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gidilesi, görülesi bir pansiyon
Gidilesi, görülesi bir pansiyon

öncelikle ekrem beye cok tesekkür ederiz bizi cok sıcak karsıladı.kız arkadasımla 2 gece kaldık . gercekten cok temiz ve hizmet kalitesi tartısılmaz.crazy horse sahibi ekrem bey gezilerimizde bize cok yardımcı oldu. sunuda belirtmeden gecemiyecegim sabah kahvaltısı gercekten cok iyiydi. kesinlikle gidilmesi gereken pansıyonlardan bir tanesi .

seyma meydan - 7 Nisan 2014, Pazartesi 16:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her şey çok güzeldi
Her şey çok güzeldi

Crazy Horse Pension harika bir yer, tatilimi 3 gecelik olarak geçirdim. Odaları çok fantastik ve romantikti. Eşim de benim kadar memnun kaldı. Hizmet kalitesi ve sabah kahvaltısı için Ekrem Bey'e teşekkürler ederiz. Bizimle çok güzel vakit geçirdi. Kapadokya bölgesini birebir tanıttı ve rehberlikte bize yardımcı oldu ve gönderdiği at turları Türk gecesi ve Türk hamamı Alaaddin hamamından çok memnun kaldık. Sizlerin de gidip güzel bir Kapadokya tatili geçireceğinize eminim. Teşekkür ederiz Crazy Horse Pension.

tarık SAĞIROĞLU - 7 Nisan 2014, Pazartesi 16:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8 Memnuniyet
Memnuniyet

bugüne kadar kaldığım en şirin, en temiz pansiyon. Özellikle gece lambasına ve dizaynına bayıldım. :) Özellikle bir hafta sonu daha gidip kalmayı planlıyorum.

yasin ferah - 7 Nisan 2014, Pazartesi 11:33

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Crazy Horse'a kesinlikle gidilmeli
Crazy Horse'a kesinlikle gidilmeli

Öncelikle Crazy Horse Pension'ın gitmek istenilen yerlere çok yakın ve merkezi bir yerde olması büyük avantaj oldu benim için. Ekrem Bey'e buradan da ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Benim bu üçüncü gidişim ve çok memnun kaldım. Ekrem Bey'in hizmet kalitesi tartışılmaz. Organik köy kahvaltısı bizi gerçekten şaşırttı. Crazy Horse Pension'da kendi evinde kalıyormuşçasına rahat ve konforlu. Ekrem Bey'i tanımak büyük zevkti. Ürgüp'te birçok otelde kaldım ama Crazy Horse Pension bizde bağımlılık yaptı. :) O kadar otel/pansiyona gittim, hiçbir otele yorum yapmak istemedim ve bir kaldığım otelde ikinci defa hiç kalmadım. Kısacası çok mükemmel bir tatildi. Unutmayın Türk kahve falınıza baktırmayı unutmayın.

gizem gizem - 3 Nisan 2014, Perşembe 22:42

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tek kelime 10 numara
Tek kelime 10 numara

Crazy Horse Pension'a yolculuk başlıyor, millet hiç beklemeyin, hemen yer ayırtın. Ekrem Abi'nin samimi yaklaşımı bizi Crazy Horse Pension'a bağladı. Az kaldı geliyorum Ekrem Abi.

kenan ekici - 22 Mart 2014, Cumartesi 16:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Beni bu kadar etkileyeceğine inanmazdım
Beni bu kadar etkileyeceğine inanmazdım

Kesinlikle mükemmel bir yer. Hizmet kalitesine hiçbir şey demiyorum zaten. İlk başlarda resimlerde soluk görünse de çekine çekine gittiğim Crazy Horse Pansiyon'un beni bu kadar etkileyeceğine inanmazdım. Neyse uzun söze gerek yok. Gidip konaklanacak ilk 5 yerden biri kesinlikle.

fatih sancak - 21 Mart 2014, Cuma 15:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 39 96
  Lüks bir tesis olan MDC Hotel, Kapadokya'nın kalbinde, UNESCO tarafından Dünya Tarih Mirası Sit Alanı ilan edilen bölgede yer almaktadır.

  Ürgüp'ün es eski yerleşim alanında bulunan MDC Hotel'de 21 adet restore edilmiş mağara oda bulunmaktadır. Her biri suit kategorisinde olan bu odalar Osmanlı İmparatorluğu'na kadar süren 200 yıllık bir tarihe tanıklık etmiştir.

  Trafikten ve gürültüden uzak bir vadide bulunan MDC Hotel, panaromik bir vadi manzarası sunmaktadır.

  MDC Hotel, odanızın kapısından çıkıp da eşsiz meyve ve çiçek bahçelerine yürüyerek gidebilme imkanını sunan Ürgüp'ün yegane tesisidir. Bu otelde konaklarken kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedeceksiniz.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Restaurant
  • Sauna
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • SPA Merkezi
  • Toplantı Odası
  • TV Odası
  • Türk Hamamı
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Araç Kiralama
  • Bahçe
  • Bar Cafe
  • Barbekü
  • Buhar Odası
  • Çamaşırhane
  • Dağ Manzarası
  • Doktor
  • Eczane
  • Ek Yatak
  • Emanet Kasa
  • Engelli Odası
  • Havaalanı Servisi
  • Internet
  • Jeneratör
  • Konferans Salonu
  • Kuru Temizleme
  • Market
  • Masaj
  • Oda Servisi
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Buzdolabı
  • Çalışma Masası
  • Çay Kahve Makinesi
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Kasa
  • Klima
  • Mini Bar
  • Oda Temizlik
  • Telefon
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  Aktiviteler
  • Açık Havuz
  • Bilardo
  • Binicilik
  • Canlı Müzik
  • Çocuk Havuzu
  • Dart
  • Disko
  • Jogging
  • Kayak Pisti

  Tesis için 12 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  10 Tertemiz ve yeni
  Tertemiz ve yeni

  Çarşıya yürüme mesafesinde ama sessiz bir yerde. Tamamen soyutlamış gürültüden ve kalabalıktan. Otel tertemiz ve yeni. Personel sürekli güler yüzlü.

  Aslıhan - 3 Mayıs 2016, Salı 01:58

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Hizmet kalitesi süper ötesi
  Hizmet kalitesi süper ötesi

  Hizmet kalitesi süper ötesiydi. Otel zaten çok lüks. Normalde bu otele paramız yetmezdi ama sezon dışı olduğu için bu ücretten alabildik. Her şey şahaneydi.

  İlter - 1 Mayıs 2016, Pazar 02:13

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  9 Odalar geniş, ferah, sıcacık
  Odalar geniş, ferah, sıcacık

  Tek kelimeyle olağanüstü! Türk hamamlı odalar özellikle tavsiyemdir. Feyzullah Bey'in ilgisi ve jestleri için ayrıca teşekkür ederiz. Odalar geniş, ferah, sıcacık ve tertemiz, kahvaltısı müthiş. Akşam restoranda osbar ve pastırmalı humus yiyiniz, gerçekten çok başarılılar. Hava güzelse terasta oturup sessizlikte bir şeyler içebilirsiniz. Her yerde huzur ve rahatlık kokusu var. Gezdiğim, konakladığım onca otel arasında en ayrıcalıklı, en özel olanı MDC Cave Hotel oldu. 4 gün 4 farklı otelde konakladık ve 5. gün MDC Cave Hotel'e geri döndük. Çünkü fazlasıyla memnun kaldık. Şiddetle tavsiyemdir.

  Gülşah - 1 Mayıs 2016, Pazar 02:12

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Konum olarak çok merkezi
  Konum olarak çok merkezi

  Konum olarak çok merkezi ama bir o kadar da sessiz ve ferah bir yerde. Otopark sorunu yok. Geniş bir alana kurulmuş. Personel çok iyi karşıladı bizi. Kahvaltı gayet doyurucu.

  Aylin - 26 Nisan 2016, Salı 21:18

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  9 Odalar geniş ve ferah
  Odalar geniş ve ferah

  Kahvaltı ve personel gayet iyi. Odalar geniş ve ferah.

  Tolga - 26 Nisan 2016, Salı 21:17

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Odamız inanılmaz otantik
  Odamız inanılmaz otantik

  Odamız inanılmaz otantik ve lükstü. Binlerce yıllık zaman tünelindeymişiz gibiydi. Ama buranın en önemli özelliği ferah avlusu, geniş bir alanda oluşu. Araba ile gelenler için devasa bir parkının olması bence. Ayrıca personel çok güler yüzlü ve yardımseverdi.

  Alican - 26 Nisan 2016, Salı 11:08

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Personelin iyi niyetli yaklaşımları
  Personelin iyi niyetli yaklaşımları

  Odalar Kapadokya formatına uygun dizayn edilmiş. Ama bence öne çıkan özellik personelin iyi niyetli yaklaşımlarıydı.

  Doğukan - 26 Nisan 2016, Salı 01:05

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  9 Kaliteli ve temiz
  Kaliteli ve temiz

  Bölgedeki diğer otellerin aksine çok ferah bir alanda. Arabanızla gayet rahatça gidebiliyorsunuz. Park sorunu yok. Kocaman bir bahçesi var. Otel çok güzel bir şekilde tasarlanmış, kaliteli ve temiz bir otel. Kahvaltı bence çok çeşitliydi.

  Billur - 26 Nisan 2016, Salı 01:04

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Otelin konumu
  Otelin konumu

  Otelin konumu. Personelin tutum ve davranışları, ayrıca ilgi ve alakası mükemmel seviyede. Ziyaretimizin birinci gününden beşinci gününe kadar harika bir tatil geçirdik. Resepsiyondan Zülal Hanım ve Feyzullah Bey'e, restoran bölümünden ise Mehmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Konforu ve yemekleri muhteşem (mantar dolma şiddetle tavsiye edilir). Ürgüp'deyseniz konaklayacağınız yer MDC Cave Hotel olmalı...

  İbrahim - 26 Nisan 2016, Salı 01:02

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Cennet gibi
  Cennet gibi

  Cennetten bir parça. Cenneti görmek için ölmeye gerek yok yani.

  Mesut A. - 9 Mayıs 2012, Çarsamba 09:38

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 The foods are excellent
  The foods are excellent

  The food in the hotel is going to be as good as any you get in town. Excellent local Turasan wine.

  Heather R. - 25 Ağustos 2012, Cumartesi 20:47

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Kaya odaları çok özel
  Kaya odaları çok özel

  Kaya içine oyulmuş odaları ile Ürgüp'ün en güzel oteli. Ayrıca banyosu ve kahvaltısı harika...

  Handan - 5 Eylül 2012, Çarsamba 14:03

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 99 81
   Hizmet ve kalite standartlarımız, Siz değerli misafirlerimizin tatilleri süresince duyacağı tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak Anadolu misafirperverliği ile şekillendirilmiştir. Otelimizde konforlu odalarınızda tarihi dokuyu hissedecek, ortamın büyüsüne kapılacak normal hayat telaşınızdan uzaklaşarak dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

   Otelimiz Tamamen bölge mimarisine uygun eski taşlar ve ahşap işçiliği ile süslenmiş 2 adet 30m2 standart oda 28 adet 50m2 suit oda 2 adet 100m2 dubleks aile odası olmak üzere 32 adet odadan oluşmakta olup her odamız kendine özgü tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

   Kısacası Otelimiz yaşadığınız Kapadokya günleri sonrasında hafızanızda kalan resim içerisindeki en önemli kare olarak yaşayacaktır.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Restaurant
   • Sigara İçilmeyen Oda
   • TV Odası
   • Uyandırma Servisi
   • Ücretsiz Gazete
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Araç Kiralama
   • Bahçe
   • Bar Cafe
   • Çamaşırhane
   • Ek Yatak
   • Engelli Odası
   • Hayvan Serbest
   • Havaalanı Servisi
   • Internet
   • Oda Servisi
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Çay Kahve Makinesi
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Kasa
   • Klima
   • Mini Bar
   • Oda Temizlik
   • Telefon
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   Aktiviteler
   • Jogging

   Tesis için 11 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Harika bir tatildi
   Harika bir tatildi

   Bar ve canlı müzik harika, ayrıca kahvaltıda bir kuş sütü eksik. :) İlginizden dolayı teşekkürler. :)

   furkan Keleş - 5 Haziran 2015, Cuma 23:22

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Çok temiz
   Çok temiz

   Arkadaşlarımızla güzel bir tatil yaptık. Açık büfe kahvaltısı ve odaların temizliği çok özenliydi. Tavsiye ediyorum.

   seda eroğlu - 5 Haziran 2015, Cuma 23:13

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Hayatımın en önemli oteli :)
   Hayatımın en önemli oteli :)

   Sevgili eşimle birlikte muhteşem bir balayı geçirdik. Personel ilgisi harika. Hepinize teşekkür ederim Elevres Stone House Hotel ailesi. :)

   emirhan singin - 5 Haziran 2015, Cuma 23:09

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tatil köyü havasında
   Tatil köyü havasında

   Bahçesi çok güzel. Çocuklarınızla çok rahat edebileceğiniz bir yer, dört dörtlük odaları var. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

   selam yıldız - 5 Haziran 2015, Cuma 23:04

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Huzur verici bir ortam
   Huzur verici bir ortam

   Mimarisiyle dikkat çeken bir yer. Yemekleri harika ayrıca gösterdikleri ilgi muhteşem.

   Tutku aygün - 5 Haziran 2015, Cuma 22:59

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Masal gibi
   Masal gibi

   Ulaşım kolaylığı, doğal güzelliği, huzur veren sakinliği, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak Elevres Stone House Hotel hayalinizdeki huzur ve sakinliğiyle çok mükemmel bir otel. Kesinlikle tavsiye ederim. Otel çalışanlarına çok teşekkür ederim. İlgi, alaka çok güzeldi.

   cengiz işler - 30 Mayıs 2015, Cumartesi 15:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Temiz, ferah ve düzenli
   Temiz, ferah ve düzenli

   Mükemmel, özellikle misafir ilişkileri tam anlamıyla harika. Güler yüzlü bir personel sizi karşılıyor ve otelden ayrılmamıza kadar aynı ilgi, güler yüz ve sıcaklık devam etti. Kahvaltı ve akşam yemekleri de harika. Odaları ise beklentimin oldukça üstündeydi. Çok temiz, ferah ve düzenli. Samimiyeti ve ilgisinden dolayı da Şule Hanım'a tekrar teşekkürler.

   yasemin bayrakçı - 21 Mayıs 2015, Perşembe 20:00

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Aile sıcaklığında bir ortam
   Aile sıcaklığında bir ortam

   Otel gerçekten diğer otellerden oldukça farklı. Kaldığımız oda ve otelin tasarımı gerçekten orijinal. Aile sıcaklığında bir ortam oluşturan samimi ve bir o kadar da yardımsever çalışkan kadroya sahip. Temizlik olarak da gayet başarılı. Kesinlikle herkese şiddetle tavsiye ederim. Huzur bulmak ve kafa dinlemek için birebir...

   Mustafa Oğuz Demir - 21 Mayıs 2015, Perşembe 19:49

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Temizliğinden çok memnun kaldık
   Temizliğinden çok memnun kaldık

   Kısa süre kaldık fakat müşteriye olan ilgiden ve otelin temizliğinden çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyorum.

   İsmail Kanmaz - 21 Mayıs 2015, Perşembe 19:12

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Mükemmel bir otel
   Mükemmel bir otel

   Güler yüzlü personeli, tertemiz odaları, güzel yemekleri ile gerçekten mükemmel bir otel. Çok güzel zaman geçirdik. Herkese çok teşekkürler.

   yeliz aksoy - 21 Mayıs 2015, Perşembe 19:04

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Muhteşem
   Muhteşem

   Öncelikle otel çalışanları güler yüzlü ve ilgileri harikaydı. Otelin her yeri ve kaldığımız oda çok temiz, odalar çok güzel dizayn edilmiş harika bir otel. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri harika. Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim harika bir otel.

   ALİ OSMAN ÇÖKEK - 21 Mayıs 2015, Perşembe 07:41

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 32 92
    Ürgüp kasabasına bakan Courtyard Cave Hotel, panoramik manzaralı 3 teras, huzurlu bir avlu bahçesi ve geleneksel Türk tarzında dekore edilmiş mağara odalar sunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

    Geleneksel el yapımı mobilyalar ve rustik Türk halıları ile döşenmiş oda ve süitlerde ütü olanakları ve ücretsiz çay/kahve yapma imkanı bulunmaktadır. Talep üzerine iPod yuvası sağlanmaktadır. Özel banyolar duş, küvet veya spa küveti ile donatılmıştır. Ücretsiz banyo malzemeleri zeytinyağı kokulu ürünlerden oluşur.

    Top Courtyard'da her sabah Türk usulü açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Kahvaltınızı yaparken muhteşem manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Öğleden sonra, yerel şaraplar, bira ve çeşitli alkollü ve alkolsüz içecekler sunan çatı katındaki Mt. Erciyes Bar'da serinletici içecekler eşliğinde rahatlayabilirsiniz.

    Tesis çevresinde doğa yürüyüşü, bisiklet ve binicilik gibi çok çeşitli etkinliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Personelden araç ve bisiklet kiralama konularında yardım alabilir ve ek ücret karşılığında havaalanı servisinden yararlanabilirsiniz. Göreme'nin merkezi tesise 7,8 km uzaklıktadır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı ise 50 km mesafededir.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Restaurant
    • Sigara İçilmeyen Oda
    • TV Odası
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Araç Kiralama
    • Bahçe
    • Bar Cafe
    • Barbekü
    • Berber Kuaför
    • Çamaşırhane
    • Dağ Manzarası
    • Eczane
    • Ek Yatak
    • Emanet Kasa
    • Havaalanı Servisi
    • Internet
    • Jakuzi
    • Kuru Temizleme
    • Market
    Oda Özellikleri
    • Balkon
    • Banyo
    • Çalışma Masası
    • Çay Kahve Makinesi
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Oda Temizlik
    • Tuvalet
    Aktiviteler
    • Binicilik
    • Bisiklet
    • Canlı Müzik
    • Jogging

    Tesis için 13 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Manzaraya karşı şarap içmek
    Manzaraya karşı şarap içmek

    Sevmediğimiz hiçbir şey yoktu ama sevdiğimiz birçok şey. Ama buranın en güzel yanı avluda manzaraya karşı şarap içmekti.

    Nez - 1 Mayıs 2016, Pazar 02:15

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Kaldık ve doyamadık
    Kaldık ve doyamadık

    Dört arkadaş kaldık ve doyamadık. Murat Bey bizi çok iyi ağırladı ama asıl bölge tanıtımında ve yönlendirmelerinde mükemmeldi.

    Kerem-Özge-Sercan-Resmiye - 26 Nisan 2016, Salı 21:26

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bir harika
    Bir harika

    Ürgüp gibi harikalar diyarında bu otel de bir harika. İçeceğinizi alıp verandada manzarayı izleyebilirsiniz. Kalan müşteriler çok kaliteli ve sizi rahatsız edecek saçma tipler yok.

    Alper - 23 Nisan 2016, Cumartesi 21:50

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    9 Odaların temizliği
    Odaların temizliği

    Ürgüp merkezde oluşu, avlusundaki enfes Ürgüp manzarası, kahvaltının güzelliği, odaların temizliği ve otantikliği bence buranın öne çıkan yönleri. Ayrıca otel sahibi çok ilgiliydi.

    Yasemin - 12 Nisan 2016, Salı 22:03

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Odalar gayet temiz
    Odalar gayet temiz

    Buraya iki senedir rezervasyon yapmaya çalışırdık olmazdı hep. :) Murat Bey'den öğrendiğimize göre genellikle yabancı müşteriler gelirmiş ve çok yoğun olarak. Bu sene yabancılar çok gelmeyince burada kalma şansı yakaladık. Beklediğimiz gibi çıktı. Murat Bey çok iyi bir ev sahibi. Odalar gayet temiz ve şık. Televizyon olmayışı kafa dinlemek için birebirdir.

    AHmet Ak - 28 Mart 2016, Pazartesi 23:49

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Otantik ve organik
    Otantik ve organik

    Murat Bey ilk andan son ana kadar çok yardımseverdi, kahvaltı gayet otantik ve organikti. Tavsiye ederim.

    Aslıcan - 25 Mart 2016, Cuma 22:37

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Odalar çok otantikti
    Odalar çok otantikti

    Aslında başka otelde rezervasyonumuz vardı ama otele gidince fotoğraflardaki gibi olmadığını gördük ve paramızın yanması pahasına orada kalmadık. Arabanın içinde başka otel ararken burayı bulduk. Murat Bey sağ olsun kabul etti bizi. Odalar çok otantikti. Ürgüp manzarası eşliğinde çay ile karşıladı bizi. :)) Tavsiye ederim.

    Merve Ahsen - 23 Mart 2016, Çarsamba 22:53

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok şirin bir otel
    Çok şirin bir otel

    Ürgüp merkezde çok ama çok şirin bir otel. Ben bilmiyordum burayı, kuzenimin tavsiyesi ile gittim. Murat Bey inanılmaz donanımlı birisi, balon ve diğer aktivitelerde güzel yönlendirmeler yaptı bize. Ayrıca kahvaltıyı o şirin salonda yapmanızı öneririm.

    Aslı Gönen - 20 Mart 2016, Pazar 23:28

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    9 Konumu, temizliği, kahvaltısı
    Konumu, temizliği, kahvaltısı

    Öncelikle konumu, temizliği, kahvaltısı, bir de terasları harikaydı. Ürgüp'e tekrar gelirsem hiç düşünmeden tekrar tercih edeceğim yer diyebilirim.

    Rıfat Ak - 1 Mart 2016, Salı 21:47

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    9 Temiz mağara odalar
    Temiz mağara odalar

    Kesinlikle evinizde gibi hissedersiniz. Kullanışlı, temiz mağara odalar ve çok hoş bir verandası var. Akşam içeceklerinizi alıp Ürgüp ışıklarını seyir keyfini yaşayabilirsiniz. Özellikle Murat Bey'e çok teşekkürler.

    Alper - 1 Mart 2016, Salı 21:47

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok temiz ve konforlu
    Çok temiz ve konforlu

    Öncelikle işletme sahibi Murat Bey'e ve harika çalışanlarına ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederiz. Oteli çok temiz ve konforlu bulduk. Çok iyi bir ev sahibi olduğunu ve gezi planlamamızda çok yardımcı olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Teşekkür ederiz.

    Hatice - 29 Şubat 2016, Pazartesi 21:51

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 İsteklere gösterilen özen mükemmel
    İsteklere gösterilen özen mükemmel

    İşletme mantığı temelde insan kazanımı ve hizmete odaklanmış. Maddiyat ön planda değil. Şahsi isteklere gösterilen özen mükemmel. Samimi bir işletme mantığı kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet veriyor.

    Tuna - 29 Şubat 2016, Pazartesi 21:51

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    9 Otelin konumu
    Otelin konumu

    Murat Bey'in ilgisi, güler yüzü, önerileri, otelin konumu, odanın rahatlığı, evimiz gibi rahat etmemiz, kahvaltı, temizlik... Kısacası mükemmel.

    Mustafa - 29 Şubat 2016, Pazartesi 21:50

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 38 70
     Özenle dekore edilmiş odalardan oluşan Magic Cave House, sizleri 19. yüzyılda Sinasos'ta Sefarim Rizos'un inşa ettirdiği konağın kapısındaki yazıt ile karşılar.

     "İnsanoğlu; eğer dostsan hoşgeldin, düşman ve kötü niyetliysen bu kapıdan uzak dur. Bugün benim, yarın başkasının ve hiçbir zaman hiç kimsenin."
     • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Restaurant
     • Sigara İçilmeyen Oda
     • TV Odası
     • Uyandırma Servisi
     • 7/24 Açık Ön Büro
     • Araç Kiralama
     • Bahçe
     • Bar Cafe
     • Çamaşırhane
     • Dağ Manzarası
     • Doktor
     • Eczane
     • Ek Yatak
     • Emanet Kasa
     • Havaalanı Servisi
     • Internet
     • Jakuzi
     • Jeneratör
     • Kuru Temizleme
     • Masaj
     • Oda Servisi
     Oda Özellikleri
     • Banyo
     • Çalışma Masası
     • Çay Kahve Makinesi
     • Eşya Dolabı
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Internet
     • Klima
     • Oda Temizlik
     • Telefon
     • Televizyon
     • Tuvalet
     • Uydu Yayını
     Aktiviteler
     • Jogging

     Tesis için 60 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Evinizin temizliğinde ve konforunda
     Evinizin temizliğinde ve konforunda

     Bugüne kadar nice otellerde, en iyi konsept otellerinde kaldım ve nice 5 yıldızlı ultra lüks otellere gittim. Ancak Kapadokya cennetine cennet katan böylesi bir aile işletmesi görmedim. Evinizin temizliğinde ve konforunda, samimiyet hat safhada, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ve işletme sahibi Atacan abim muhteşemler. Mutlaka ama mutlaka ölmeden bir Kapadokya ziyareti yapacaksanız Mustafakemalpaşa'ya, Magic Cave House'un aile ortamında konaklamadan, o nüansı yaşamadan bu dünyayı terk etmeyin. Teşekkürler gönlü büyük Magic Cave House ailesi.

     Alev Tamer - 14 Şubat 2016, Pazar 11:15

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Gerçekten mükemmel bir tesis
     Gerçekten mükemmel bir tesis

     Gerçekten mükemmel bir tesis, Kapadokya'ya gidildiğinde kalınması gereken mekan. 5 yıldızlı geçinen pek çok otelin soğukluğundan farklı, tamamen sıcak ilişkilerin sürdüğü tam bir aile işletmesi... Atacan Bey ve ekibi güler yüzleri ve her daim yardıma hazır halleri ile tatilimizi 10 yıldızlı hale soktu. Odalar son derece temiz ve konforlu, kahvaltı muhteşem (Yeliz Hanım'ın sosundan mutlaka denenmeli, böyle bir lezzet yok:)), oda-kahvaltı konseptinde ama Atacan Bey'in tavsiyeleri ve referansı ile zaten en kaliteli yerlerde yemek yiyeceksiniz...

     Evren Arzay - 27 Eylül 2015, Pazar 21:11

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 10 yıldızlı bir mekan
     10 yıldızlı bir mekan

     10 yıldızlı bir mekan; bugüne kadar gerek iş, gerekse tatil amaçlı birçok yerde konakladım, birçok tesisi görme şansını elde ettim. Türkiye'de kalınabilecek hemen hemen tüm üst düzey mekanlarda konaklama imkanım oldu. Bu tesisler tabi ki kaliteli ve hakkını veren mekanlardı. Ancak, Magic Cave House'u ve Atacan Bey'i tanıdıktan sonra bu işin farklı ve daha kaliteli olması gerektiğini anladım. Girişte Atacan Bey'in güler yüzü, odalarda inanılmaz bir ambiyans ve konsept, kahvaltıda süper bir aile ortamı, çıkarken yine Atacan Bey'in güler yüzü... Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Başka bir mekanda konaklasanız bile gidip Atacan Bey'i bir tanıyın. Oteli gezin. Kesinlikle pişmanlık duymayacaksınız. Ayırdığınız zamana değecektir.

     Arif Vural - 12 Eylül 2015, Cumartesi 21:46

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kaliteli ve konforlu
     Kaliteli ve konforlu

     Kapadokya kültür turizmi için karar verdiğinizde Magic Cave House mutlaka bu projenin içinde olmalı. Konuklarına misafir olarak davranan, odaları pırıl pırıl, tertemiz, kaliteli ve konforlu. Kahvaltısı mükemmel ve son derece keyifli. Özellikle sabah ve akşam teras oturması sessiz, sakin ortamda inanılmaz dinlendirici. Herkese tavsiye ederim. Sonsuz teşekkürler Atacan Bey ve ekibine...

     Ali ERDOĞAN - 10 Eylül 2015, Perşembe 19:22

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Maksimum takdiri hak ediyor
     Maksimum takdiri hak ediyor

     İki aile olarak bir tavsiye üzerine geldik ve inanılmaz keyifli 3 gün yaşadık. Odaların ve otelin genel temizliği, dizayn ve konforu kesinlikle maksimum takdiri hak ediyor. Terasında kahvaltı muhteşem. Çalışanlar inanılmaz pozitif ve ilgili. Her şeyiyle bizleri yeniden gelmek üzere; kapıda karşılayıp kapıda uğurlayan bu sevimli aile işletmesine çok teşekkür ederiz. Gönlünü bu işe vermiş başta Atacan abi ve Yeliz Hanım olmak üzere herkese kucak dolusu teşekkürler...

     Mehmet Cem - 9 Eylül 2015, Çarsamba 21:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Bölgedeki en temiz otel
     Bölgedeki en temiz otel

     Kapadokya'da kalabileceğiniz en temiz, en konforlu, en samimi butik kaya mağara otel desem yanlış olmaz. Bir arkadaşımın olumlu referansı ile geldim ve inanılmaz keyif aldım. Kendimi evimde hissettim ve rahat ettim. Her şeyin düşünüldüğü ve size her saniye ev sahipliği yapan bir işletme. Başta Atacan Bey olmak üzere tüm çalışanlarına yürekten tebrikler ve teşekkürler...

     Öykü - 1 Eylül 2015, Salı 10:28

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 İnanılmaz memnun kaldık
     İnanılmaz memnun kaldık

     Arkadaş grubu ile geldik ve hem temizliğinden, hem konforundan ve hem de personel ilgisinden inanılmaz memnun kaldık. Çok eğlenceli ve dolu dolu bir hafta sonu için Magic Cave House'a sonsuz teşekkürler.

     Yağmur Demir - 19 Ağustos 2015, Çarsamba 11:46

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Konfor inanılmaz güzel
     Konfor inanılmaz güzel

     Arkadaş tavsiyesi ile geldim ve inanılmaz keyifli bir tatil geçirdim. Kendinizi müşteri değil bir misafir gibi hissediyorsunuz. Temizlik, konfor inanılmaz güzel ve harika. Atacan Bey ve çalışanları güler yüzlü, samimi ve sıcacık insanlar. Kesinlikle yolu Kapadokya'ya düşen herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Magic Cave House Hotel ailesi...

     Atacan Erdinç - 19 Ağustos 2015, Çarsamba 10:05

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tek kelime ile muhteşem
     Tek kelime ile muhteşem

     Tek kelime ile muhteşem. Olağanüstü ilgi, alaka ve güler yüz ile Kapadokya'da mutlaka gidilmesi ve kalınması gereken yerlerden biri. Sabah kahvaltısı manzara eşliğinde harika. Teşekkürler Magic Cave House.

     Mehmet CAN - 15 Ağustos 2015, Cumartesi 11:22

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Düşünmeden yerinizi ayırtın
     Düşünmeden yerinizi ayırtın

     Yöreye yolunuz düşerse ve konaklama planınız varsa düşünmeden yerinizi ayırtın. Her şey içinize sinecek. Atacan Bey ve herkese teşekkür ederiz.

     Öz Ailesi - 30 Temmuz 2015, Perşembe 11:43

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Şiddetle tavsiye ederim
     Şiddetle tavsiye ederim

     Şiddetle tavsiye ederim. Memnun kalmamanız için hiçbir sebep yok.

     Mustafa Gölen - 14 Haziran 2015, Pazar 17:31

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mükemmel bir tatil için gelmelisiniz
     Mükemmel bir tatil için gelmelisiniz

     Çok emek harcanarak kusursuz bir şekilde tamamlanmış bir otel. Mükemmel odaları, misafirperver ve yardımsever personeli ile gelenleri çok güzel ağırlıyorlar. Sabahları terasta manzara eşliğinde mükemmel bir kahvaltı yaparak güne başlamanızı ayrıca tavsiye ederim. Hiçbir şekilde pişman olmayacağınız, sizi sanki kendi evinizde gibi rahat hissettirecek muhteşem bir otel. Herkese tavsiye ederim, pişman olmayacağınıza eminim.

     Ugur tttt - 24 Mayıs 2015, Pazar 21:21

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Otelin temizliği
     Otelin temizliği

     Nereden başlasam bilmiyorum ama hayatımızda yapmış olduğumuz en güzel tatildi bizim için. Süper bir kahvaltı, kuş sütü eksik, keza personelin sıcaklığı, odanın, otelin temizliği, Atacan Bey'in samimi tavırları, ilgisi, hoşgörüsü sanki aile ortamındasın gibi biz eş olarak çok ama çok memnun kaldık. Herkesin de kesinlikle yolu Magic Cave House'dan geçmeli diyorum ve Atacan Bey'e sonsuz teşekkür ediyorum.

     Sevil &izzet - 18 Mayıs 2015, Pazartesi 17:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kuş sütünün bile eksik olmadığı kahvaltı
     Kuş sütünün bile eksik olmadığı kahvaltı

     11. yüzyıl mimarisi ile 21. yüzyılda 5 yıldızlı bir otelde bulabileceğiniz her şeyin mükemmel bir şekilde harmanlanmış hali! Tamamen doğal taşlardan odalarda iyi bir uyku, kuş sütünün bile eksik olmadığı süper bir sabah kahvaltısı ve her konuda size yol gösteren bir hotel sahibi. Her şey süperdi!

     Sezgin Osmanoğlu - 20 Nisan 2015, Pazartesi 14:50

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem bir tatil
     Muhteşem bir tatil

     Nisanda Magic Cave House'da yapmış olduğumuz 4 günlük balayı tatili gerçekten muhteşemdi. Kahvaltının güzelliği, otelin temizliği, personelin güler yüzü ve tabi ki Atacan Bey'in ilgisi bizi tam anlamıyla evimiz de hissettirdi. Ürgüp'e olan yakınlığı ve tesisin bu ayrıcalığından dolayı tekrar tercihim burası olacaktır. Bu harika tatil için teşekkürler Atacan Bey. Cem Çolakoğlu.

     cem colakoglu - 14 Nisan 2015, Salı 09:46

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kapadokya ziyaretimizi keyfe dönüştürdü
     Kapadokya ziyaretimizi keyfe dönüştürdü

     Çok nezih, temiz ve kendinizi evinizde hissettiğiniz bir müessese. Muhteşem teras manzarası, kaliteli odaları ve güler yüzlü hizmetiyle çok memnun kaldığım bir tercih oldu. Özellikle sabah kahvaltısı Türkiye'de yiyeceğiniz en mükemmel kahvaltı olacaktır. Ev Yapımı özel ürünleri ve kendi yetiştirdikleri sebze meyvelerle itinalı bir hizmet. Kapadokya ziyaretinizi keyfe dönüştüren bir mekan. Herkese Gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim ve ilk fırsatta tekrar ziyaret edeceğim güzel bir mekan.

     Gurkan COP - 7 Mart 2015, Cumartesi 04:35

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Merhaba Kapadokya, merhaba Magic Cave
     Merhaba Kapadokya, merhaba Magic Cave

     Her sorumluluk taşıyan anne ve baba gibi bizde Kapadokya tatilimizi özel, titizlikle planladık ve Sayın Erdinç ailesinin yöresel tasarım ettiği ve işlettiği Magic Cave House'a karar verdik. Magic Cave nedir? Magic Cave bizce, Magic panoramalı, Magic samimiyetli, Magic servisli, Magic bir bölgede benzeri olmayan otantik bir Cave House! Sayın Atacan Erdinç ve Sayın Ayşe Erdinç Hanım'a Almanya'dan sonsuz teşekkürler! Not: Özellikle muhteşem, çok çeşitli kahvaltıyı ve kaldığımız Paşa Suit'i tavsiye ederiz! Magic Cave ist traumhaft schön und nur zu empfehlen! Korku ailesi.

     Ersel ve Aysel Korku - 4 Mart 2015, Çarsamba 21:01

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mistik ve kusursuz
     Mistik ve kusursuz

     Kapadokya'nın tüm mistik dokularını taşıyan ve en ince ayrıntılara kadar düşünülmüş olan tesis; Atacan Bey'in üst düzey ilgisi ve konukseverliği ile mükemmeliyetini tamamlıyor. Çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi sunuyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz. Bu arada unutmadan not: Kahvaltı enfesti.

     Türab Kozan - 2 Şubat 2015, Pazartesi 11:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hayran kalacaksınız
     Hayran kalacaksınız

     Yılbaşı tatili için geldiğimiz bu otele kelimenin tam anlamıyla bayıldık. Otelin temizliği, rahatlığı, personelin güler yüzlü ilgisi ve Atacan Bey'in misafirperverliği ve yakınlığıyla çok güzel bir tatil geçirdik. Ürgüp'e tatile gelip de özel bir tatil yapmak istiyorsanız, siz de adı gibi büyüleyici olan bu otele gelin.

     Elif serpin - 3 Ocak 2015, Cumartesi 09:03

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güzel kahvaltılarınız unutulmayacak
     Güzel kahvaltılarınız unutulmayacak

     5 gün boyunca huzur içinde, temiz bir ortamda, gönül rahatlığıyla kaldığımız mükemmel bir yerdi. Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz... Atacan Bey gibi birini tanıdığımıza memnun olduk. Hoş sohbetinizi ve güzel kahvaltılarınız unutulmayacak. Tekrar görüşeceğimizin umuduyla…

     Güler@Şafak - 18 Aralık 2014, Perşembe 23:03

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Şiddetle tavsiye ederim
     Şiddetle tavsiye ederim

     Her daim gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz tek yer. Şiddetle tavsiye ederim. Ben buna değerim, yoksa siz?

     Deniz - 28 Kasım 2014, Cuma 19:59

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok memnun kaldım
     Çok memnun kaldım

     Balayı için kaldığım bir oteldi. Otelden ve personelden çok memnun kaldım. Gayet temiz ve huzurlu bir mekandı. Gitmek isteyenlere şiddetle öneriyorum.

     ismail kurumuş - 3 Kasım 2014, Pazartesi 20:35

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tek kelimeyle harika bir yer
     Tek kelimeyle harika bir yer

     Tek kelimeyle harika bir yer. Eğer huzurlu, temiz ve nezih bir yer arıyorsanız işte tam burası herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir yer. İşletme sahibi Atacan Bey'e, Yeliz Hanım'a ve çalışan diğer personele teşekkür ederiz.

     Deniz - 5 Ekim 2014, Pazar 21:13

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Anlatılmaz yaşanır
     Anlatılmaz yaşanır

     Mükemmel bir yer arıyorsanız bence burası harika. Anlatılmaz yaşanır, iyi deneyimli, güler yüzlü personeli ile ben çok memnun kaldım. Sizin de kalacağınızdan eminim.

     Doruk Aydın - 5 Ekim 2014, Pazar 20:31

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Nezaket, misafirperverlik, konfor
     Nezaket, misafirperverlik, konfor

     Nezaket, misafirperverlik, konfor, güven ve daha birçok güzel kelime söylenebilir. Hani yaptığınız işin bir ruhu olmalı derler ya işte tam da öyle bir yer Magic Cave House. Balayı için geldiğimiz otelinizden çok memnun ayrıldık, her şey için çok teşekkür ederiz. :)

     Çiğdem-Fatih - 25 Eylül 2014, Perşembe 11:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kapadokya ziyaretimizi keyfe dönüştürdü
     Kapadokya ziyaretimizi keyfe dönüştürdü

     Çok nezih, temiz ve kendinizi evinizde hissettiğiniz bir müessese. Muhteşem teras manzarası, kaliteli odaları ve güler yüzlü hizmetiyle çok memnun kaldığım bir tercih oldu. Özellikle sabah kahvaltısı Türkiye'de yiyeceğiniz en mükemmel kahvaltı olacaktır. Ev yapımı özel ürünleri ve kendi yetiştirdikleri sebze meyvelerle itinalı bir hizmet. Kapadokya ziyaretinizi keyfe dönüştüren bir mekan. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim ve ilk fırsatta tekrar ziyaret edeceğim güzel bir mekan.

     Gurkan COP - 21 Eylül 2014, Pazar 11:30

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Masallardaki gibiydi
     Masallardaki gibiydi

     İzmir'den kalkıp 2 çocuğumuzla beraber o kadar yol aldıktan sonra otelin kapısında Atacan Bey'in mütebessim çehresini görünce tüm yorgunluğumuzu unuttuk. Gerek Atacan Bey, gerek Ayşe Hanım ve Yeliz Hanım son derece samimi, misafirperver ve alakadardılar. Kapadokya bölgesinde kalınabilecek en güzel butik otel. Bu bölgede cave otel arayan herkesin hiç düşünmeden gidebileceği bir yer. Mağara odada kalmak bizim ve çocuklarımız için eşsiz bir deneyim oldu. Bunun yanında kahvaltının mükemmelliğine değinmeden geçemeyeceğim. Her şey çok güzel ve rüya gibiydi. Teşekkürler.

     Ender ersun - 26 Ağustos 2014, Salı 20:22

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Teşekkürü hak ediyor
     Teşekkürü hak ediyor

     İnternetten tesadüfen bulduğum ve şüpheyle gittiğim bu şirin otelden bu derece memnun ayrılacağımı tahmin etmezdim. Atacan Bey'e teşekkürlerimi bir kez de buradan iletmek istedim ki bunu fazlasıyla hak ediyor.

     Nebiye S. - 25 Ağustos 2014, Pazartesi 20:15

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur arıyorsanız doğru adrestesiniz
     Huzur arıyorsanız doğru adrestesiniz

     Balayı için tercih ettiğimiz Magic Cave House gerçekten temizliği konforu ve çalışanlarının alakasıyla bütünleşmiş bir tesis. Özellikle kahvaltısı organik yetiştirdiği ürünler bir harika. Burada 4 gece 3 gün konaklama fırsatımız oldu, ayrıca Mustafapaşa Kasabası 'da insana bir huzur veriyor. Burada kaldığımız süre boyunca bizi evimizde hissettiren başta Atacan Bey, eşi ve ekibine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bir çok yerde tatil imkanımız oldu fakat buradaki samimiyet bir başka güzel resmiyet kavramı adeta silinmiş. Çalışanlar çok ilgili ve alakalı kesinlikle. Her şey için tekrar teşekkür ederiz.

     Bünyamin-Tuğba - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 23:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kesinlikle mükemmel
     Kesinlikle mükemmel

     Kesinlikle mükemmel, harika bir yer. Tam bir aile ortamı. 3 gün hafta sonumuzu değerlendirmek için geldik, kalabileceğiniz en muhteşem yer diyebilirim. Konforlu, hijyenik, kahvaltısı harika. Özellikle otel sahibi Atacan Bey'in eşinin yaptığı o mükemmel reçeller süperdi. Harika bir hafta sonu geçirdik. Başta otel sahibi Atacan Bey olmak üzere Yeliz Hanım'a ve Onur kardeşime ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

     Mustafa - 17 Ağustos 2014, Pazar 10:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tek kelimeyle mükemmel bir otel
     Tek kelimeyle mükemmel bir otel

     Tek kelimeyle mükemmel bir otel. Benim için önemli olan temizliktir ve bu otel tertemizdi. Kendimizi çok özel hissettik. Hele kahvaltıları çok iyiydi. Tereddüt etmeden tercih edilebilecek bir otel. Biz çok keyif aldık ve tavsiye ederiz.

     Dilek Gülcan - 10 Ağustos 2014, Pazar 20:20

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Keyifli bir tatil
     Keyifli bir tatil

     Tatile mi ihtiyacınız var, sevdiklerinizle mutlu olmak mı istiyorsunuz. Hiç düşünmeden adresiniz Magic Cave House. Ben ve eşim çok keyif aldık. Bölgenin en iyi butik otellerinden hatta en iyisi diyebilirim. Anlatılmaz yaşanır. Sizlerde bu keyfi mutlaka yaşayın. Mimari projesi olağanüstü. Odalar şahane. Unutamayacağınız bir aşk mı yaşamak istiyorsunuz, belki de aşkınızı tazelemek istersiniz. Adres Magic Cave House. İyi tatiller dostlar. Atacan Bey ve ekibine sevgiler, selamlar.

     Hasan Hüseyin ÖNER - 9 Ağustos 2014, Cumartesi 01:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Olağanüstü
     Olağanüstü

     Huzurun adı Magic Cave House. Gitmeden önce resimlerine bakmıştım ve çok beğenmiştim. Otele girdiğim anda anladım ki resimlerde ki halinden çok daha farklı ve mükemmel bir mekan gördüm. Huzur olmalıydı buranın adı. Bayıldım, aklımı ve gönlümü orada bırakıp, ayrıldım. Sabahları yaptığımız kahvaltı ve mekan sahiplerinin güler yüzü ve misafirperverliği anlatılamaz. Ben butik otellerdeki tarzda kahvaltı beklerken evimdeki sıcak ve reçelli kahvaltı sofrasını buldum karşımda. Erdinç Ailesi her şey için teşekkürler. En kısa zamanda tekrar buluşmak dileğiyle.

     Özlem ÖNER - 9 Ağustos 2014, Cumartesi 00:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Beklentinin de üstüydü
     Beklentinin de üstüydü

     İnternetten araştırarak bulduğum bu otelde hafta sonu için gittiğimiz tatilde sadece 1 gün kaldığımız Magic Cave House'da kendimizi A'dan Z'ye son derece özel hissettik. Otantik yapısı ve odaların güzelliğiyle her çizgisi özenle düşünülmüş. Buradan Atacan Bey'e tekrar teşekkür ederim. Kapadokya'da yardımlarıyla birlikte bizim iyi bir tatil geçirmemizi sağladı. Kapadokya'ya gitmek isteyip de otel için tereddütte kalmak istemiyorsanız kesinlikle Magic Cave House.

     Muhtesem - 4 Ağustos 2014, Pazartesi 09:14

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Rüya gibi bir tatil
     Rüya gibi bir tatil

     Rüya gibi bir tatil... Eğer yolunuz Kapadokya'ya düşerse Ürgüp Mustafapaşa'da Magic Cave House'ta mutlaka konaklayın. Bozulmamış otantik yapısıyla, güler yüzlü personeliyle, titizliğiyle kendinizi zamanda yolculuk yapmış hissedeceksiniz.

     Berna-Ayhan - 1 Ağustos 2014, Cuma 22:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hayal ötesi
     Hayal ötesi

     Otelin konumu, mimarisi, temizliği tek kelimeyle muhteşem. Eşim ve benim için gerçekten çok mutlu olduğumuz huzur içinde geçirdiğimiz bir tatildi, bizi evimizde gibi hissettirdikleri ve eşsiz bir tatil geçirmemizi sağladıkları için çok teşekkür ederim. Atacan Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Otelden ayrılırken de kendi evimizden ayrılır gibi uğurlandık. Magic Cave House ailesine sonsuz teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle...

     Yasin-Yasemin - 1 Ağustos 2014, Cuma 17:04

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Misafirpervellik budur
     Misafirpervellik budur

     Balayı için tercih ettiğimiz Magic Cave House bize güzel 4 gün tatil fırsatı sundu. Odaların temizliği, gereken her şeyin konforla birleştiği rahatlığı ile beklentimizin üzerinde bir memnuniyet yarattı. Olumsuz sürprizlerle karşılaşmadan, konaklamamızın her anında ilgi ve desteğini gösteren Atacan Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz bizce misafirperverlik budur.

     Mehtap-Hüseyin - 20 Temmuz 2014, Pazar 18:33

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kusursuz tatil
     Kusursuz tatil

     Hafta sonu yaptığımız 2 günlük tatilimizde konaklama şansı bulduğumuz, Magic Cave House muhteşem bir otel. İşletmecisi, çalışanları, odaları, konforu, temizliği, yediklerimiz, içtiklerimiz, Atacan Bey'in muhteşem sohbetleri, diğer her şey tek kelimeyle muhteşemdi. Personelin ve tüm ekibin güler yüzlülüğü, kusursuz servis, terasında yaptığımız manzaraya karşı serpme kahvaltı mükemmel, otelin konseptinin muhteşemliği, odaların hazırlanışındaki ince zevk ilk kez geldiğimiz Kapadokya'da bizi kendimizi rüyada hissettirdi. Her şey gerçekten kusursuzdu. Emeği geçen herkese, tüm ekibine sonsuz teşekkürler...

     Hira - 18 Temmuz 2014, Cuma 09:45

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur, Magic Cave House'da
     Huzur, Magic Cave House'da

     Öncellikle Atacan Bey'e ilgisinden ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz, gerçekten 2 gün kalmamıza rağmen kendimizi evimizde gibi hissettik. Serpme kahvaltı da istediğimiz her şeyi bulabildik, sabahları Atacan Bey'in sıcacık sohbet eşliğinde kahvaltıyı yapmak tarif edilemezdi. Otelin odalarında rahat uyuya biliniyordu otele gelmek isteyenler bir dakika bile düşünmesinler. Serinlik, sakinlik, huzur ve rahatlık arıyorsanız Magic Cave House'a rezervasyon yaptırın, pişman olmayacaksınız...

     Tufan - 14 Temmuz 2014, Pazartesi 16:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Büyüleyici ev
     Büyüleyici ev

     Otelin mimarisi çok güzeldi. Çalışanlar son derece güler yüzlü ve özenli. Son derece otantik ve hoş bir ortam yaratılmış konaklamamız dan çok memnun kaldık. Öncelikle hoş ve güler yüzlü bir karşılama, Sabahın erken saatlerinde o muhteşem terasından balonları seyretmek çok güzeldi, aksamları ise kadehinizi yudumlarken gün batımını otelin terasın dan izlemek gerçekten çok keyifliydi. Odaların dekorasyonu en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Kahvaltı bol çeşitli, taze ve kaliteli ürünlerden hazırlanmıştı. Sahibi Atacan Bey'e sonsuz teşekkürler.

     Yağmur - 14 Temmuz 2014, Pazartesi 14:08

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kapadokya'daki evimiz
     Kapadokya'daki evimiz

     Otelin mimari yapısı, mobilyaların seçimi, odaların temizliği ve konforu özenle döşenmiş. Özellikle de güzel bir Kapadokya turuyla birleşince unutulmayacak bir tatil geçirmenize sebep oluyor. Teras keyfinde kahvaltımız süperdi huzur dolu bir tatil yapmamız için ellerinden gelen samimiyeti desteğini gösteren sahibi Atacan Bey'e ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

     Yaman - 13 Temmuz 2014, Pazar 22:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Otantik, etkileyici
     Otantik, etkileyici

     Gerçekten kendinizi evinizde hissettirecek bir ortamdı. Atacan Bey içten, samimi, güler yüzlü her şeyi düşünmüşler eksiksiz on numara bir yer. Odalar son derece romantik ve rahat hijyen konusunda çok titizler otelin terasında yaptığımız kahvaltıya diyecek yoktu, çok memnun ve mutlu olduk. Çalışan arkadaşları ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yaptığımız Bölge turu ve özellikle güneşi karşılayan Balon uçuşu muhteşemdi. En kısa zamanda yeniden konaklayacağımız evimiz, Magic Cave House.

     Deniz - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 11:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika konumda
     Harika konumda

     Harika konumda, harika dizayn edilmiş, odaları bir birinden farkı temiz profesyonel hizmet kalitesi, sıcak aile ortamı ile yeniden hayat bulabilirsiniz. Sabah otel terasına çıktığınızda onlarca balonun gökyüzünde süzülüşünü seyredebileceğiniz, terasında muhteşem serpme kahvaltıyı ve kahvenizi içerken manzaranın güzelliğine dalabileceğiniz, hoş sohbetlerine doyum olmayan sahibi Atacan Bey'e ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.

     Öykü - 8 Temmuz 2014, Salı 22:25

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tek kelime ile muhteşem
     Tek kelime ile muhteşem

     Gerçekten harika bir otel, terastan o manzara görünüşü süper. Birbirinden güzel odaları var. Bir giden bir daha geri dönmek istemiyor. Bütün çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

     Berkay - 8 Temmuz 2014, Salı 18:57

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Adı gibi
     Adı gibi

     Harika çok beğendim her şeyiyle mükemmel bir otel. Odaları birbirinden farklı, terastan manzara görünüşü muhteşem. Güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız Magic Cave House tercih edilmelidir.

     mukaddes - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 23:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Gerçekten muhteşem
     Gerçekten muhteşem

     Gerçekten muhteşem, gittiğim otellerin arasında en çekici olanı. Odadan çıkasım gelmiyor yani o kadar güzel. Herkese tavsiye ederim ve sahibi Atacan Bey'e, çalışanı Yeliz Hanım'ı da unutmamalıyız. Kendilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

     Miray - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 22:52

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem bir otel
     Muhteşem bir otel

     Muhteşem bir mağara oteli, kaldığımız iki gün boyunca tatilde değil de evimizde gibi hissettiren otellerden biri oldu. Konforlu odaları ve temizliği bizi çok etkiledi. Gönül rahatlığıyla tercih edilmeli, sahibini Can Bey'i gönülden kutlarız. Terasında geçirdiğimiz keyifli sohbetler için kendisine çok teşekkür ederiz.

     burhan - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 22:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika bir otel
     Harika bir otel

     Harika bir otel, çok memnun kaldık. Odaları özenle yapılmış, çalışanları çok güler yüzlü, muhteşem çok ilgiliydi, hizmete sorun yoktu. Muhteşem 2 güzel gün geçirdik. Herkese tavsiye ederiz.

     can - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 21:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur
     Huzur

     Hem huzurlu, hemde tarihi yerleri görmek isteyenler için vazgeçilmez bir yer. Bir giden bir daha gitmek istiyor.

     samet - 6 Temmuz 2014, Pazar 23:06

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sıcak ve otantik
     Sıcak ve otantik

     Sıcaklığı ve otantikliği ile insanı bütün streslerinden uzaklaştıran, harika bir mekan.

     Aslıay - 3 Temmuz 2014, Perşembe 01:46

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güzel hafta sonu için ideal
     Güzel hafta sonu için ideal

     Harika bir hafta sonu tatili geçirdik. Ankara'dan uzaklaşmak için güzel bir mekân, manzaraya karşı içecekleri yudumlarken stresli gecen haftayı unutuyorsun. Sabah kahvaltısına gelince anlatılmaz yaşamak gerekir. Bütün ekibe teşekkür ediyorum, harika bir otantik hotel.

     okay kuzu - 30 Haziran 2014, Pazartesi 18:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hem otantik hem de modern
     Hem otantik hem de modern

     Ailemle beraber çok keyifli 3 gün geçirdiğimiz, hem otantik hem de modern bir yer. Bu tesisi esas özel kılan nedenlerden biri de Atacan Bey ve değerli ekibinin gerçekten samimi ve içten yaklaşımlarıdır. Ürgüp'ün panoramik manzarası eşliğinde, hem damağa hem de göze hitap eden kahvaltısı da mükemmeldi. Kesinlikle tavsiye ederim

     Tuncay Durak - 26 Haziran 2014, Perşembe 22:08

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Anlatılmaz yaşanır
     Anlatılmaz yaşanır

     Tamamen içten ve samimi bir ortamda, tam bir aile ortamı yaşamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Kaldığımız kısa süre içerisinde mistik havası, ferahlığı, muhteşem oda ve kahvaltısından aldığım haz tarif edilemez. Başta Atacan Bey olmak üzere bütün ekip arkadaşlarına güler yüzlü hizmetlerinden ve samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

     MURAT ÇAKIR - 18 Haziran 2014, Çarsamba 21:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Görmeli, keşfetmeli ve kalmalısınız
     Görmeli, keşfetmeli ve kalmalısınız

     19 Mayıs tatilimizi geçirdiğimiz 3 günü çok özel kıldığınızı bilmenizi isterim. Tesis mekan olarak tartışılmaz güzel, ferah, temiz fakat bu güzelliği ortaya çıkaran, destekleyen, ısıtan ve ruh katan otel sahipleri ve sahipleri kadar işlerini severek yaptıkları her hallerinden belli olan personele bizleri oradan ayrılırken yakınlarımızdan ayrılıyor hissini verdikleri için, tekrar görüşmeyi aklımıza koyabildikleri için gönül dolusu teşekkürler. Otelin orada olmasından dolayı keşfettiğimiz ve çok özel yakın tarihi olan Mustafapaşa'yı çok sevdiğimizi ve başlı başına bu çok özel yerin gezilmesi gerektiğini muhakkak önererek, gidin ve çok mutlu olacağınız bu otelde kalın.

     lale karadeniz - 9 Haziran 2014, Pazartesi 17:53

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Samimi, içten
     Samimi, içten

     Başta Atacan Bey'e olmak üzere bütün ekibe sıcak davranış ve mükemmel hizmetten dolayı teşekkürler. 22 yıllık profesyonel rehberlik hayatımda kendimi evimde gibi hissetdiğim nadir mekanlardan. İsviçreli misafirlerle yaptığımız 7 günlük konaklamada misafirlerimizin kendilerini büyülü ortamda hissettirdikleri; unutulmayacak kahvaltıları ve samimi içten yaklaşımlar için çok teşekkürler...

     Özkan Falay - 27 Mayıs 2014, Salı 22:39

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Odalarda mistik hava
     Odalarda mistik hava

     Başta otel sahibimiz Atacan Bey olmak üzere tüm personelin ilgi alaka ve sıcak davranışlarıyla kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Otelin odaları ise muhteşem, her biri birbirlerinden etkili ve mistik havasına bayılıyorsunuz. Sabah kahvaltıları nefis, Atacan Bey'in eşi Ayşe Hanım'ın organık sebzeleri, birbirlerinden lezzetli reçelleri ve gözlemelerinin üzerine bir kahvaltı tanımıyoruz. En kısa zamanda kalabalık bir grup halinde tekrar geleceğiz. Ellerinize ve emeğinize sağlık...

     Serdar keskin - 23 Mayıs 2014, Cuma 20:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Leziz kahvaltıyı unutmayacağım
     Leziz kahvaltıyı unutmayacağım

     Kaya içine oyulmuş büyük odalarıyla harikulade temiz bir otel. O leziz kahvaltını hiçbir zaman unutmayacağım. :) Hafta sonunu bizlere unutulmaz kıldığınız için hepinize teşekkür ederim, emeğinize ve eline sağlık.

     kursat - 23 Mayıs 2014, Cuma 19:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Keyifli hafta sonu
     Keyifli hafta sonu

     Kendinizi şımartmak istiyorsanız Magic Cave House'ta bir hafta sonu geçirmenizi tavsiye ederim. Ben burayı keşfettiğim için çok memnunum. İşletme sahibi Atacan Bey'in titiz hizmet anlayışı memnuniyetimizi daha da arttırdı. Odaların konforlu yapısı güzel ve ilginç mimarisi görülmeye değer.

     elif göksel aslan - 26 Mart 2014, Çarsamba 17:11

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Gizemli :)
     Gizemli :)

     Hani insan bazen bambaşka bir dünyada bulmak ister ya kendini... İşte böyle bir anda en güzel adres... Enfes kahvaltısı, konuksever çalışanları ile mümkemmel bir otel. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileği ile...

     Nuray Ali - 25 Mart 2014, Salı 17:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem bir mekan
     Muhteşem bir mekan

     Muhteşem konumu ve mimarisiyle olağanüstü etkilendiğimiz Magic Cave House ailesine; gösterdikleri misafirperverlik, güler yüz ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Kendinizi evinizde hissetmek, otantik bir mekanda pırıl pırıl bir tatil düşünüyorsanız, burası tam isabet. En kısa zamanda yeniden geleceğiz.

     ELİF-MURAT - 24 Mart 2014, Pazartesi 12:20

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 27 95
      Krallıklar devrinden; asil ve harika atları ile nam salmış, sultanların diyarı KAPADOKYA.

      Asırlardır dünyanın birçok medeniyetlerine ev sahipliği yapmış büyülü havasıyla, nice sırlarla dolu, hala keşfedilmeyi bekleyen, medeniyetlerin başkenti Kapadokya'mızın İNCİSİ HAREM Cappadocia, Temmuz 2014'te siz değerli konuklarına kapılarını açmıştır.

      Osmanlıların saray havasından esinlenerek, birbirinden farklı dokusuyla 8'i kaya, 9'u kemer ve taş mimaride olmak üzere özenle dekore edilmiş toplam 17 odası ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyacağız…
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Restaurant
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Araç Kiralama
      • Bahçe
      • Bar Cafe
      • Çamaşırhane
      • Dağ Manzarası
      • Doktor
      • Ek Yatak
      • Emanet Kasa
      • Havaalanı Servisi
      • Internet
      • Masaj
      • Oda Servisi
      Oda Özellikleri
      • Banyo
      • Çay Kahve Makinesi
      • Eşya Dolabı
      • Fön Makinesi
      • Havlu
      • Internet
      • Kasa
      • Mini Bar
      • Telefon
      • Televizyon
      • Tuvalet
      • Uydu Yayını
      Aktiviteler
      • Jogging

      Tesis için 2 gezgin görüş bildirdi

      10 Tek kelimeyle harika
      Tek kelimeyle harika

      İlk defe gittiğim bir yer. Ama tek kelimeyle harika. Çok memnun kaldım. Seneye mutlaka tekrar gideceğim.

      A.Can - 7 Ocak 2016, Perşembe 08:11

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Odalar harika
      Odalar harika

      Eşimle çok güzel 2 gün geçirdik. Sanırım en güzel zamnada gelmişiz. Otel ve odalar zaten harika. Yetkililer çok ilgili. Çok memnun kaldık.

      Ali.Ceylan - 6 Ocak 2016, Çarsamba 11:10

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 64 17
       Anadolu'nun tarih ve doğal güzelliklerini iç içe bünyesinde barındıran ve büyüleyici görüntüsüyle “'Güzel atlar ülkesi”' diye adlandırılan, Kapadokya'nın önemli bir merkezi olan Ürgüp'de yer almaktadır.

       Hotel Elvan yaklaşık 200 yıl önce Kapadokya'nın doğal taşı ile Rumlar tarafından inşa edilmiştir. Şu anda tarihi dokusu bozulmadan restore edilerek, bugünkü modern görüntüsüyle sevimli bir konaklama tesisidir.

       Hotel Elvan'da açık terasımız, kayadan oyma şömineli şarap odamız ve misafirlerimiz için 20 odamız bulunmaktadır. Odalarımız yöresel mimarinin özelliği olan kemer tavan biçimindedir. Odalarımızda telefon, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma, uydu TV ve Wi-Fi sistemi bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızda duş-Wc ve devamlı sıcak su vardır.

       Hotel Elvan, konum itibariyle Ürgüp şehir merkezindeki alışveriş noktalarına, müzelere, restoranlara ve cafelere yürüyüş mesafesindedir. Sakin, temiz odalarıyla, nefis kahvaltısıyla, unutulamayacak bir Kapadokya tatili için siz konuklarımızın hizmetindedir.
       • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Nisan 2015 - 30 Ekim 2015
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Sigara İçilmeyen Oda
       • TV Odası
       • Uyandırma Servisi
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Araç Kiralama
       • Bahçe
       • Dağ Manzarası
       • Doktor
       • Emanet Kasa
       • Havaalanı Servisi
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Banyo
       • Çalışma Masası
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Oda Temizlik
       • Telefon
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını
       Aktiviteler
       • Binicilik

       Tesis için 7 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Yine çok memnun ayrıldık
       Yine çok memnun ayrıldık

       Sezon başı olmasına rağmen Hasan abi hotelini sezona hazırlamış ve bizleri her zamanki samimi haliyle bu sene de çok güzel ağırladı. Biz 5 yıldır devamlı farklı dönemlerde Ürgüp'e geliyoruz tesadüfen ikinci gelişimizde tanıştığımız Hotel Elvan'dan asla vazgeçemiyoruz ve geçmeyeceğiz. Hasan abi sana teşekkür ederiz, bizleri ve konuklarımızı ağırladığın için, gene çok memnun kaldık, hayırlı işler dilerim, seneye görüşmek dileğiyle.

       halil karabulut - 3 Nisan 2016, Pazar 09:14

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Vazgeçilmez otelimiz
       Vazgeçilmez otelimiz

       Kendinizi evinizde hissettirecek, bol güler yüzlü, samimi, sıcak taş evimiz bizim. Hasan abinin ve eşinin hoş sohbetleri, hazırladıkları leziz kahvaltılar, Nevşehir Ürgüp'teki vazgeçilmez otelimiz oldu diyebilirim. Kısacası tatil dönüşünde, ‘oh be, insanın evi gibisi yokmuş' demeden evime girdiğim tek yer burası, memnuniyetimiz ortada. :) Sizler de hiç tereddüt etmeden gelin, görün, kaçırmayın derim. Eski, otantik, süper bir hotel. İyi ki de gittik arkadaşımla. :) Esin Pul - 31 Temmuz 2015, Cuma 03:51.

       PINAR BAKIŞ - 5 Ağustos 2015, Çarsamba 09:20

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Evimizde gibi hissettirdiler
       Evimizde gibi hissettirdiler

       Hasan Bey ve ailesinin gösterdiği samimiyet bizleri kendi evimizde gibi hissettirdiler. Temiz ve hizmette her türlü kolaylığı sağladıkları için teşekkürler.

       mehmet arikan - 21 Temmuz 2015, Salı 22:44

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Temizliği ve konforu çok iyi
       Temizliği ve konforu çok iyi

       Ramazan Bayramı'nda üç gün süreyle kaldığımız bu harika ötesi hotelde tam bir aile sıcaklığını hissettik. Adeta kendi evimizde gibi rahattık. Hotelin sahibi Hasan Bey bize bölge hakkında her türlü bilgiyi vererek, bölgeyi çok güzel bir şekilde gezmemizi sağladı. Oda temizliği ve konforu çok iyiydi. Yeni revizyon yapılmış. Kahvaltı harika, hele terası anlatılamaz. Artık Ürgüp'e geldiğimizde ve tüm arkadaşlarımıza ve dostlarımıza tavsiye edeceğimiz yegane hotel. Teşekkürler Hotel Elvan.

       kemal can - 21 Temmuz 2015, Salı 19:10

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Cömert ve sıcakkanlı bir insan
       Cömert ve sıcakkanlı bir insan

       Hasan Bey çok cömert ve sıcakkanlı bir insan. Ailece gelip kalabileceğiniz, kendi evinizde hissedebileceğiniz bir otel.

       Hakkı Çelebi - 14 Mayıs 2014, Çarsamba 12:45

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 İlk izlenim sıcaklık ve samimiyet
       İlk izlenim sıcaklık ve samimiyet

       Bu oteldeki ilk izlenim sıcaklık ve samimiyet.

       abdulkadir tütüncü - 19 Haziran 2014, Perşembe 17:43

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika bir hafta sonu
       Harika bir hafta sonu

       Ürgüp merkezde gerçekten çok temiz, çiçekler arasında kahvaltımızı unutmayacağım. Çalışanlar ilgili, bizlere her konuda yardımcı oldular. Balon turu ve bölge turu bir harikaydı. Hotel Müdürü Hasan Bey'e ve bizi yönlerdirdiği tur acentasının rehberi Çiğdem Hanım'a çok teşekkür ederiz. Grup olarak gelmiştik. Ailemle yaz ortasında tekrar geleceğim inşallah.

       Hasan Bilir - 29 Mayıs 2014, Perşembe 18:20

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 33 08
        Tulpar Konak Cave Hotel'in, 1800'lü yıllarda bir bölümü Manastır bir bölümü Rahiplerin yaşadığı, Taş ve Mağara işlemesinin özgün ve muhteşem mimarisini (1 yılı aşkın süren) kapsamlı tadilat sonrası kapılarını bu kez büyüleyici bir butik otel olarak siz değerli misafirlerimiz için yeniden açtık.

        Peribacaları, balonları, şarap mahsenleri ve daha bir çok özelliğiyle ünlü Güzel Atlar Ülkesi Ürgüp'e 5 km olan, Mustafapaşa Kasabasında bulunan otelimiz , Mazı Yer Altı Şehri ve Nikolos Manastırı'na 6 km uzaklıkta olup, 3 büyük şarap mahsenine yakınlığıyla da bilinen ve daha bir çok Şapel, Manastır ve Muhteşem Tarihi güzelliklerini barından yerlere yakın konuma sahiptir .

        Kampanyalar dahilinde ücretsiz bisiklet gezisi, Kumda Türk Kahvesi, Mağara Restaurantımızda, yöresel kahvaltı ve geleneksel tatlarımızla, bir çok muhteşem süprizlerimizle, zamanda yolculuk tadında, misafirlerimize muhteşem bir konaklama sağlamaktadır.

        Tüm odalar şehir manzaralı olup, 10 Delux oda, 2+1 Haremlik Selamlık (Ortak Kullanımlı Banyolu) Dairesi ile Toplam 12 odaya sahiptir.

        Otelimizde 50 kişilik Mağara Restaurant, 20 kişilik Teras Cafe bulunmaktadır.
        • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Restaurant
        • TV Odası
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Bahçe
        • Barbekü
        • Berber Kuaför
        • Çamaşırhane
        • Dağ Manzarası
        • Doktor
        • Ek Yatak
        • Güzellik Salonu
        • Havaalanı Servisi
        • Internet
        • Market
        Oda Özellikleri
        • Internet
        • Telefon
        • Uydu Yayını
        Aktiviteler
        • Binicilik
        • Bisiklet
        • Canlı Müzik
        • Jogging

        Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        10 İnanılmaz otantik
        İnanılmaz otantik

        Açıkçası Mustafapaşa'yı rastgele keşfettim. Burada otel ararken bu otel denk geldi, yeni açılmış, Hülya Hanım ilk andan sona kadar inanılmaz ilgiliydi. Kemerli odada kaldık ve inanılmaz otantik anlardı.

        Mehmet - 15 Mart 2016, Salı 22:55

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Evinizdeki gibi rahat
        Evinizdeki gibi rahat

        İş gereği iki gün konakladığımız bu otelde gerek yeri, konumu, tarihi atmosferi gerekse işletmecileri Hülya Hanım ve Adnan Bey'in ilgisinden çok memnun kaldık. Kendinizi evinizdeki gibi rahat, huzurlu hissedebileceğiniz gayet güzel ve hoş bir ortam. Kesinlikle tavsiye ederiz.

        İskender DEVELİ - 17 Şubat 2016, Çarsamba 12:19

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Küçük sürprizler harika
        Küçük sürprizler harika

        Harika bir otel konumu, otelin tarihi olması, temizliği, çalışanların ilgi alakası, otel sahibi Hülya Hanım'ın küçük süprizleri, ilgi alakası harika. kısacası burada kaldığımız süre içerisinde 5 yıldızlı otel rahatlığında ve çok uygun fiyata kaldık tavsiye ederim.

        Umut Ürgün - 20 Ekim 2015, Salı 15:59

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Zeynep Karadayı Zilayaz tarafından...
        Zeynep Karadayı Zilayaz tarafından...

        Tesis yetkilisi çok samimi ve içten. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

        Zeynep Karadayı Zilayaz - 20 Ekim 2015, Salı 11:54

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Otantik bir havası var
        Otantik bir havası var

        Çok samimi ve çok temiz bir ortam. Otantik bir havası var. Herkese tavsiye ederim.

        Elif Özel - 20 Ekim 2015, Salı 17:46

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 61 04
         Kapadokya'nın tarihi arasında kendini gösteren Cappadocia Cave Art Hotel, huzurun anavatanına sizleri davet ediyor. Otopark, restaurant, TV odası, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, 7/24 açık ön büro, bahçe, bar cafe, barbekü, çamaşırhane, ek yatak, havaalanı servisi, internet, jakuzi ve oda servisi hizmetlerini konuklarına sunuyor.

         Sabahları uyanıp pencerenizden dışarı baktığınızda etkileyici bir dağ manzarası içinize ılık ılık akacak. Tarihi bir bölgede tatil fikrini düşündüğünüz an Cappadocia Cave Art Hotel sizleri bekliyor olacak.
         • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Restaurant
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • Ücretsiz Gazete
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Araç Kiralama
         • Bahçe
         • Bar Cafe
         • Çamaşırhane
         • Dağ Manzarası
         • Ek Yatak
         • Emanet Kasa
         • Havaalanı Servisi
         • Internet
         • Oda Servisi
         Oda Özellikleri
         • Banyo
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Oda Temizlik
         • Tuvalet
         Aktiviteler
         • Açık Havuz
         • Binicilik
         • Canlı Müzik
         • Disko
         • Jogging
         • Sinema

         Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         10 Otantik yapısı ile sanat içerikli tasarımı
         Otantik yapısı ile sanat içerikli tasarımı

         Otantik yapısı ile sanat içerikli tasarımı gayet güzel olmuş. Mustafapaşa'daki enfes otellerden birisi. Kahvaltıyı manzara eşliğinde yaptık. Otele gelen müşteri kalitesi de yüksek, rahat bir şekilde ailenizle konaklamak imkanı var.

         Ahmet - 20 Mart 2016, Pazar 23:55

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tarih kokan eşsiz manzara
         Tarih kokan eşsiz manzara

         Oya Hanım'a çok çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. 30 kişilik bir grupla Bursa'dan gittik ve bu muhteşem otelde kaldık. Oya Hanım ve arkadaşları bizi çok özel misafirleri gibi ağırladılar. Hepimiz ayrı ayrı kendimizi çok özel hissettik. Dostluklarını ve ilgilerini hiçbir zaman unutmayacağız. Bütün odalar ayrı güzel, konforlu, özel tasarlanmış ve dekore edilmiş, her yeri sanat ve inceliklerle bezenmiş. Oteli kapattığımız için bütün odalar hakkında fikir edindik. :) Yemekler muhteşemdi ve manzarasına gelince gerçekten gece hiçbir yere gitme ihtiyacı hissetmedik ve terasta saatlerce oturup tarih kokan eşsiz manzarasıyla mest olduk. Ayrılmak çok zor oldu. En kısa zamanda tekrar